Sergej Trifunović objavio poruku Vučiću i SNS botovima: PIŠAĆU VAM NA GROBOVE!

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.923
MOKRIĆU NA VAŠE GROBOVE! Sergej Trifunović objavio poruku Vučiću, a onda su ga botovi linčovali! Ni on im nije ostao dužan!

1249887_239803-filipplavcicfonet-ff_ls-s.jpg


Čini se da nema tvita koji je skoro izazvao ovakve uvrede i reakcije

Glumac Sergej Trifunović baš nema dlake na jeziku!

To je više puta dokazao. Kaže šta mu je na umu i ne plaši se reakcija javnosti.

Tako je i ovog puta imao jasnu poruku za vlast i Aleksandra Vučića. Naime, on je "tvitnuo" vest da niko neće odgovarati za smrt malog Alekse iz Niša, jer je ceo slučaj zastareo.

MONSTRUOZNI SNS BOT! Napao majku dečaka Alekse, koji se ubio, DA JE KRIVA ZA NJEGOVU SMRT! (FOTO)

Obraćajući se predsedniku, ali i drugima na vlasti, napisao je sledeće:

"O kom bre ti BDP-u pričaš? O kom privrednom rastu i kojoj borbi protiv kriminala? Pišaću na vaše grobove"

Zbog ovog tvita krenuli su i napadi na njega, a nazivali su ga "alkosom" i "kockarom".

Poznati glumac još žeće je odgovarao onima koji su ga kritikovali zbog ovog statusa.

- Ti si samo jedno obično drogirano go*no - poručio mu je jedan korisnik Tvitera, a glumac je imao poruku za njega i sve ostale:

- Pišam vam se u usta, koji branite ovo. Vama i vašim majkama ku*vama.
Čini se da nema tvita koji je skoro izazvao ovakve uvrede i reakcije.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ga-botovi-lincovali-ni-on-im-nije-ostao-duzan

Krenulo krljanje
 
zato je i dobar glumac

Za neke uloge. Ja mislim da sam procjenio njegovu propast kad sam ga vidio u onoj nekoj seriji di glumi kao nekog konobara i svira gitaru, reko šta je ovom Kenguru, kriza srednjih godina? Bio sam u pravu, tada i je počela njegova KSG.

Mislim da on nema familiju?

E to je klasični pripadnih te "we are the world" kaste i načina razmišljanja...svi bi oni da budu vječno 23 godine i da žurka traje čitav život. Teško izvedivo. Ovo njegovo politikanstvo nije potrebno, al dobro, neka se "bori" protiv "zlog sistema" :D najbolje mi je kad se holivudaši bore za malog čovjeka, ono imaju megafon na jahti pa sa krme viču "ua političari mater vam" i onda u filmu (ili pjesmi, to je ta oblast) obuku dronjke i stanu dva put u blato da malo i oni osjete kako to običan puk živi.

***** mi se od projekata!!
 
Сергеј се продаје за паре. сад је узео неку кинту од Вучка (таман за доп) да као пљује по њему.

да се власи не сете :lol:

а сећамо се кад му је Легија био најбољи јаран :mrgreen: па заједно прослављали Цецин рођендан у Ступици. дошло до туче јер је неко Сергеју рекао- педеру. па се Легија разбеснео што му дирају другара, и полупао локал. Ступицу затворили :lol:
 
MOKRIĆU NA VAŠE GROBOVE! Sergej Trifunović objavio poruku Vučiću, a onda su ga botovi linčovali! Ni on im nije ostao dužan!

1249887_239803-filipplavcicfonet-ff_ls-s.jpg


Čini se da nema tvita koji je skoro izazvao ovakve uvrede i reakcije

Glumac Sergej Trifunović baš nema dlake na jeziku!

To je više puta dokazao. Kaže šta mu je na umu i ne plaši se reakcija javnosti.

Tako je i ovog puta imao jasnu poruku za vlast i Aleksandra Vučića. Naime, on je "tvitnuo" vest da niko neće odgovarati za smrt malog Alekse iz Niša, jer je ceo slučaj zastareo.

MONSTRUOZNI SNS BOT! Napao majku dečaka Alekse, koji se ubio, DA JE KRIVA ZA NJEGOVU SMRT! (FOTO)

Obraćajući se predsedniku, ali i drugima na vlasti, napisao je sledeće:

"O kom bre ti BDP-u pričaš? O kom privrednom rastu i kojoj borbi protiv kriminala? Pišaću na vaše grobove"

Zbog ovog tvita krenuli su i napadi na njega, a nazivali su ga "alkosom" i "kockarom".

Poznati glumac još žeće je odgovarao onima koji su ga kritikovali zbog ovog statusa.

- Ti si samo jedno obično drogirano go*no - poručio mu je jedan korisnik Tvitera, a glumac je imao poruku za njega i sve ostale:

- Pišam vam se u usta, koji branite ovo. Vama i vašim majkama ku*vama.
Čini se da nema tvita koji je skoro izazvao ovakve uvrede i reakcije.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ga-botovi-lincovali-ni-on-im-nije-ostao-duzan

Krenulo krljanje

:bravo:
 
Фаца коју желиш да ошамариш.

sergej-trifunovic-edi-rama-350x218.jpg


najbolje mi je kad se holivudaši bore za malog čovjeka, ono imaju megafon na jahti pa sa krme viču "ua političari mater vam" i onda u filmu (ili pjesmi, to je ta oblast) obuku dronjke i stanu dva put u blato da malo i oni osjete kako to običan puk živi.

ne znam kakve vi holivudaše to imate, ali u Srbiji glumci žive, manje više, kao i prosečan 'građanin'
 
Poslednja izmena:
Svaka mu cast.Treba malo spustiti na zemlju tu bagru koji su na vlasti.lazu i mazu narod i prave robove od radnika u Srbiji.Sergej je poznat po tome da je od Slobe,pa sve ovamo na vlasti,karakterisao,bas onakve kakvi su.On je samo rekao javno,ono sto mnogi misle o sadasnjoj vlasti.Za ove dzukele nije mogao da upotrebi bolje reci,jer su zasluzili samo gore.
 

Back
Top