Sta zapad zaista nudi Srbiji: Robovlasnistvo i rad u njihovim fabrikama za 200 evra
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 113

Tema: Sta zapad zaista nudi Srbiji: Robovlasnistvo i rad u njihovim fabrikama za 200 evra

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

Question Sta zapad zaista nudi Srbiji: Robovlasnistvo i rad u njihovim fabrikama za 200 evra

Sta zapad zaista nudi Srbiji ako ne zeli da nas primi u EU?

Pa jasno je gledajuci sve ove fabrike sto Vucic otvara - nude nam moderno robovlasnistvo po kojem Srbi od poreza kojeg sami placaju, grade fabrike koje su vlasnistvo ne naseg naroda i drzave, vec zapadnih kapitalista i robovlasnika, i u tim fabrikama nas radnik ima status ponizenog roba, jer je prinudjen da nosi pelene za odrasle na radnom mestu, da radi do izmemoglosti bez slobodnog dana odmora ili bilo cega drugog - i sve to za mizernu platu od 200 evra koja nije dovoljna u Srbiji sa ovim cenama danas ni za 10 dana da se covek sa porodicom ishrani a kamoli sta drugo.

Zele samo da nas drze pod svojom kontrolom, da nas pljackaju i eksploatisu zajedno sa Vucicem i SNS-om, a da nam pritom ne daju bukvalno nista.

Zasto Srbi glasate za takvu politiku ? Gde vam je pamet?

Zar vam je ideal da radite u fabrici Leoni na motanju kablova od jutra do sutra za mizeriju od 200 evra??
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Veoma poznat villaret (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano Re: Sta zapad zaista nudi Srbiji: Robovlasnistvo i rad u njihovim fabrikama za 200 ev

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Sta zapad zaista nudi Srbiji ako ne zeli da nas primi u EU?

Pa jasno je gledajuci sve ove fabrike sto Vucic otvara - nude nam moderno robovlasnistvo po kojem Srbi od poreza kojeg sami placaju, grade fabrike koje su vlasnistvo ne naseg naroda i drzave, vec zapadnih kapitalista i robovlasnika, i u tim fabrikama nas radnik ima status ponizenog roba, jer je prinudjen da nosi pelene za odrasle na radnom mestu, da radi do izmemoglosti bez slobodnog dana odmora ili bilo cega drugog - i sve to za mizernu platu od 200 evra koja nije dovoljna u Srbiji sa ovim cenama danas ni za 10 dana da se covek sa porodicom ishrani a kamoli sta drugo.

Zele samo da nas drze pod svojom kontrolom, da nas pljackaju i eksploatisu zajedno sa Vucicem i SNS-om, a da nam pritom ne daju bukvalno nista.

Zasto Srbi glasate za takvu politiku ? Gde vam je pamet?

Zar vam je ideal da radite u fabrici Leoni na motanju kablova od jutra do sutra za mizeriju od 200 evra??
    pa aj otvori fabriku pa daj radniku somica..

- - - - - - - - - -

samo tu seruckate ko foke..otvarajte fabrike i zaposljavajte ljude i debelu platu da im dadnete jer ste punisici barem tako se ovde predstavljate..

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    49
    Reputaciona moć
    659

Podrazumevano Re: Sta zapad zaista nudi Srbiji: Robovlasnistvo i rad u njihovim fabrikama za 200 ev

jok će da otvara ovde da te plaća ko svog Nemca

ako si lud nisi ćorav - odavno sve prave u Kini jer je JEFTINIJE

a sad ako su SRBI JEFTINIJI OD KINEZA onda da se besimo na šljive
    I ♥ Ceca

Ističe se
    Učlanjen
    29.08.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

srbi ce biti jeftiniji i od kineza, vec su tu

dok se ne opamete i oteraju bagru izdajnicku
    život se može razumeti samo unazad, ali se mora živeti unapred

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Sta fali sa 200 eur neko nece da umre od gladi. Ako moze bolje neka nadje,

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

Citat Original postavio villaret Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

samo tu seruckate ko foke..otvarajte fabrike i zaposljavajte ljude i debelu platu da im dadnete jer ste punisici barem tako se ovde predstavljate..

