momci otkrili zašto ostaju u vezi sa devojkama koje više NE VOLE

Poruka
21.098
Svi znate barem jednog ko ima devojku prema kojoj se ponaša kao da mu je drugarica, a umesto da raskine s njom, ostaje u vezi i vara je.
Evo šta su oni rekli:

Bolje da ostanem s njom i imam siguran seks nego da raskinem, iselim se iz zajedničkog stana i trudim se oko neke nove. Bitno je samo da me ne gnjavi previše, za ostalo mi je svejedno…
– Dvaput sam ostao u vezi još dugo nakon što je devojka prestala da mi bude važna – u oba slučaja se radilo o devojkama koje su burno reagovale i na najmanju svađu, pa mi se jednostavno nije prolazilo kroz dramu. Ovako je bilo jednostavnije…
– Moja desetogodišnja veza završila se pre godinu dana, a poslednje 4 godine veze nisam je voleo. Naravno, to vidim tek sada kad gledam unazad. Kad se uplateš u rutinu koju nosi duga veza, nekako je teško izaći iz nje, barem se meni tako čini…
– Zvučaće odvratno, ali sa bivšom sam ostao dugo nakon što mi je prestala da mi bude zanimljiva jer mi je prala i kuvala besplatno. To mi je tada odgovaralo i zato sam ostao, iako sam je varao gotovo svakog vikenda. Znam da nisam baš najbolji dečko na svetu, ali koliko god glupo zvučalo, ona je i dalje bila srećna, tako da ne vidim problem…
Siguran seks, to je to. Većina mojih ortaka baš zbog toga ostaje s devojkama, čak i kad ih više ne vole. Bolje je čekati neku novu i imati izvor seksa nego biti solo. Možda je okrutno, ali tako je…

https://www.krstarica.com/zivot/lju...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header
 
Svi znate barem jednog ko ima devojku prema kojoj se ponaša kao da mu je drugarica, a umesto da raskine s njom, ostaje u vezi i vara je.
Evo šta su oni rekli:

Bolje da ostanem s njom i imam siguran seks nego da raskinem, iselim se iz zajedničkog stana i trudim se oko neke nove. Bitno je samo da me ne gnjavi previše, za ostalo mi je svejedno…
– Dvaput sam ostao u vezi još dugo nakon što je devojka prestala da mi bude važna – u oba slučaja se radilo o devojkama koje su burno reagovale i na najmanju svađu, pa mi se jednostavno nije prolazilo kroz dramu. Ovako je bilo jednostavnije…
– Moja desetogodišnja veza završila se pre godinu dana, a poslednje 4 godine veze nisam je voleo. Naravno, to vidim tek sada kad gledam unazad. Kad se uplateš u rutinu koju nosi duga veza, nekako je teško izaći iz nje, barem se meni tako čini…
– Zvučaće odvratno, ali sa bivšom sam ostao dugo nakon što mi je prestala da mi bude zanimljiva jer mi je prala i kuvala besplatno. To mi je tada odgovaralo i zato sam ostao, iako sam je varao gotovo svakog vikenda. Znam da nisam baš najbolji dečko na svetu, ali koliko god glupo zvučalo, ona je i dalje bila srećna, tako da ne vidim problem…
Siguran seks, to je to. Većina mojih ortaka baš zbog toga ostaje s devojkama, čak i kad ih više ne vole. Bolje je čekati neku novu i imati izvor seksa nego biti solo. Možda je okrutno, ali tako je…

https://www.krstarica.com/zivot/lju...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header
zato što su invalidi (: emotivni..mentalni..kakvi god..

- - - - - - - - - -

Svi vole siguricu....u svemu u životu....niko ne voli da voli-jer to boli....

jašta..da voli al ne boli..samo glatko :)
 
Pamela je Pamela.

- - - - - - - - - -

Nego sto se tice teme, mislim da se sve to dogadja zbog jednostavne cinjenice: Nismo monogamni vec poligamni. E sad neko nahvata sa strane a neko ne. Ostaje u vezi jednostavno zato sto je tesko nahvatati i ziveti kao razuzdani francuski princ sa perikom, mladezom, helankama i svaki dan nova uzbudljiva sluzavka.

- - - - - - - - - -

A to ljubav. Pa jeeebi ga... vezes se za osobu. To je u prirodi sisara s druge strane. Ali sex nije deo te vezanosti. Smeknes sa strane. Izadjes po ovoj vrucini i snimis toliko vrelih butkica kako treskaju okolo. Sveze, nove...Sve bi ih...

- - - - - - - - - -

A tek Pamelu...

- - - - - - - - - -

Plus, hteli mi da priznamo ili ne, generalno, sexualno nekako se muskarci i zene razilaze. Zenama treba neznost, mazenje, ljubljenje, osecaj konstantne sigurnosti i td. Muskarac bi da tuca. Da bas nema taj osecaj, vec prosto zivotinjski. Sex radi sexa, ne veze, ne zato sto se volimo, ne zato sto planiramo buducnost, ne zato sto smo upoznali roditelje, vec zato sto hocu da te razapnem i oprasim. Tebe, nju, njenu drgaricu, njenu tetku, tetkinu koleginicu...
 

Back
Top