ŠEF DRŽAVE PREDSTAVIO OBIČNI KABL KAO SVETSKO ČUDO...

Poruka
24.135
...


Šef države danas predstavio obični kabl kao svetsko čudo, i to u Nišu, gde smo pre 30 godina proizvodili kompjutere!
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-gde-smo-pre-30-godina-proizvodili-kompjutere

Hvali se koliko smo jadni i siromašni



Poniženja se tu nisu završila. Vučić je zahvalio je rukovodstvu strane kopanije i pozvao ih da otvore još neku fabriku u Srbiji, navodeći da će im država ponuditi najbolje uslove.


"Da sledeću fabriku otvorite u Srbiji, imamo mi još gradova, zaboravite na Meksiko, a ja obećavam, da će uslovi koji će vam Srbija ponuditi biti najbolji. Imamo veliki broj siromašnih opština, sa velikom nezaposlenošću, i tamo ćemo vam dati najbolje uslove i pomoći na najbolji način", rekao je predsednik Srbije, držeći gajtan u ruci.



DAKLE ON NAS SVODI NA NIVO ROBLJA PO MEKSIKU ILI PO AZIJI...GDE I MALOLETNI RADE ZA PLATU OD 5 DOLARA...



...
 
Poslednja izmena:
...


Šef države danas predstavio obični kabl kao svetsko čudo, i to u Nišu, gde smo pre 30 godina proizvodili kompjutere!
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-gde-smo-pre-30-godina-proizvodili-kompjutere





DAKLE ON NAS SVODI NA NIVO ROBLJA PO MEKSIKU ILI PO AZIJI...GDE I MALOLETNI RADE ZA PLATU OD 5 DOLARA...



...

Ne svodi nas on na roblje, nego je prosecan Srbin rob u dusi :hahaha: To i zasluzuje cim mu je tako. Evo ja sam Srbin a nisam rob. Ne bih ni prdnuo za 200 eur a kamoli radio ceo mesec. Znaci sta? Neka pocrkaju kad su neobrazovani. Oni su samo zivotinje koje govore. Ko ih yebe kad su lenji i glupi.

Upravo sto su tako glupavi neprestano ulecemo u neke ratove sa velikim zrtvama. Srpski rob je najgluplji i treba mu oduzeti pravo glasa.

Treba da se pravo glasa dodeli po imovinskom i obrazovnom cenzusu. Ovako demokratijom robovi nas samo vuku u svoj glib.

- - - - - - - - - -

ajde junace objasni nam po cemu si bolji od ostalih ljudi

koji su tvoji posebni kvaliteti i znanja zbog cega bi zasluzivao poseban tretman

KO si i sta si odredjuje tvoje postenje cast i mesecni prihod. Ko si castan posten i lepo zaradjujes sigurno si vitez.
 
Сада су ми јасније ове гужве на граничним прелазима, на уласку у земљу...радници из ЕУ и околних земаља похрлили да попуне новоотворена радна мест у фабрикама које се масовно
отварају код нас, али, нису ми јасне гужве на излазу из земље и ко су ти који је напуштају ?
 
Generacije komunizma, ja sam ih upoznao 2000 godine.
Kad sam 2000 godine sluzio vojsku u Srbiji, zapazio sam ovo: Maltene svi su pljuvali domace proizvode i uporedjivali ih sa nemackim. Nista im domace nije valjalo, pocev od domaceg juga do traktora. Ma nema sanse da se jugo uporedi sa nemackim audijem ili mercedesom. Maloumni Srbi nikako da se zapitaju zasto nov audi ili mercedes kostaju oko 50.000 Evra i vise. E sad, kada su sve domace fabrike pozatvarane, narod se buni kada dolaze fabrike kao Leoni, koji prave kablove za audije i mercedese. Hoce narod odma i nemacke plate. Ni rec o tome, kako na primer jedan kvadratni metar stana u Minhenu dostize 20.000 Evvra, u Tuebingnu 8000 Evra, u Freiburgu oko 7000 Evra. Uz to naravno, na kupovnu cenu novog stana treba dodati oko 8% poreza itd. Jedan moj drug je uzeo cetrosobni stan 20 Km od Minhena udaljeno za 800.000 Evra. E pa vidite, zato su nemacke plate takve kakve su.
Nemacka je toliko skuplja za zivot od Srbije, da plate tamo barem cetri puta moraju biti vece, da bi se isplatilo prezivljavati. Nekazem da je lose, ali daleko je od toga od cega vi dole sanjate.
 