ja ne mogu - meni vucic ne daje iz budzeta 50.000 evra po radnom mestu

Ma ne daje mi ni 10 evra po radnom mestu

Ja sam porobljen. Meni se otima da bi se robovlasnicima sa zapada dalo
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Domaćin opsceni općitelj (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Sta fali sa 200 eur neko nece da umre od gladi. Ako moze bolje neka nadje,
    Pa nek i bude 200 eura, al nek stranac "SVOJU" proizvodnu infrastrukturu ne gradi novcima poreskih obveznika u Srbiji, koji uzgred, moraju i od tih jedva dobivenih 200 eura nanovo plaćti poreze od kojih se ti isti strani poslodavci infrastrukturno dalje šire po Srbiji!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Rasejani Prorok Pogledaj poruku
    jok će da otvara ovde da te plaća ko svog Nemca

ako si lud nisi ćorav - odavno sve prave u Kini jer je JEFTINIJE

a sad ako su SRBI JEFTINIJI OD KINEZA onda da se besimo na šljive
    Bolje objesite onoga koji vas je strancima oglasio da ste jeftiniji!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio villaret Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

Kolika je u Srbiji tarifa za ovakav tvoj komentar! Čuo sam da se takvi tekstovi financiraju iz javnih prihoda. Baš zgodno.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2707

Tako je moj zet koji ima opelov servis svirao kercu o patriotizmu i o tome kako stranci izrabljuju naš narod
    a onda zaposlio automehaničara i dao mu minimalnu platu .
    Jednom me u bijesu ( uvrijedio sam mu Radikale ) nazvao izdajnikom . Ja izdajnik imam u vojnoj knjižici
    upisano oko 4 godine ratovanja a on u svojoj ni dana . Cijelo to vrijeme je radio u Rusiji i to za dolare
    a ne za rublje ( preko Energoprojekta ). Ko ih ne zna skupo bi ih platio .

Domaćin opsceni općitelj (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Sarvaš Pogledaj poruku
    Tako je moj zet koji ima opelov servis svirao kercu o patriotizmu i o tome kako stranci izrabljuju naš narod
    a onda zaposlio automehaničara i dao mu minimalnu platu
    .
    Jednom me u bijesu ( uvrijedio sam mu Radikale ) nazvao izdajnikom . Ja izdajnik imam u vojnoj knjižici
    upisano oko 4 godine ratovanja a on u svojoj ni dana . Cijelo to vrijeme je radio u Rusiji i to za dolare
    a ne za rublje ( preko Energoprojekta ). Ko ih ne zna skupo bi ih platio .
    Pa mora mu dati minimalnu platu jer mu Vučić odrao kožu s leđa prikupljajući haračima eure koje poklanja strancima radi "otvaranja novih radnih mjesta"!!!
    Ako ti sestra razmišlja kao i ti, onda je još i super što je nesrećni zet uspio uopće i zadržati taj servis.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

mora da si se stavio u sluzbu okupatora kad te ni zet ne voli

fora je da mi NASIM PARAMA njima gradimo fabrike i punimo dzepove

Sta je to ako nije robovlasnistvo?

Umesto da se nasim parama grade skole vrtici domovi kulture putevi, zadruge - mi gradimo fabrike milijarderima sa zapada da nas zaposle za 200 evra

A sa 200 evra ne mozes da zivis ni 10 dana u Srbiji

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Voleo bih kad bi neko imao uporedne podatke o platama koje daju domaće i strane firme u Sriji.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

Citat Original postavio opsceni općitelj Pogledaj poruku
    Pa mora mu dati minimalnu platu jer mu Vučić odrao kožu s leđa prikupljajući haračima eure koje poklanja strancima radi "otvaranja novih radnih mjesta"!!!
    upravo tako.

Ako moj radnik prima 50.000 dinara platu, on prima 50.000 din ne zato sto ja necu da ga platim vise , vec zato sto mu Vucic otima jos 40.000 din na ime poreza i doprinosa

Da bi te pare preusmerio ud zepove milijardera iz Leonija, Fiat-a , BMW-a , Bosch-a , Gorenja , Jure...

Domaćin kentaur Nesh (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

svaka drzava koja cuva svoje resurse, i ne dozvoljava otimacinu nezajazljivim korporacijama i bankama, biva ekspresno proglasena neprijateljima demokratije, krsiocem ljudskih prava i sloboda, neslobodnim dijelom svijeta, neprijateljem vlastitog naroda, tiranskom strahovladom koju treba ukloniti...nas dragi vodja nas cuva toga, pazi na svoj napaceni narod i gleda dignute glave u svijetlu, bolju, prosperitetnu buducnost....

Iskusan jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Izdrzao je Srbin i gore,pa ce izdrzati i ovo,ali ce dobro paziti na sledecim izborima.

