Da li je trovanje Srbije duvanskim dimom politicka odluka?

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Skoro citam kako je u 22 evropske drzave apsolutno zabranjeno pusenje na javnim mestima. Pusaci su bezobrazni i nekulturni trovaci zdravlja dece i svih osoba koje zele da zive normalno i zdravo i ne puse. Mnoge osobe zele da vode racuna o svom zdravlju ali kada udjete u neki srpski kafic neminovno se izlazete teskim otrovima koje iz sebe ispustaju narkomani koji su navuceni na konzumaciju duvana. Isto se desava i kada setate ulicom. Ispred radnji, desetine glupavim devojaka iz butika izlaze puse.

Kad vidim majku sa detetom ili trudnicu kako puse, dodje mi da im ugasim tu cigaretu u oko.

Untitled-1.jpg


Skoro smo imali izjavu slabovidog pajaca Vulina kako Vladi nije na kraj pameti da zabranjuje pusenje.Pitam se zasto Dveri kada se toliko busaju porodicom, ne preduzmu neke akcije i zahteve u Parlamentu?

:confused:

Cigarete treba pod hitno da poskupe na 500 dinara a sverc duvanom kaznjavati dugogodisnjim robijama jer se u stvari radi o trovanju naroda.

images.png
 
Poslednja izmena:
Skoro citam kako je u 22 evropske drzave apsolutno zabranjeno pusenje na javnim mestima. Pusaci su bezobrazni i nekulturni trovaci zdravlja dece i svih osoba koje zele da zive normalno i zdravo i ne puse. Mnoge osobe zele da vode racuna o svom zdravlju ali kada udjete u neki srpski kafic neminovno se izlazete teskim otrovima koje iz sebe ispustaju narkomani koji su navuceni na konzumaciju duvana. Isto se desava i kada setate ulicom. Ispred radnji, desetine glupavim devojaka iz butika izlaze puse.

Kad vidim majku sa detetom ili trudnicu kako puse, dodje mi da im ugasim tu cigaretu u oko.

Pogledajte prilog 449900

Skoro smo imali izjavu slabovidog pajaca Vulina kako Vladi nije na kraj pameti da zabranjuje pusenje.Pitam se zasto Dveri kada se toliko busaju porodicom, ne preduzmu neke akcije i zahteve u Parlamentu?

:confused:

Cigarete treba pod hitno da poskupe na 500 dinara a sverc duvanom kaznjavati dugogodisnjim robijama jer se u stvari radi o trovanju naroda.

Pogledajte prilog 449901

idi u mek donalds- tamo se ne pusi. uvek ima alternativa.
 
Skoro citam kako je u 22 evropske drzave apsolutno zabranjeno pusenje na javnim mestima. Pusaci su bezobrazni i nekulturni trovaci zdravlja dece i svih osoba koje zele da zive normalno i zdravo i ne puse. Mnoge osobe zele da vode racuna o svom zdravlju ali kada udjete u neki srpski kafic neminovno se izlazete teskim otrovima koje iz sebe ispustaju narkomani koji su navuceni na konzumaciju duvana. Isto se desava i kada setate ulicom. Ispred radnji, desetine glupavim devojaka iz butika izlaze puse.

Kad vidim majku sa detetom ili trudnicu kako puse, dodje mi da im ugasim tu cigaretu u oko.

Pogledajte prilog 449900

Skoro smo imali izjavu slabovidog pajaca Vulina kako Vladi nije na kraj pameti da zabranjuje pusenje.Pitam se zasto Dveri kada se toliko busaju porodicom, ne preduzmu neke akcije i zahteve u Parlamentu?

:confused:

Cigarete treba pod hitno da poskupe na 500 dinara a sverc duvanom kaznjavati dugogodisnjim robijama jer se u stvari radi o trovanju naroda.

Pogledajte prilog 449901
Prestao sam da pušim pre sedam,osam godina (ne brojim to vreme pa i ne znam tačno:lol:),ali mi to nije nikakav razlog ni argument da
ja sad vršim segregaciju pušača,konzumenata gaziranih pića (koja su takođe vrlo štetna!) korisnika automobila koji svake godine odnesu života kolko 2WW
pre više od sedam decenija,samoubica avionima,zagađivača sopstvenog ekosistema raznim proizvodnjama i sl!
Šta je to toliko intrigirajuće nepušačima kod pušača?!
Isto ono što i pušače navelo da puše!
Oni imaju taj fetiš,a nešušači nemaju.Odnosno imaju cvrc!:hahaha:
Ptićke zavidničke!
Dakle:zavist?
Ma i zloba!
Negledanje sopstvena posla već zazijavanje preko ograde u tuđe dvorište,gledanje šta to drugi rade i nalaženje (zavist i zloba!)
mane tim rabotama koje bismo i mi kao majmuni rado probali...čisto da vidimo...:mrgreen:
Dakle,Aca Vulin je u ovom sasvim,ama100% u pravu!
Srbija ne treba da bude majmunska država i oponaša one (europske) majmune!
Polako,da mi to izučimo,da posebno vidimo da li imamo pravo na takvu segregaciju pušača prema našem Ustavu (a mislim
da se takva eventualna zabrana pušenja na javnim mestima u koje spada i priroda i najveće zabiti!) i da pokušamo biti mudri!
Predlažem da umesto toga,za početak,ograničimo saobraćaj u gradovima-ljudi da idu više peške i da više voze bicikle iz mnogo razloga.
Između ostalog i da bi se više sretali,manje otuđivali,a kad se više sreću,više se sparuju,više prcaju i dižu natalitet ,a očistijem vazduhu da ne pričamo!
:hvala:
 
Jadni mali licemeri, dok deci uzimaju lizalicu iz ruke,

tako su zabrinuti za zdravlje nacije da ih je prosto milina slusati.

Sto vise zabrana i zakona uvoditi jer oni ionako vaze samo za narod,

za stoku ne vazi ni jedan zakon.

A jeste druže...Ti si još uvek pušač?!
Eto-i zbog tebe ne dam da te odvajaju i žigošu!
Ma koja je to svetska stoka izmislila?
To oni isti što su Warburgovo otkriće zbog čega nastaje kancer gurnuli u drugi plan i proizvode hemiju za lečenje! Otrove?!
Za rad profita?
Dušebrižnici krvavih ruku do lakata!:evil:
 
Prestao sam da pušim pre sedam,osam godina (ne brojim to vreme pa i ne znam tačno:lol:),ali mi to nije nikakav razlog ni argument da
ja sad vršim segregaciju pušača,konzumenata gaziranih pića (koja su takođe vrlo štetna!) korisnika automobila koji svake godine odnesu života kolko 2WW
pre više od sedam decenija,samoubica avionima,zagađivača sopstvenog ekosistema raznim proizvodnjama i sl!
Šta je to toliko intrigirajuće nepušačima kod pušača?!
Isto ono što i pušače navelo da puše!
Oni imaju taj fetiš,a nešušači nemaju.Odnosno imaju cvrc!:hahaha:
Ptićke zavidničke!
Dakle:zavist?
Ma i zloba!
Negledanje sopstvena posla već zazijavanje preko ograde u tuđe dvorište,gledanje šta to drugi rade i nalaženje (zavist i zloba!)
mane tim rabotama koje bismo i mi kao majmuni rado probali...čisto da vidimo...:mrgreen:
Dakle,Aca Vulin je u ovom sasvim,ama100% u pravu!
Srbija ne treba da bude majmunska država i oponaša one (europske) majmune!
Polako,da mi to izučimo,da posebno vidimo da li imamo pravo na takvu segregaciju pušača prema našem Ustavu (a mislim
da se takva eventualna zabrana pušenja na javnim mestima u koje spada i priroda i najveće zabiti!) i da pokušamo biti mudri!
Predlažem da umesto toga,za početak,ograničimo saobraćaj u gradovima-ljudi da idu više peške i da više voze bicikle iz mnogo razloga.
Između ostalog i da bi se više sretali,manje otuđivali,a kad se više sreću,više se sparuju,više prcaju i dižu natalitet ,a očistijem vazduhu da ne pričamo!
:hvala:

Kako mozes da poredis gazirano pice sa cigaretama. Cigarete stvaraju dim koji truje sve ljude u okolini. Tako da cela ta tvoja retardirana prica pada u vodu.

Osim toga ako je to ucinjeno u 22 evropske drzave, to bi trebalo i tvom blokiranom umu da pokaze da nije u redu nesto...

Tako da je jedini problem DIM. A potpuno me zabole sto pusite. Pusi tri pakle dnevno umri od raka tvoj problem. Dabogda pusio dva boksa dnevno. Ali ne u mojoj blizini. A ti si ostavio cigarete malo sutra, bivsii pusac sam ja i zato i zelim zabranu. Ti pusis sve sa salivom :D
 
Poslednja izmena:
Objasnjavati odrasloj osobi da je pusenje stetno je samo gubljenje vremena.