Ne svodi nas on na roblje, nego je prosecan Srbin rob u dusi :hahaha: To i zasluzuje cim mu je tako. Evo ja sam Srbin a nisam rob. Ne bih ni prdnuo za 200 eur a kamoli radio ceo mesec. Znaci sta? Neka pocrkaju kad su neobrazovani. Oni su samo zivotinje koje govore. Ko ih yebe kad su lenji i glupi.

Upravo sto su tako glupavi neprestano ulecemo u neke ratove sa velikim zrtvama. Srpski rob je najgluplji i treba mu oduzeti pravo glasa.

Treba da se pravo glasa dodeli po imovinskom i obrazovnom cenzusu. Ovako demokratijom robovi nas samo vuku u svoj glib.

- - - - - - - - - -



KO si i sta si odredjuje tvoje postenje cast i mesecni prihod. Ko si castan posten i lepo zaradjujes sigurno si vitez.

da se samo vi pmetni pitate otisli bi i srbi i srbija u vrazju mater ko i sa ovima

jer srbiju bez obzira na pamet, vatikan i zapad kinji kao pravoslavnu i ubija ko jevreje...

dakle, ok je to oko obrazovanja, samo so bi vi pod pritiskom i otimnjem zemlje spakovali prnje i prvac isti taj zapad!!!

e ima nesto drugo u obrazovanju, da skinemo priglupe izdajnike, i tupsone, koji nisu sposobni ni za sta... i da se okrenemo sebi i snalazenju, jer i mi znamo otvarti ove fabrike gde drzava ulaze ovoliki novac i makar praviti gace!!!

od zapada nam nece ostati ni beograd...

kd to shvtimo spasicemo se ako ne bude kasno...

narod je toliko osiromasen i pokraden, ubijen u psihu, da jedino gled docepat se eu i zbrisati... to im je i bio plan...
 
Zasto predsednik radi ovo? Jel on totalno lud?
Може му се. Вероватно се свако јутро изненади каква су му све лупетања претходно прошла и да себи у задатак да их данас надмаши. Просто да види да ли постоји граница идиотизмима коју овај народ може да прогута. Али изгледа да границе нема. Све је отупело, заглупело и утрнуло што је изгледа и био циљ.
 
da se samo vi pmetni pitate otisli bi i srbi i srbija u vrazju mater ko i sa ovima

jer srbiju bez obzira na pamet, vatikan i zapad kinji kao pravoslavnu i ubija ko jevreje...

dakle, ok je to oko obrazovanja, samo so bi vi pod pritiskom i otimnjem zemlje spakovali prnje i prvac isti taj zapad!!!

e ima nesto drugo u obrazovanju, da skinemo priglupe izdajnike, i tupsone, koji nisu sposobni ni za sta... i da se okrenemo sebi i snalazenju, jer i mi znamo otvarti ove fabrike gde drzava ulaze ovoliki novac i makar praviti gace!!!

od zapada nam nece ostati ni beograd...

kd to shvtimo spasicemo se ako ne bude kasno...

narod je toliko osiromasen i pokraden, ubijen u psihu, da jedino gled docepat se eu i zbrisati... to im je i bio plan...

Narod je glup, lenj, prljav, neobrazovan i debilan.
 
Narod je glup, lenj, prljav, neobrazovan i debilan.

pre nego pocnes da ga toliko pljujes upamti da u tom narodu ima hiljade onih koji su krvarili gace sirom bivse juge cuvjuci srpsku nejac od povampirenog ustastva i obrezanih, d krvolocnih tcijevih koljaca...

onih postenih paora , koji su cestito branili srpski rod...a opasno su izmuyeni od bagre... nije ni cudo sto je sve otislo u materinu...

ti branioci nisu zaasluzili da ih vredjas tako

pokvarili se jesmo, i sami smo krivi sto trpimo ove idiote polupismene izdajnike ali preterujes

ti bi i u ono doba kad se krvarilo , u krajini bosni, kada su mudzahedini klali srpsku nejac spakovao prnje i pravac zapad, da ti ne strada tolki um...

prikoci, ne srljaj bezobrazno govoreci osudjujuci kolektivno
 
odjebi od naroda naseg!



sta si nvalio... imas li drugi ? idi knjima


za vucica je i kliker bingo!!!

