MIŠLJENJE:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gulum

Zainteresovan član
Poruka
464
Tu neka ganka kod mene na poslu(čistačica)počela da pametuje kako ženama treba više kinta od kite , a muškarcima je u stvari ne bitno , oni jure i žene i kintu A?
Šta je današnjim ženama potrebnije da bi bile zadovoljne u životu?Molim iskrene odgovore?
 
:!::!::!::!::!::!::!::!:"batinu",ma ne moj ja mislim da mushkoj (chitaj NEIZHIVLJENOJ0POPULACIJI TREBAJU Batine.
i SAMO DA ZNASH DA I ZHENE IMAJU MOZAK ISTO KOLIKO I OSECHANJA I DA NISU BICHA KOJIM TREBA SAMO MUSHKI PONOS!!!!!!!!!!!MRZIM KADA NEKO POSTAVI OVAKAV TIP PITANJA JER JE NEMOGUCHE GLOBALIZOVATI 2/3 CELE LJUDSKE POPULACIJE ,ZHENSKE POPULACIJE.jA MOGU DA KAZHEM SHTA JE MISLIM DA NAMA TREBA,A TO JE DA SVI VI MUSHKARCI SVATITE DA OSIM SHTO IMAMO VELIKE (O) (O) MI IMAMO I MOZAK!!!:!::!::!::!::!::!::!::!::!:
 
Znate sta...?
Citajuci ove "napacene" postove muskih bica, dosla sam do jednog zakljucka. Necu se vise ubedjivati zene su avakve, muskarci su onakvi.itd.
meni je vas u stvari zao, jer vi ste ocigledno imali mucenicki ljubavni zivot, tj niko vas nije ni voleo vec vas samo malo pohebavao i koristio, pa ste sad crno ogorceni na zene.
:sad: :sad: :sad:

P.S. Nemojte me odmah uhvatiti za rec da generalizujem, ovo sam mislila samo na one ljuto ogorcene pripadnike muske vrste, koji koriste svaku priliku da pljuju po zenama.
 
Kiss_me:
Znate sta...?
Citajuci ove "napacene" postove muskih bica, dosla sam do jednog zakljucka. Necu se vise ubedjivati zene su avakve, muskarci su onakvi.itd.
meni je vas u stvari zao, jer vi ste ocigledno imali mucenicki ljubavni zivot, tj niko vas nije ni voleo vec vas samo malo pohebavao i koristio, pa ste sad crno ogorceni na zene.
:sad: :sad: :sad:

P.S. Nemojte me odmah uhvatiti za rec da generalizujem, ovo sam mislila samo na one ljuto ogorcene pripadnike muske vrste, koji koriste svaku priliku da pljuju po zenama.
Ja cu uvek iskoristiti priluku malo da podhebavam i pljuckam sa visine one koje misle samo na pare...i koje se nalaze pogodjene temom. :razz:

No da odgovorim na temu...
Izgleda smo usli u neko novo doba. Doba kada se samo pare gledaju i nista drugo. Kao i bilo koji vid tranzicije i nama muskima je vrlo tesko da se prilagodimo novom trendu... pogotovo zato sto mi gubimo sa time...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top