U tekstu "Istina o pušenju i pušačima" između ostalog stoji:

"Dovoljno je pogledati kako neko propuši.
Poznato je da se svakom, sasvim prirodno, javlja fiziološka potreba za hranom i vodom, i njihovim odstranjivanjem iz organizma. U pubertetu se javi i seksualni nagon.
Potreba za pušenjem se ne javlja i to je nešto protivprirodno. Štaviše, svi su, sa kojima sam razgovarao, izjavljivali da im je pušenje upočetku bilo odvratno. Uprkos svoj odvratnosti, oni su nastavljali da se muče zato što to radi neko drugi!!!
Molim vas lepo! Koji je to razum, karakter i ličnost, ako radi nešto protiv sebe, samo da bi imitirao druge?!
Da li su u pitanju karakteri ili beskarakteri – beskičmenjaci?!"


Preporučujem i kraći tekst "Pitanje za pušače"

Legalizacija vutre i trziste elektricnih cigareta/vejpera kljucni su instrumenti u borbi protiv cigareta.
Svaki je dim smrad i šteta - bilo da je cigareta električna ili ne.
 
Jadni mali licemeri, dok deci uzimaju lizalicu iz ruke,

tako su zabrinuti za zdravlje nacije da ih je prosto milina slusati.

Sto vise zabrana i zakona uvoditi jer oni ionako vaze samo za narod,

za stoku ne vazi ni jedan zakon.

Apsolutno me zabole za tvoje zdravlje. Umri sutra ako hoces necu ni da se pocesem. Ali uskoro ce i ovde doci do zabrane tog zla na javnim mestima, pa PUSI ONDA!
 
Kako mozes da poredis gazirano pice sa cigaretama. Cigarete stvaraju dim koji truje sve ljude u okolini. Tako da cela ta tvoja retardirana prica pada u vodu.

Osim toga ako je to ucinjeno u 22 evropske drzave, to bi trebalo i tvom blokiranom umu da pokaze da nije u redu nesto...

Tako da je jedini problem DIM. A potpuno me zabole sto pusite. Pusi tri pakle dnevno umri od raka tvoj problem. Dabogda pusio dva boksa dnevno. Ali ne u mojoj blizini. A ti si ostavio cigarete malo sutra, bivsii pusac sam ja i zato i zelim zabranu. Ti pusis sve sa salivom :D

Naravno d je dim problem, kod vas koji ni obicne davno usvojene standarde gradjevinarstva ne postujete i zivite ko stoka u rupama.
 
Prestao sam da pušim pre sedam,osam godina (ne brojim to vreme pa i ne znam tačno:lol:),ali mi to nije nikakav razlog ni argument da
ja sad vršim segregaciju pušača,konzumenata gaziranih pića (koja su takođe vrlo štetna!) korisnika automobila koji svake godine odnesu života kolko 2WW
pre više od sedam decenija,samoubica avionima,zagađivača sopstvenog ekosistema raznim proizvodnjama i sl!
Šta je to toliko intrigirajuće nepušačima kod pušača?!
Isto ono što i pušače navelo da puše!
Oni imaju taj fetiš,a nešušači nemaju.Odnosno imaju cvrc!:hahaha:
Ptićke zavidničke!
Dakle:zavist?
Ma i zloba!
Negledanje sopstvena posla već zazijavanje preko ograde u tuđe dvorište,gledanje šta to drugi rade i nalaženje (zavist i zloba!)
mane tim rabotama koje bismo i mi kao majmuni rado probali...čisto da vidimo...:mrgreen:
Dakle,Aca Vulin je u ovom sasvim,ama100% u pravu!
Srbija ne treba da bude majmunska država i oponaša one (europske) majmune!
Polako,da mi to izučimo,da posebno vidimo da li imamo pravo na takvu segregaciju pušača prema našem Ustavu (a mislim
da se takva eventualna zabrana pušenja na javnim mestima u koje spada i priroda i najveće zabiti!) i da pokušamo biti mudri!
Predlažem da umesto toga,za početak,ograničimo saobraćaj u gradovima-ljudi da idu više peške i da više voze bicikle iz mnogo razloga.
Između ostalog i da bi se više sretali,manje otuđivali,a kad se više sreću,više se sparuju,više prcaju i dižu natalitet ,a očistijem vazduhu da ne pričamo!
:hvala:

Drakce, da je Bog hteo da imas odzak na glavi, napravio biti, :lol:
 
Drakce, da je Bog hteo da imas odzak na glavi, napravio biti, :lol:

Voli da pusi covek. Neki ljudi su stvoreni da im uguras urac u usta.

- - - - - - - - - -

Elektronske su jos gore nego prave, teski otrov, cekaj samo dok pocne kuknjava i bolescina, :)

Elektronske su manje opasne za okolinu i nisu gore.

- - - - - - - - - -

Pusaci smrde .
Smrdi im iz usta, smrdi im garderoba,smrdi im prebivaliste...

A znamo da je smrad signal prljavstine.

Slice na govna
 

Back
Top