Vučić: Merkel pobeđuje na izborima, a onda dolazi i u Niš

gost 388198

Domaćin
Poruka
3.435
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uveren je da će nemačka kancelarka Angela Merkel pobediti na predstojećim izborima
i da će iduće godine, ili 2019, doći u Niš, gde će, siguran je, biti održan jedan od narednih samita Berlinske inicijative.

Ja kada kažem da neko pobeđuje na izborima, on pobeđuje. Najbolje znam, rekao je Vučić.
On je ranije kazao da će Niš iduće ili 2019. biti domaćin jednog od sledećih samita u okviru Berlinske inicijative,
a danas predočio da to znači da će Nišlije ugostiti Merkelovu, francuskog predsednika Emanuela Makrona, italijanskog premijera Paola Đentilonija.

-Svi će doći u Niš i moraćemo da pravimo nove kongresne centre - poručio je Vučić.


http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-merkel-pobeduje-na-izborima-a-onda-dolazi-i-u-nis/w32q9th

#####

zaboravio je da kaže: "Zato što sam pametan !" (Klintonovi i predsednički izbori)

Zašto je toliko vučko siguran u pobedu mame merkel...šta ako pandrkne na izborima, kome će da plače na ramenu ?
 
Сви то знамо али кад Вучић то поново наглашава ред је да му се каже да је комплетан идиот. Прогнозирао је и победу Килери Клинтон, зато што је паметан.

Nije bas 100% sigurno da ce Merkel ostati kancelarka. Moguca ce biti ( barem se ja tiho nadam) i druga koalicija.
 
Сви знамо да је идиот и лажов и издајник.
Његово је да лаже и зато не могу да га кривим. Али могу да кривим идиоте који гласају за њега иако врло добро знају да лаже. Колико глуп мораш бити да би поверовао у ишта што излази из његових уста, и на крају и гласао за њега!
 
Nije bas 100% sigurno da ce Merkel ostati kancelarka. Moguca ce biti ( barem se ja tiho nadam) i druga koalicija.

Мислиш да ће бити велике коалиције против ЦДУ?

Мени је тешко да замислим Линднера са Шулцом, а сумњам да ће Шулц, Вагенкнехт и Зелени без либерала имати довољно да направе леву владу.

Једино ако се догоди некакав преврат у самој ЦДУ, у шта сумњам.

Друга опција би била Меркел и Линднер, то смо имали прилике да видимо за земана покојног Вестервелеа.

Друга опција би била да социјалдемократе и ЦДУ направе коалицију али да услов буде пензија тренутне канцеларке, у шта такође сумњам.
 
Мислиш да ће бити велике коалиције против ЦДУ?

Мени је тешко да замислим Линднера са Шулцом, а сумњам да ће Шулц, Вагенкнехт и Зелени без либерала имати довољно да направе леву владу.

Једино ако се догоди некакав преврат у самој ЦДУ, у шта сумњам.

Све леве владе су хорор, али ја сам се надао да ће се појавити неко унутар странке ко ће пензионисати ту ужасну бабу. Шојбле би био мој кандидат да није тако лошег здравља.
 
Мислиш да ће бити велике коалиције против ЦДУ?

Мени је тешко да замислим Линднера са Шулцом, а сумњам да ће Шулц, Вагенкнехт и Зелени без либерала имати довољно да направе леву владу.

Једино ако се догоди некакав преврат у самој ЦДУ, у шта сумњам.

Друга опција би била Меркел и Линднер, то смо имали прилике да видимо за земана покојног Вестервелеа.

Друга опција би била да социјалдемократе и ЦДУ направе коалицију али да услов буде пензија тренутне канцеларке, у шта такође сумњам.

Bilo bi dobro kad bi smenili babu.

Treba joj i suditi za veleizdaju btw.
 
Bilo bi dobro kad bi smenili babu.

Treba joj i suditi za veleizdaju btw.

Због ње су у проблему и све оне државе које су на мигрантској рути. Неку заједничку тужбу бу требало припремити, јер је бабускара уништила читав континент, не само своју државу.
 
Све леве владе су хорор, али ја сам се надао да ће се појавити неко унутар странке ко ће пензионисати ту ужасну бабу. Шојбле би био мој кандидат да није тако лошег здравља.

Нема, ућутао се и ЦСУ.

И Немцима је ужасан проспект леве владе, зато се гласа ЦДУ по инерцији.

Уз наду и тихе молитве да ће ЦДУ да ипак уради нешто по питању наших Дортраки пријатеља који кољу по супермаркетима у Хамбургу.

ФДП идеје теоретски привлаче доста људи, али су практично сви људи у тој партији толико неефективни и нехаризматични да већина људи који имају десне економске погледе седе код куће.
 

Back
Top