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ништа нам не преостаје него да жртвујемо царство земаљско за царство небеско.

- - - - - - - - - -

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Nikad niko nikom ništa nije nudio pa tako ni Zapad Srbiji. Oduvek je u međunarodnim odnosima sve bilo go interes pa će tako i dalje biti. I Ruska podrška je zarad toga da se Zapad bar nakratko zaustavi dalje od granica.

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2636

Jeb'o te rimski papa,
    uskoro će nas stranci kupovati kod Kineza !
    Nama više ni Bog ni Sveti Petar ne mogu pomoći ...

Ugasiti svetlo !
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Jeb'o te rimski papa,
    uskoro će nas stranci kupovati kod Kineza !
    Nama više ni Bog ni Sveti Petar ne mogu pomoći ...

Ugasiti svetlo !
    Moža svak sebi pomoći. Najpre uradi za sebe sve žto moćeš ne gledajući u porodična, vlastita očekivanja, diplomu. Ja ne radim ono što sam završio i nije mi žao zbog toga već zbog izgubljenog vremena. A možda i nije izgubljeno...

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2636

Citat Original postavio miso6207 Pogledaj poruku
    Moža svak sebi pomoći. Najpre uradi za sebe sve žto moćeš ne gledajući u porodična, vlastita očekivanja, diplomu. Ja ne radim ono što sam završio i nije mi žao zbog toga već zbog izgubljenog vremena. A možda i nije izgubljeno...
    Ako si ti uspešan, nije izgubljeno.
    Stekao si neka iskustva u "pogrešnim" školama.
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Ako si ti uspešan, nije izgubljeno.
    Stekao si neka iskustva u "pogrešnim" školama.
    Naučio sam da sviram u školskom dvorištu od drugara pa sad to i radim. Drugar radi u kancelariji i nije zadovoljan .

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    632

upravo tako.

Ako moj radnik prima 50.000 dinara platu, on prima 50.000 din ne zato sto ja necu da ga platim vise , vec zato sto mu Vucic otima jos 40.000 din na ime poreza i doprinosa

Da bi te pare preusmerio ud zepove milijardera iz Leonija, Fiat-a , BMW-a , Bosch-a , Gorenja , Jure.
    ..
    Upravo tako. Jeste da nije 50.000 nego 10.000E, ali sustina je ta koju si opisao.

(to je ujedno i moj odgovor na temu, s tim sto bih dodala da se mnogi zale na oboljenja disajnih puteva koji rade u fabrici "Leoni"..sad koliko je to tacno i provereno (dokazano), ne znam, ali verujem da ima nesto istine u tome).

Citat Original postavio КласичноЛибералан Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

A cemu taj sarkazam?

Nije ovde rec o tome, ali ako svedes stvari cak i na to, pa zar je 200E dovoljno da se prehrani porodica, i cak u "najboljem" slucaju, da oba supruznika rade tamo, da li je to dovoljno za izdrzavanje cetvoroclane porodice kad je samo potrosacka korpa veca od toga?
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    167

Cujem da Vucko planira otvaranje pijace, na kojoj ce se trgovati radnicima, pardon.... Srbima.

Najbolje ce se ceniti oni utovljeni.
    To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1773

Kako se tebi otima kad se ti na forumu hvališ da ti otimaš? Ovo je malo zbunjujuće, zar ne?
    У овај живот си послат не да имаш срећу, него да је заслужиш.

Poznat
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    136

Citat Original postavio КласичноЛибералан Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

hebo te patak,tako pametan, a sarkastican? zar sa tolikom pamecu, nemas bolji posao nego da ovde jedes qomna?

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    632

Citat Original postavio Reefer Pogledaj poruku
    Kako se tebi otima kad se ti na forumu hvališ da ti otimaš? Ovo je malo zbunjujuće, zar ne?
    Nigde se nije "hvalio" da otima.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Slične teme

1. ZAPAD NUDI SRBIJI "PROSPIRET" U SAVEZU SA ALBANIOM
    Autor NOCNO VREBALO u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 27.09.2013., 17:27
  2. RUSIJA NUDI SRBIJI DA UĐE U EVROAZIJSKU UNIJU
    Autor kristiansand u forumu Politika
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 15.08.2011., 21:37
  3. Rusija nudi Srbiji da uđe u novi sistem bezbednosti
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 21.10.2009., 14:54
  4. Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 14.07.2008., 21:15
  5. KAKO ZAPAD ZAISTA GLEDA NA PRAVE SRBE???
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 13.01.2008., 21:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •