Главни град Србије-НИШ или стратегија одбране КиМ

Да ли сте за то да се Ниш прогласи за главни град Србије?

  • Да,звучи реално и могуће -треба да пробамо!

  • Не,глупа идеја због (образложити)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Кад се већ,напокон,почиње нека прича о плановима и стратегијама за КиМ ево једног предлога...заправо није мој већ сам га чуо од једног ортака још пре 20 година...Зашто не прогласимо Ниш за главни град Србије???!Ево шта добијамо све тиме:

-премештање центара моћи и одлучивања ближе Космету самим тим ширење безбедоносних и војних области утицаја на делове Космета чиме добијамо:

а)осећај сигурности преосталог српског становништва се повећава и самим тим умањује потреба за одласком одатле што гарантује опстанак Срба на тим просторима

б)одвраћање лоших шиптарских намера у будућности за неким новим погромом Срба због близине војних и полицијских центара моћи Србије и могуће брзе и ефикасне реакције...

в)јачање економске ситуације на југу Србије пошто би и економија аутоматски пратила центре одлучивања и самим тим би се брже развијао тај ионако запостављен део Србије и тако економски јачало становништво да би могло да се одупре албанским покушајима куповине некретнина на југу Србије ради даљег спровоиђења плана о великој шиптарији

г)заустављање даље Београдизације Србије и развијање осталих крајева Србије,поготово југа ради спречавања одлива становништва одатле...такои би напокон можда престала да кошта гарсоњера у Београду више од трособног стана у центру Ниша...није ни Вашингтон највећи град у Америци па ето,ипак им је главни град....

д)зачепила би се брњица дебелим аутономашима којима је једини програм којим трују људе деценијама тај да *београд узима њихове новце*

ђ)у Нишу већ постоји Руски центар...о даљим могућностима....

свашта нешто још има,ако се сетим написаћу...

То се наравнои може урадити на одређени временски период,рецимо 30 година...па после по потреби може исти рецепт да се примени на Нови Сад...или Приштину ако Бог да па буде добар ефекат....наравно ово све урадити паралелно са подстицањем наталитета у Србији на све могуће начине и окретање државе првенствено и једино ИСТИНСКОМ Православљу(не овим папиним глумцима) јер је то једини гарант духовно здравог народа и нације...која се неће дрогирати,опијати,блудничити,педерисати,гледати и учествовати у Паровима,тући и убијати жене и децу па после *јуначки* извршити самоубиство....такви су тек упознали сурову релност која долази после...никакви закони и невцладини ретарди не могу боље да уљуде човека од СТРАХА БОЖЈЕГ!!!
ово је сигурно бољи предлог од Тадићевог *да дамо Косову столицу у УН* или Јанковићевог *Вучићу педеру,Родић не треба да плаћа порез*!ајмо сад ретарди свих боја на троловање теме...
 
Poslednja izmena:
Кад се већ,напокон,почиње нека прича о плановима и стратегијама за КиМ ево једног предлога...заправо није мој већ сам га чуо од једног ортака још пре 20 година...Зашто не прогласимо Ниш за главни град Србије???!Ево шта добијамо све тиме:
-премештање центара моћи и одлучивања ближе Космету самим тим ширење безбедоносних и војних области утицаја на делове Космета чиме добијамо:
а)осећај сигурности преосталог српског становништва се повећава и самим тим умањује потреба за одласком одатле што гарантује опстанак Срба на тим просторима
б)одвраћање лоших шиптарских намера у будућности за неким новим погромом Срба због близине војних и полицијских центара моћи Србије и могуће брзе и ефикасне реакције...
в)јачање економске ситуације на југу Србије пошто би и економија аутоматски пратила центре одлучивања и самим тим би се брже развијао тај ионако запостављен део Србије и тако економски јачало становништво да би могло да се одупре албанским покушајима куповине некретнина на југу Србије ради даљег спровоиђења плана о великој шиптарији
г)заустављање даље Београдизације Србије и развијање осталих крајева Србије,поготово југа ради спречавања одлива становништва одатле...такои би напокон можда престала да кошта гарсоњера у Београду више од трособног стана у центру Ниша...није ни Вашингтон највећи град у Америци па ето,ипак им је главни град....
д)зачепила би се брњица дебелим аутономашима којима је једини програм којим трују људе деценијама тај да *београд узима њихове новце*
ђ)у Нишу већ постоји Руски центар...о даљим могућностима....
свашта нешто још има,ако се сетим написаћу...
то се наравнои може урадити на одређени временски период,рецимо 30 година...па после по потреби може исти рецепт да се примени на Нови Сад...или Приштину ако Бог да па буде добар ефекат....наравно ово све урадити паралелно са подстицањем наталитета у Србији на све могуће начине и окретање државе првенствено и једино ИСТИНСКОМ Православљу(не овим папиним глумцима) јер је то једини гарант духовно здравог народа и нације...која се неће дрогирати,опијати,блудничити,педерисати,гледати и учествовати у Паровима,тући и убијати жене и децу па после *јуначки* извршити самоубиство....такви су тек упознали сурову релност која долази после...никакви закони и невцладини ретарди не могу боље да уљуде човека од СТРАХА БОЖЈЕГ!!!
ово је сигурно бољи предлог од Тадићевог *да дамо Косову столицу у УН* или Јанковићевог *Вучићу педеру,Родић не треба да плаћа порез*!ајмо сад ретарди свих боја на троловање теме...