Meni kazes?

- - - - - - - - - -

pre nego pocnes da ga toliko pljujes upamti da u tom narodu ima hiljade onih koji su krvarili gace sirom bivse juge cuvjuci srpsku nejac od povampirenog ustastva i obrezanih, d krvolocnih tcijevih koljaca...

onih postenih paora , koji su cestito branili srpski rod...a opasno su izmuyeni od bagre... nije ni cudo sto je sve otislo u materinu...

ti branioci nisu zaasluzili da ih vredjas tako

pokvarili se jesmo, i sami smo krivi sto trpimo ove idiote polupismene izdajnike ali preterujes

ti bi i u ono doba kad se krvarilo , u krajini bosni, kada su mudzahedini klali srpsku nejac spakovao prnje i pravac zapad, da ti ne strada tolki um...

prikoci, ne srljaj bezobrazno govoreci osudjujuci kolektivno

I u ratove smo ulazili zbog glupavog naroda koji prizeljkuje smrt. Kao 27.03.1941. i slicno. Mi smo nebeski narod pa volimo sto pre da spoznamo nebesa :D
 
tebi obrazovani

i nemoj svevisnji pametni ume da koristis reci poput ajde pali i slicno

ocito je ulica ndjacala tvoje diplome ...

- - - - - - - - - -

Meni kazes?

- - - - - - - - - -



I u ratove smo ulazili zbog glupavog naroda koji prizeljkuje smrt. Kao 27.03.1941. i slicno. Mi smo nebeski narod pa volimo sto pre da spoznamo nebesa :D

jeste trebali smo hitleru da lizemo dupe... mozda bibolje prosli nego kod copavog kumrovcanina ali ni to ne bi izbrisalo cinjenicu da smo ***** kojima slobod sveta nije i koji ce primiti svakog tiranina d mu guzi zene kako bi spasao guzicu i izvuko korist


zaista sve vise pokzujes svoju debilnost...

to 27 marta je u redu, e sad sto su srpski drugovi dopustili da ih prevesla tito, i da postnu titoisti je drugo...

27 mart je dan otpora okuptoru fasistu i ponosan datum naseg naroda...

ako ti je draza saradnja sa fasistima i biti njihov koljac idi lizi dupe rvatima...
 

Ja ulicni recnik ne koristim. A korbac za narod je lek.

- - - - - - - - - -

tebi obrazovani

i nemoj svevisnji pametni ume da koristis reci poput ajde pali i slicno

ocito je ulica ndjacala tvoje diplome ...

- - - - - - - - - -



jeste trebali smo hitleru da lizemo dupe... mozda bibolje prosli nego kod copavog kumrovcanina ali ni to ne bi izbrisalo cinjenicu da smo ***** kojima slobod sveta nije i koji ce primiti svakog tiranina d mu guzi zene kako bi spasao guzicu i izvuko korist


zaista sve vise pokzujes svoju debilnost...

to 27 marta je u redu, e sad sto su srpski drugovi dopustili da ih prevesla tito, i da postnu titoisti je drugo...

27 mart je dan otpora okuptoru fasistu i ponosan datum naseg naroda...

ako ti je draza saradnja sa fasistima i biti njihov koljac idi lizi dupe rvatima...

Boga mi je Hitler nama lizao doope. Zato je sporazum i bio tajan, jer nije smeo da ga pokaze guzoliscima kao sto su bili Rumuni na primer.
 
Ja ulicni recnik ne koristim. A korbac za narod je lek.

- - - - - - - - - -



Boga mi je Hitler nama lizao doope. Zato je sporazum i bio tajan, jer nije smeo da ga pokaze guzoliscima kao sto su bili Rumuni na primer.

jeste nacista i srpski dusmnin iz prvog svetskog rata nam hteo bit prijatelj

ne mlati praznu slamu, 27 mart je cestita reakcija svakog zivog stvora na okupaciju
 

Back
Top