Samo za žene.....

Gotika

Ističe se
Poruka
2.476
Žene hajde sada vaša iskustva....možda se na forumu već o tome pisalo
Da li vam se nekada udvarala neka ženska osoba?
I da li je ta ženska osoba ona, od koje ste to najmanje očekivali?
Da li vam je neprijatno ili vam laska?
 
Žene hajde sada vaša iskustva....možda se na forumu već o tome pisalo
Da li vam se nekada udvarala neka ženska osoba?
I da li je ta ženska osoba ona, od koje ste to najmanje očekivali?
Da li vam je neprijatno ili vam laska?

jeste, samo smo se ljubile..ništa sex..
napucavala mi se još jedna..nu poljubila ne bih jer izgleda kao DJ Krmak..užas užasa..sva kao najgori muškarac..skrnđotina neženstvena..fuj
 
To se obicno desi ako zaglavis sa slovakinjama, ali palim sa teme jer je za zene:rumenko:

Nemoj da pališ...pa muškarci valjda vole da gledaju ženski sex, ili kao ne?
I što pa sada ti crveniš...

- - - - - - - - - -

ko lijepak sam za zene:fdlan:

- - - - - - - - - -

cak i na forumu me nadju, samo sa muskim nikom:sad2:

Ja bre nisam a da znam....do onomad..
Kako je to moguće lepak...lepota ili energija njima samo vidljiva
 
Pobeže Petunija....

- - - - - - - - - -



Otkud znaš.....ne filozofiraj...mogu i muškarci da se pronađu na temi...a?

Sve ovo su podkategorije sexa. ..Zena sa zenom, ili pedderi..
Za sex je prvenstveno potreban mozak. Svakako ce muskarac sa mozgom vise zadovoljstva pruziti zeni nego druga zena.
Ne filozofiram, u radionici sam, radim:lol:
Kako da se muskarac pronadje u temi o lezbejkama?m?:p
 
Sve ovo su podkategorije sexa. ..Zena sa zenom, ili pedderi..
Za sex je prvenstveno potreban mozak. Svakako ce muskarac sa mozgom vise zadovoljstva pruziti zeni nego druga zena.
Ne filozofiram, u radionici sam, radim:lol:
Kako da se muskarac pronadje u temi o lezbejkama?m?:p

Pa nije tema baš bukvalno o lezbejkama..nego oženama koje to eto nisu očekivale i tako nekako...htedoh reći da su valjda i muškarci spopadani od pedera.
Počeh temu...jer videh raspravu o depilacijama i tajnom iznenadnom sexu..pa rekoh...i ova se tema može uklopiti...
 
Pa nije tema baš bukvalno o lezbejkama..nego oženama koje to eto nisu očekivale i tako nekako...htedoh reći da su valjda i muškarci spopadani od pedera.
Počeh temu...jer videh raspravu o depilacijama i tajnom iznenadnom sexu..pa rekoh...i ova se tema može uklopiti...

Aha, ok.
Jednom sam imao susret sa pederom koji me je startovao, i to ni manje ni vise nego kapetan u vojsci. Startovao me je verovatno zato sto izgledam kao pitchkica:lol:
U svakom slucaju, doziveo sam sok, odbrusio mu ali onako na finjaka kako me je i startovao, i tek onda sam jedva cekao da se zavsi vojska.
Srecom pa je to bilo pred kraj vojnog roka.
Katastrofa ruzno iskustvo.
 
Aha, ok.
Jednom sam imao susret sa pederom koji me je startovao, i to ni manje ni vise nego kapetan u vojsci. Startovao me je verovatno zato sto izgledam kao pitchkica:lol:
U svakom slucaju, doziveo sam sok, odbrusio mu ali onako na finjaka kako me je i startovao, i tek onda sam jedva cekao da se zavsi vojska.
Srecom pa je to bilo pred kraj vojnog roka.
Katastrofa ruzno iskustvo.

Kako te to susretao...slučajan dodir, čežnjiv pogled...kako kako

- - - - - - - - - -

Pa sta ti "rekla"

predosecas, mozda tripujes

a vako po slici delujes ko krupna muskaraca normalno da ce takve da muvaju

Što si dosadan sa mojom krupnoćom...šta hoćeš kilažu, visinu, obime raznorazne i dubine...duuubiinee

- - - - - - - - - -

Kako te to susretao...slučajan dodir, čežnjiv pogled...kako kako

- - - - - - - - - -



Što si dosadan sa mojom krupnoćom...šta hoćeš kilažu, visinu, obime raznorazne i dubine...duuubiinee

A ovu fotografiju na niku samo ćorav ne bi video da je kao neka umetnička fotografija....voliš ti debele...voliiiš
 
Kako te to susretao...slučajan dodir, čežnjiv pogled...kako kako

- - - - - - - - - -



Što si dosadan sa mojom krupnoćom...šta hoćeš kilažu, visinu, obime raznorazne i dubine...duuubiinee

Rekao mi je da imam lepe oci:malav:
I da razmislja da mi da skracenje vojnog roka 7 dana, ali se pita da li bi opet ugledao te oci:bljak:
******, srusio mi je sliku o vojsci, vitestvu i tako tim stvarima koje su me drzale ceo vojni rok.
 
Rekao mi je da imam lepe oci:malav:
I da razmislja da mi da skracenje vojnog roka 7 dana, ali se pita da li bi opet ugledao te oci:bljak:
******, srusio mi je sliku o vojsci, vitestvu i tako tim stvarima koje su me drzale ceo vojni rok.

Ne volim onaj debilni smajlić..kao neko valjanje od smeha....ali veruj mi iiduu mi suuuze...haaaaa
Što si bre tako surov...

- - - - - - - - - -

ja ti samo kazem zasto bi te muvala ako te muva

a to trepnula mi je mozda u tvojoj glavi

zapitaj se zasto ako je tako
Ma retko tripujem...nešto mi je tu de znam...
Recimo kada je neka situacija da moramo da se mimoiđemo...ja se bre nešto skuopim, a ona jok...i onda bude recimo guz o guz...ja se pravim luda, a ona ono kao uuuuffff...
Dam joj olovku ili tako nešto ona krene da uzima tu olovku od lakta pa do dodo..kao same olovke...možda tripujem--
A ima tu još situacija
 
Ne volim onaj debilni smajlić..kao neko valjanje od smeha....ali veruj mi iiduu mi suuuze...haaaaa
Što si bre tako surov...

Ljudi dozive razna neprijatna iskustva. Na poslu, bilo gde..
Ali, strejt osobe koje ne razmisljaju a kamoli zamisljaju suprotan pol, i nadju se u situaciji da ih neko istog pola startuje to mogu doziveti kao atak na sopstvenu licnost.
Sa druge strane, pedderi i lezbejke sve vise imaju petlje da napadaju.
 
Ljudi dozive razna neprijatna iskustva. Na poslu, bilo gde..
Ali, strejt osobe koje ne razmisljaju a kamoli zamisljaju suprotan pol, i nadju se u situaciji da ih neko istog pola startuje to mogu doziveti kao atak na sopstvenu licnost.
Sa druge strane, pedderi i lezbejke sve vise imaju petlje da napadaju.

Ne doživljavam ja ništa...za sada hhaaaaaaaaaa....ne znam kako da se ponašam, baš zbog da možda bre nije to to
 

Back
Top