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E botino botino, Vučićeva skotino, pa naravno da će se u GLAVNOM gradu,
započeti izgradnja auto puta za Tiranu, vrpca, makaze, salve novi svjesti srpski, europski manijaci i SNS!!
 
О КиМ не прича нико осим Вучића. Сви мисле да не треба ништа потписивати али он не мисли тако.

он је позвао да разговор а ретрди то преводе *он хоће да потпише*....не знам шта уопште са таквима има да прича и кога такви представљају...
 
он је позвао да разговор а ретрди то преводе *он хоће да потпише*....не знам шта уопште са таквима има да прича и кога такви представљају...

Овакав распоред нам не оставља могућност разговора. Треба замрзнути сваки преговор који шиптарима даје било какав легитимитет и позивати се на оно што је Милошевић потписао.
 
он је позвао да разговор а ретрди то преводе *он хоће да потпише*....не знам шта уопште са таквима има да прича и кога такви представљају...
a gde je pozvao na razgovor,u kafanu,klub knjizevnika ili u Skupstini ? Njegov poziv na razgovor se svodi na "Ja sam se promenio ,Kosovo je izgubjeno,hajde da se promenite i vi".
Hoces sada da ti postavim linkove pre nego to je zaseo na poziciju,u kojima osudjuje ucene zapada i tvrdi nesto sasvim suprotno od ove price danas
Pitanje za retardirane sendvicare,zbog cega Vucic nije pozivao na razgovor o KiM kada je bio u opoziciji a, SNS najveca opoziciona partija?
 
Овакав распоред нам не оставља могућност разговора. Треба замрзнути сваки преговор који шиптарима даје било какав легитимитет и позивати се на оно што је Милошевић потписао.

то сте требали да позивате Тадића и Коштуницу 12 година!!...кад су пустили проглашење Косова,погром Срба и склонили питање КиМ из УН потписивали свашта нешто У ИМЕ СРБИЈЕ сви сте се смејали Томи стиропору...е сад се не може назад...мне без великог карамбола...за који прво такви што највише кењају нису спремни...
 
то сте требали да позивате Тадића и Коштуницу 12 година!!...кад су пустили проглашење Косова,погром Срба и склонили питање КиМ из УН потписивали свашта нешто У ИМЕ СРБИЈЕ сви сте се смејали Томи стиропору...е сад се не може назад...мне без великог карамбола...за који прво такви што највише кењају нису спремни...

Daci i Vuci su potpisali glavnu stvar, odma po pobedi SNS-a 2012-te.

Sada ce ista stvar da bude.
 
a gde je pozvao na razgovor,u kafanu,klub knjizevnika ili u Skupstini ? Njegov poziv na razgovor se svodi na "Ja sam se promenio ,Kosovo je izgubjeno,hajde da se promenite i vi".
Hoces sada da ti postavim linkove pre nego to je zaseo na poziciju,u kojima osudjuje ucene zapada i tvrdi nesto sasvim suprotno od ove price danas
Pitanje za retardirane sendvicare,zbog cega Vucic nije pozivao na razgovor o KiM kada je bio u opoziciji a, SNS najveca opoziciona partija?

питрање за олиндрану мачорчину што мисли да је лав:имаш ти ДАНАС неки предлог?изјасни се ако имаш!ако га ни данас немаш,шта има везе што те исто није питаоп пре 5 година КАД НИЈЕ ИМАО НИКАКВУ ВЛАСТ И МОГУЋНОСТ ДА УТИЧЕ НА НЕШТО?!?!
 
Pitanje za retardirane sendvicare,zbog cega Vucic nije pozivao na razgovor o KiM kada je bio u opoziciji a, SNS najveca opoziciona partija?

Kapitalno pitanje Veleizdajnicima!
O tom ČUTALI, jer je to bio uslov Zapada da i' na mjesto DOSa dovedu!

Zato gubavci o novoj svjesti pričaju, .....kao nisu magarci!
 
то сте требали да позивате Тадића и Коштуницу 12 година!!...кад су пустили проглашење Косова,погром Срба и склонили питање КиМ из УН потписивали свашта нешто У ИМЕ СРБИЈЕ сви сте се смејали Томи стиропору...е сад се не може назад...мне без великог карамбола...за који прво такви што највише кењају нису спремни...

Позивали смо и главног међу њима, Ђинђића али је он био спречен. Не може се ићи на посао са метком у срцу.
Не треба мислити и плашити људе да је рат опција ако се не удовољава шиптарима. То је лаж исто као да би помрли од глади ако прекинемо преговоре са ЕУ.
Само, треба да буде неко на власти који ради за Србију а не за Могеринијеву. Таквог немамо, на жалост.
 
Позивали смо и главног међу њима, Ђинђића али је он био спречен. Не може се ићи на посао са метком у срцу.
Не треба мислити и плашити људе да је рат опција ако се не удовољава шиптарима. То је лаж исто као да би помрли од глади ако прекинемо преговоре са ЕУ.
Само, треба да буде неко на власти који ради за Србију а не за Могеринијеву. Таквог немамо, на жалост.

па ко прича о шиптарима?мислиш да Србија са њима преговара а не са оним центрима који су нам отели Косово?а што нмико не пита Тадића и Коцкалонеа ЗАШТО су истргли Србији тај јак адут из руку као што је питање Косова у УН?или зашто их нико не позива на одговорност збг погешног питања пред МСП којим су дали легитимитет многим државама да признају КИМ?због нечувања резолуције 1244?због нереаговања за време погрома Срба са КиМ?да није Вучић за то крив?да није Вучић држао те издајнике на власти 12 година?сетите се,многи ретарди одавде,колико сте лажно тровали како је СНС *странка коју је основао Тадић и који ћче са њим да прави власт*...да се није неко овде покајао за такве лажи...јок,углавном су исти наставили још луђа тровања и измишљотине...
 
Poslednja izmena:
па ко прича о шиптарима?мислиш да Србија са њима преговара а не са оним центрима који су нам отели Косово?а што нмико не пита Тадића и Коцкалонеа ЗАШТО су истргли Србији тај јак адут из руку као што је питање Косова у УН?или зашто их нико не позива на одговорност збг погешног питања пред МСП којим су дали легитимитет многим државама да признају КИМ?да није Вучић за то крив?да није Вучић држао те издајнике на власти 12 година?сетите се,многи ретарди одавде,колико сте лажно тровали како је СНС *странка коју је основао Тадић и који ћче са њим да прави власт*...да се није неко овде покајао за такве лажи...јок,углавном су иости наставили јошлуђа тровања и измишљотине...

Да сам Вучић и да мој човек држи министарство правде, ја би их редом пропитао. Пусти жутаре и шта су они мислили и писали, зашто трошити тастатуру на ретарде.
 
он је позвао да разговор а ретрди то преводе *он хоће да потпише*....не знам шта уопште са таквима има да прича и кога такви представљају...

ti koji tako prevode hteli bi vucica da nateraju da potpise..jasno ko dan..
 
заборавих још један важан ефекат НИШИЗАЦИЈЕ Србије!!!НАПОКОН ће лажна београдска самозвана елита *из круга двојке* постати оно што је заправо одувек и била-гомила фолираната...само ће сада много јасније бити свима да су то УГЛАВНОМ исфолирани ретарди....можда напокон тада Србија исфилтрира СТВАРНУ елиту а ове гомнаре пошаље у заборав...и тај њихов 27 мартовски/5 октобарски либтардски ШТЕТОЧИНСКИ дух....
 
