"slucajno" pokazivanje grudi

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
interesuje me da li vam se cesto desava downblouse situacija, kao slucajno se sagnete u dekolteu pred nekim poznanikom ili neznancem. da li je moguce da vam ne dolazi do svesti da su dojke otkrivene ili namerno egzibicionirate.
dakle, da li ste nekad to ucinile proracunato? i zasto?

pozdravi
 
ajde cuti...svaka tema ti je ista...nije tesko povaliti sta pokusavas da kazes...
i o cemu govori tema? opet o provokacijama od strane zena?
i znas sta....sta se ti koji q primas na sve provokacije? ispada da nisi ***** nego pi.cka....ladno ne mozes da se izboris sa jednim pogledom u neciji dekolte a da ne pocnes da branis svoju cast raznim teorijama...te provokacije, te proracunato pokazivanje sisa...
ti mozes da gledas ili da ne gledas....i tu se tvoje ucesce pred zenskim dekolteom zavrsava...krace receno - mozes uzivati u prizoru, kao svaki normalan muskarac ili se mozes braniti u startu ko da je poenta tih sisa da te istrebi sa planete zemlje...
ma slusaj...ne bi se ja opustala na tvom mestu....opasne su to stvari...opasne po zivot....:)
 
Ponekad sam svesna, a ponekad nisam... ne menja stvar,ponašam se normalno. Nekad... kada neko baš bezobrazno gleda... to mi smeta. Pošto se inače ne oblačim provokativno, situacije u kojima se moj dekolte vidi više nego obično su normalne i neizbežne i ne brine me ništa u vezi sa njima.
 
random_cloud_form:
interesuje me da li vam se cesto desava downblouse situacija, kao slucajno se sagnete u dekolteu pred nekim poznanikom ili neznancem. da li je moguce da vam ne dolazi do svesti da su dojke otkrivene ili namerno egzibicionirate.
dakle, da li ste nekad to ucinile proracunato? i zasto?

pozdravi

Мени се то никада није десило. Водим рачуна о таквим стварима.
 
anakin:
ti mozes da gledas ili da ne gledas....i tu se tvoje ucesce pred zenskim dekolteom zavrsava...krace receno - mozes uzivati u prizoru, kao svaki normalan muskarac ili se mozes braniti u startu ko da je poenta tih sisa da te istrebi sa planete zemlje...
ma slusaj...ne bi se ja opustala na tvom mestu....opasne su to stvari...opasne po zivot....:)

ti jos ne prestajes ccc....

ne, ne, ne kapiras i dalje ali se ipak olako upustas u zakljucivanje. mogu i ja tako sad da tumacim taj falus u tvom avataru, postove itd ali to prosto smatram nedolicnim i glupim.
ne branim ja nikakvu cast raznim teorijama, vec zelim da dodjem do nekih odgovora. i nisam prejudicirao nikakvo objasnjenje za downblouse, vec samo hteo da cujem odgovore ali si me ti ipak napala.

zasto pokusavas da mi ostavis samo dve opcije: da gledam ili da ne gledam. ima ih vise, mogu npr i da pokusam da razumem taj fenomen, sto upravo i radim uprkos tvojim diverzijama i stavljanju klinova u tockove ovoj temi.
a moderator ti puno dopusta, a mozda ce cak i da me banuju zbog psovki, ali dobro, spalili su kopernika, djordana i druge, i mene nek banuju pa sta...
 
Ne,nikad mi se to nije desilo.Iako umem da se obucem i provokativnije,uvek sam svesna svog izgleda(u smislu,da li se nesto pomerilo i sl) tako da mi se takve situacije ne desavaju,Inace,kao,slucajno saginjanje pred neznancem i pokazivanje dekoltea,priznajem da mi je to malo seljakasto.
 
random_cloud_form:
interesuje me da li vam se cesto desava downblouse situacija, kao slucajno se sagnete u dekolteu pred nekim poznanikom ili neznancem. da li je moguce da vam ne dolazi do svesti da su dojke otkrivene ili namerno egzibicionirate.
dakle, da li ste nekad to ucinile proracunato? i zasto?

pozdravi

da,to radimo da bi smo tebe nervirale. :mrgreen:

i ocigledno uspeva :D

a sto tebi toliko smetaju sise? :shock: :roll:
 
o boze, ne, ne smetaju mi, govorimo o situacijama.
evo konkretno,situacija gde mi je jedna poznanica, u v kragnu je imala, kao krenula da se saginje a onda naglo zastala rukom se zaklonila i pogledala da li gledam, imala je takav tajming da mi je ulovila pogled a nije pokazala nista, bukvalno sam upao u zamku i osetio se kao kreten, pamtim kao da je juce bilo

al, zaboravite ovu temu, pokajao sam se sto sam je otvorio, da batalimo najbolje.
 
random_cloud_form:
o boze, ne, ne smetaju mi, govorimo o situacijama.
evo konkretno,situacija gde mi je jedna poznanica, u v kragnu je imala, kao krenula da se saginje a onda naglo zastala rukom se zaklonila i pogledala da li gledam, imala je takav tajming da mi je ulovila pogled a nije pokazala nista, bukvalno sam upao u zamku i osetio se kao kreten, pamtim kao da je juce bilo

al, zaboravite ovu temu, pokajao sam se sto sam je otvorio, da batalimo najbolje.

'nas sta...ja mislim da si ti malo utripovao,znas...mislim...pogledala da li gledas :lol:

nego ona je tebe uhvatila kako gledas,pa je tebi bilo neprijatno,pa si odmah iskonstruisao pricu kako je onda to namerno uradila... :mrgreen:

a ti se druzi samo sa zanama koje nose iskljucivo rolke da ne bi sebe i druge dovodio u neprijatne siituacije,moze?
 
a leti i u prolece? jos nisu dizajnirali rolku sa kratkim rukavima.
ali nije rec o tome, niti sam ista ja ista utripovao. ta poznanica mi je daleka rodjaka u stvari, neka valjda dalja sestra mi dodje, neverovatno da i one to rade, pa sta da ocekujes onda od najbolje drugarice, koleginice, devojke sa ulice itd, ludilo u kakvom svetu svi mi zivimo...

idem sad offline.
 
random_cloud_form:
interesuje me da li vam se cesto desava downblouse situacija, kao slucajno se sagnete u dekolteu pred nekim poznanikom ili neznancem. da li je moguce da vam ne dolazi do svesti da su dojke otkrivene ili namerno egzibicionirate.
dakle, da li ste nekad to ucinile proracunato? i zasto?

pozdravi

ma to radim samo onda kad pozelim da BIOVLADAM:shock: nad nekim tipom....hahahahahahaha:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top