AMERI, SKLONITE BONDSTIL!

Putinov čovek za Balkan, Sergej Železnjak, u autorskom tekstu za Informer tvrdi da NATO NA KOSOVU ŠTITI MAFIJU!

http://informer.rs/vesti/politika/1...ekstu-Informer-tvrdi-NATO-KOSOVU-STITI-MAFIJU

Neophodno je početi proces razoružavanja Balkana i dzemsbond mora da leti s balkana i tacka..

To i Vučko 'oće, da napokon pod ingerencijama UN budu, pa da funkcionišu ko prava, a ne mafijaška država......:per:
Rusi, skinte nam se s curca, .......zaboli nas kako šiptarsko Kosovo funkcioniše!
 
:hahaha:


Znaci , sad ce Leka da ide u Moskvu i da crveni i da mu zavrcu sto sta , a onda da se na sledecem "partijskom sastanku da se zakiti zastavom EUro - Azije" ...?!

:hahaha:


Hoce , hoce ...!

Poznat je on po tome "da ako treba sece vene za Srbiju" ...
 
А ко још чита још Курир која је новина за некуповати

Pa vjerojatno oni kojima je doqrčio izvjesni Gospodin inicijala "šestar nagore-šestar nadolje", čije puno ime se tamo ne smije u negativnom kontekstu izustiti. Mislim, ako je to točno, onda i raspali Kurir zapravo ima sve više čitateljskih fanova.
Dotični ga svojom "protuKurirskom" kampanjom zapravo diže iz propasti.
Borba protiv Kurira mu je jednako "uspješna" kao i borba za srpske nacionalne interese... na Kosovu posebno.:lol:

Ajde sad Botovi. Reakcija??? Jedan po jedan... Što bi Srbi kazali: "Družba je družba, a služba je služba!".

Jednostavnije, Kurir u zadnje vrijeme čitaju svi oni koji ne vjeruju da je šest Mig-ova 29 baš toliko korodiralo te ih već više od 6 mjeseci niko nije kadar takve ofarbati.
 
Poslednja izmena:
Domet te izjave je kao kada bih ja rekao Vučiću da se skloni sa vlasti...
Prije ili kasnije sadašnja fikcija iz tvoje izjave postat će neumitna realnost! Mislim da bi i Vučiću, a i Amerima bilo puno bolje na vrijeme razmotriti i soluciju mirnog povlačenja.
helo_roof.jpg
 

Back
Top