Poslednja izmena:
Да сам Вучић и да мој човек држи министарство правде, ја би их редом пропитао. Пусти жутаре и шта су они мислили и писали, зашто трошити тастатуру на ретарде.
они су имали политичко овлашћење од народа да се баве државним пословима...*ми* смо им га дали....дај мајмуну бомбу па онда санирај последице тог чина...не може тужилаштво ту ништа,чак и да Вучић контролише...зар не би Вучић,да контролише Туижилаштво,још одавно ухапсио на пример Родића?човек 2 месеца води најпрљавију кампању против Вучића да би избегао да плати порез и да врати паре што му је Пајтић дао из развојне банке Војводине...чак 3 милиона евра неповратно...видиш,мене излуђује што тог хохштаплера нико не хапси!!!
 
он је позвао да разговор а ретрди то преводе *он хоће да потпише*....не знам шта уопште са таквима има да прича и кога такви представљају...

Pazi da neće konstruktivno da se razgovara kada je Vučić već sve uradio da teroristima da državu. To jest, nema više tog dijaloga koji može da promeni tok stvari, može samo da se odlučuje da li ćemo KiM predati sad ili odmah.
 
имаш ти нешто о теми?

Odgovorio sam na tvoj post, tako da ako ono što sam napisao nije u skladu sa temom, obrati se prvo sam sebi, pa tek onda meni. A i ovo što sam napisao je i te kako u vezi sa temom. Zato što sada nikakva više strategija ne pomaže. Šiptari imaju vladu, parlament, pozivni broj, granice, policiju, pravosuđe i uskoro vojsku. Imaju registarske oznake, pasoše i priznanja više od sto država. Učestvuju kao Kosovo bez zvezdice u međunarodnim sportskim takmičenjima i članovi su međunarodnih sportskih organizacija, kao i drugih organizacija koje nemaju veze sa sportom. I ti bi u takvoj situaciji da praviš strategiju odbrane KiM?!
 
питрање за олиндрану мачорчину што мисли да је лав:имаш ти ДАНАС неки предлог?изјасни се ако имаш!ако га ни данас немаш,шта има везе што те исто није питаоп пре 5 година КАД НИЈЕ ИМАО НИКАКВУ ВЛАСТ И МОГУЋНОСТ ДА УТИЧЕ НА НЕШТО?!?!

tupane odgovori na sledece pitanje. Ako vi naprednjaci tvrdite da je Borko Stefanovic sa Tadicem potpisao "Briselski" ,mada je istina da su oni samo zapoceli a Vucic zavrsio,sta je sprecilo Vucica da preko Ustavnog suda ponisti Borkove potpise ? Ustavni sud Kosova je proglasio Zajednicu Srpskih Opstina kao nesto sto nije u skladu sa Ustavom Kosova i, na osnovu toga zajednica nije formirana.Zasto Vucic po istom pricipu nije prepusito Ustavnom sudu Srbiji da ponisti potpise Stafanovica obzirom da nisu u skladu sa Usatvom Srbije ? Cekaj malo,pa Vucic Nikolic i Dacic su zahtevali da se Ustavni sud Srbije ne izjasnjava.Kako samo nesto tako genijalno nije Taciju palo na pamet ?
Znam da si priglupi bot pa neces odgovoriti na pitanje. Pardon,nisi ti priglup, ti si pokvarenjak najgore vrste kao i tvoji istomisljenici i seronje u delu
 
Nema sta vise tu da se vodi unutrasnji dijalog ili monolog ,prijatelju sam si potpisao nikoga pitao nisi,Doduse to je i bio razlog sto su te postavili tu gde jesi . Ostaces upisan u istoriji kao covek koji je poklonio Kosovo i Metohiju.Verovatno ce se samo to i pamtiti od tebe, Cemu zurba sacekajmo Kataloniju ,Skotsku pa ako tamo to prodje ima vremena i za Kosovo, Nego izgleda da su ga pritisli i da im se zbog necega zuri a ovome se ne napusta vlast tek tako ,
 

Back
Top