Ruski narod prosto obozava Srbiju i srpski narod

Obican narod zabole za te politicke gluposti.
Obican narod hoce da ima leba, s leba, i mirno da zivi.

Samo budale i zli ljudi se zamajavaju ratovanjima, iskoriscavanjem drugih, i raznim drugim budalastinama. A takvih ima i medju Rusima, i Amerima, i svima drugima.

Ne postoji bratski narod i zli narod. Postoje braca (pojedinci) i zli ljudi (pojedinci).

Generalizacija na takvom nivou je, prvo, fasizam, a drugo, idiotizam.
 
Obican narod zabole za te politicke gluposti.
Obican narod hoce da ima leba, s leba, i mirno da zivi.

Samo budale i zli ljudi se zamajavaju ratovanjima, iskoriscavanjem drugih, i raznim drugim budalastinama. A takvih ima i medju Rusima, i Amerima, i svima drugima.

Ne postoji bratski narod i zli narod. Postoje braca (pojedinci) i zli ljudi (pojedinci).

Generalizacija na takvom nivou je, prvo, fasizam, a drugo, idiotizam.

u americi su ti zli koji bi da druge iskoristavaju , ubijaju i maltretiraju na vlasti vec duze od 50 godina

A sa ruske strane nama dolazi samo ljubav.
 
Jutros otvorim vesti i vidim ovo


Za to vreme ovi sa zapada vole da nas ubijaju, ucenjuju, maltretiraju , pljackaju i okupiraju

I vrlo smo im "Dragi" kad pristajemo da radimo u njihovim fabrikama za 200 evra. Napravljenim nasim novcem.... :think:

Pa normalno. Sta si ocekivao od Zapada da te voli? Ti ceznes za ljubavlju? Mama te nije volela?

Ovo je forum politika nezreleo deriste jedno...
 
Pa normalno. Sta si ocekivao od Zapada da te voli? Ti ceznes za ljubavlju? Mama te nije volela?

Ovo je forum politika nezreleo deriste jedno...

narodi i ljudi izmedju kojih postoji ljubav su bliski , vole se i pomazu

Covek koji je ispunjen ljubavlju cini dobro

Covek koji je ispunjen zlom i pokvarenoscu cini drugim ljudima zlo

Sa prvima se treba druziti, drugih se treba kloniti

Ova tema je odgovor srbomrzcima rusomrzcima i zapadnim podguznim muvama koji su nam postavljali americku zlikovacku propagandu kako je satro Ruse briga za Srbe , kako i ne znaju gde je Srbija....
 
Preuzimanje NIS-a je ljubav? :D

i to je ljubav .

I dolazak Rusa u Srbiju je ljubav jer oni dolaze ovde iz ljubavi prema nasem narodu i nasoj zemlji

Budimo realni nemamo more, nemamo neke vrhunske turisticke kapacitete

Ali imamo hriscansku ljubav za nasu bracu i sestre iz pravoslavne Rusije

Mi volimo njih. Oni vole nas.

Zato je Rusija ulozila veto u Savetu Bezbednosti UN, jedini ko je ikada stao uz Srbe u SB UN su Rusi

Dok su nasi "partneri" sa zapada hteli da nas proglase za genocidan narod.

A vi im i dalje lizete dupe

Za platu od 200 evra
 
i to je ljubav .

I dolazak Rusa u Srbiju je ljubav jer oni dolaze ovde iz ljubavi prema nasem narodu i nasoj zemlji

Budimo realni nemamo more, nemamo neke vrhunske turisticke kapacitete

Ali imamo hriscansku ljubav za nasu bracu i sestre iz pravoslavne Rusije

Mi volimo njih. Oni vole nas.

Zato je Rusija ulozila veto u Savetu Bezbednosti UN, jedini ko je ikada stao uz Srbe u SB UN su Rusi

Dok su nasi "partneri" sa zapada hteli da nas proglase za genocidan narod.

A vi im i dalje lizete dupe

Za platu od 200 evra

Covece, jesi li ti svestan sta pricas? Da, oteli su nam NIS, iz ljubavi prema enormnoj zaradi koju imaju od NIS-a.
Dobili su ga za dzabe (900 miliona su platili za nesto sto je procenjeno na 5 milijardi).

Jesi se raspitao koliku platu imaju radnici na NIS-ovim pumpama? Pa da ti odgovorim: najveci broj njih radi za minimalac (185 evra), a velika vecina i za manje (preko omladinske zadruge, i na razne druge fore, zaposljavaju ljude, i skoro svi su u NIS-u zaposleni na odredjeno - nema vise ugovora "za stalno", tj. na neodredjeno vreme).

Nekada je vojska imala poseban ugovor sa jugopetrolom (bivsim nis-om) oko isporuke goriva, i vojska je dobijala gorivo po tako dobrim cenama, da je bukvalno bilo dzabe, a znas i sam koliko goriva je potrebno vojsci. I da za vojsku ne sme da nema!
Od kada su tvoji ljubljeni Rusi preuzeli NIS, vojska kupuje gorivo pod istim uslovima kao ti i ja.

"Moji partneri sa zapada"? Pa ti ne znas ko sam ja, nemas ni pribliznu predstavu o tome sta znam, sta sam sve u zivotu radio, i gde sam sve bio.
A nemas pojma ni koji su moji stavovi, ali to bar mozes na osnovu foruma da zakljucis!
Procitaj bar pet mojih postova na bilo kojoj temi vezanoj za politiku, i ukapiraces da mi se yebbe i za Ruse i za Zapad, da smatram sve to istim gownima, i da i jedni i drugi samo zele da izmuzu ovo malo sto je jos ostalo u Srbiji (resurse su nam vec uzeli, ostao je jos go covek - sirova radna snaga - i sada im i to poklanjamo).

Trenutno smo najkorisniji za Srbiju upravo mi koji smo otisli, i koji vecinu para koje zaradimo na zapadu ili istoku, saljemo svojima u Srbiju - to je cist priliv kesh-a.

A tvoji komentari o ruskoj ljubavi prema nama su, blago receno, infantilni.
 
narodi i ljudi izmedju kojih postoji ljubav su bliski , vole se i pomazu

Covek koji je ispunjen ljubavlju cini dobro

Covek koji je ispunjen zlom i pokvarenoscu cini drugim ljudima zlo

Sa prvima se treba druziti, drugih se treba kloniti

Ova tema je odgovor srbomrzcima rusomrzcima i zapadnim podguznim muvama koji su nam postavljali americku zlikovacku propagandu kako je satro Ruse briga za Srbe , kako i ne znaju gde je Srbija....

Naravno da ih je briga... Doduse i oni imaju nekih pacenika koji se kunu u nek panslovenstvo.. Imas zaludnih dusa u svakoj naciji.
 
Зашто да нас воле кад смо ***** продане? Помогли нам да се ослободимо турака, помогли нам у првом светском рату, отерали нацисте из Србије у другом а ми кад видимо свог крвника са запада упишамо се од среће и изврнемо на леђа као шарови.
 

Back
Top