STUDENTKINJE SU PROMISKUITETNE, STARIJE ČEKAJU MILIONERA DA IH OŽENI:

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.559
Tekst o misljenju jednog stranca o zenama u Srbiji.

Bez obzira sto je tekst samo njegovo vidjenje koje u nekim stvarima nije tacna, ima dosta i tacnih zapazanja evo nekih detalja

Srpkinje vole dnevne izlaske, prva stvar koju sam primetio da su kafići i letnje bašte uvek puni. Oni samo vole da sede, piju i razgovaraju tokom dana. Dobra mesta za dnevnu zabavu su Kalemegdan (istorijska tvrđava) i Knez Mihailova (najduža ulica za šetnju u Beogradu).

Srpkinje su prilično namazane. Činiće vam se da je sve sjajno i da ste je oborili s nogu, a onda joj sutradan pošaljete poruku i ne dobijete odgovor.

srpske žene vole da putuju, jer u drugim gradovima i zemljama niko neće znati o njihovim seksualnim avanturama.

Postoji mnogo devojaka koje traže sponzore. One obožavaju kada ih ljudi gledaju kao imućne jer je na pojedinim mestima gotovo sramotno biti siromašan.

Zato mnoge od njih imaju "dogovor" sa bogatim muškarcima da im oni kupuju stvari u zamenu za seks.

Žene koje su prevalile godine su prevrtljive

Devojke iznad 28 će vas stalno testirati. Zapitkivaće vas koji su vaši planovi sa njom i da li ste spremni da budete s njom ozbiljno.

One će vam reći kako jednostavno ne mogu da pronađe pravog čoveka, pošto su svi nezreli. Ali one će otvoreno pričati o svojim ozbiljnim godinama i priznati da ih mlađe devojčice prevazilaze.

Takođe će igrati dosta igara, predomišljaće se u poslednjem trenutku, pokušavajući da vas izmanipulišu da budete ozbiljni sa njima i posvećeni u potpunosti. Interesantno, ako misle da ste previše pametni za njihovu igru, one će jednostavno odustati.

One su samo razočarane što je njihovo vreme prošlo i nemaju problem da to priznaju. Preporučujem da se držite grupe 20 – 25 godina.

Žene ovde, inače, vole da provode sate ispred ogledala čak i kada se spremaju samo za petominutni odlazak u prodavnicu.

Jedna stvar koju sam primetio je i to što torbicu nose tako da im je ruka savijena u laktu i dlan podignut gore iz kog ne ispuštaju svoj telefon. Ruke i torbe su dobar znak da je ona Srpkinja.

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/168481/studentkinje-su-promiskuitetne-starije-cekaju-milionera-da-ih-ozeni-ovaj-tekst-o-srpkinjama-razbesneo-je-citavu-zemlju
 
Ne preporučujem da prilazite ženama na splavovima i sličnim lokalima jer su muškarci prilično teritorijalni.

:lol:

Pomisao da je NATO bombardovao jednu evropsku zemlju ne tako davno je prilično nepojmljiva. Oni to dobro pamte i ne zaboravljaju. Možda mislite da znate o ratovima 90-ih godina u ovom regionu, ali ako je izvor vašeg znanja CNN ili zapadni mediji, samo izbegavajte ovu temu, posebno kada razgovarate sa momcima.

Dobar savjet

Nije mu los ni zakljucak

Ako želite da imate seks sa što više žena, onda vam ne preporučujem Srbiju. Međutim, Srpkinje su prelepe i obavezno morate da provedete nekoliko dana u u ovoj zemlji ako prolazite preko Balkana. Srbi vole dobru hranu i piće i odlični su domaćini. Ovde ćete se sigurno dobro provesti.
 
Konstatacija da su devojke u Srbiji,a specijalno u beogradu prelepe,potpuno je tacna.Zasto naglasavam da su beogradjanke,posebno lepe,iz sledeceg razloga: Poznato je
da je jedna nacija,izuzetno lepa,ako u toj zemlji ima vise nacionalnosti,koje se medju sobom mesaju,i stvaraju izvanredno potomstvo.Medjunacionalnih mesanih parova,ima
svuda.Ali,posebno u beogradu je to,veoma izrazeno.Posle Drugog svetskog rata,rezim koji je dosao na vlast,zeleo je da "razredi" krv,cistih stanovnika uze Srbije,koji su
uglavnom ziveli u beogradu.Rezim je to radio,iz politickih razloga.medjutim,izrodilo se iz toga,i nesto dobro.Od te silne mesavine,svih mogucih nacija i nacionalnosti,izmesani
geneticki materijali parova,koji su dobijali decu,stvorilile su se tokom decenija,divni "miksovi",narocito zenske dece.Mogu sa potpunom sigurnoscu da kazem,da mi danas
imamo u beogradu,ogroman broj,bukvalno prelepih devojaka.Nigde u evropi,nema tako i toliko lepih devojaka,svih godista,kao u beogradu.Mislim cak,da ruznu devojku,
mije moguce sresti u nasem gradu.!
 
Konstatacija da su devojke u Srbiji,a specijalno u beogradu prelepe,potpuno je tacna.Zasto naglasavam da su beogradjanke,posebno lepe,iz sledeceg razloga: Poznato je
da je jedna nacija,izuzetno lepa,ako u toj zemlji ima vise nacionalnosti,koje se medju sobom mesaju,i stvaraju izvanredno potomstvo.Medjunacionalnih mesanih parova,ima
svuda.Ali,posebno u beogradu je to,veoma izrazeno.Posle Drugog svetskog rata,rezim koji je dosao na vlast,zeleo je da "razredi" krv,cistih stanovnika uze Srbije,koji su
uglavnom ziveli u beogradu.Rezim je to radio,iz politickih razloga.medjutim,izrodilo se iz toga,i nesto dobro.Od te silne mesavine,svih mogucih nacija i nacionalnosti,izmesani
geneticki materijali parova,koji su dobijali decu,stvorilile su se tokom decenija,divni "miksovi",narocito zenske dece.Mogu sa potpunom sigurnoscu da kazem,da mi danas
imamo u beogradu,ogroman broj,bukvalno prelepih devojaka.Nigde u evropi,nema tako i toliko lepih devojaka,svih godista,kao u beogradu.Mislim cak,da ruznu devojku,
mije moguce sresti u nasem gradu.!
Ne'š 'ebat.
 
Konstatacija da su devojke u Srbiji,a specijalno u beogradu prelepe,potpuno je tacna.Zasto naglasavam da su beogradjanke,posebno lepe,iz sledeceg razloga: Poznato je
da je jedna nacija,izuzetno lepa,ako u toj zemlji ima vise nacionalnosti,koje se medju sobom mesaju,i stvaraju izvanredno potomstvo.Medjunacionalnih mesanih parova,ima
svuda.Ali,posebno u beogradu je to,veoma izrazeno.Posle Drugog svetskog rata,rezim koji je dosao na vlast,zeleo je da "razredi" krv,cistih stanovnika uze Srbije,koji su
uglavnom ziveli u beogradu.Rezim je to radio,iz politickih razloga.medjutim,izrodilo se iz toga,i nesto dobro.Od te silne mesavine,svih mogucih nacija i nacionalnosti,izmesani
geneticki materijali parova,koji su dobijali decu,stvorilile su se tokom decenija,divni "miksovi",narocito zenske dece.Mogu sa potpunom sigurnoscu da kazem,da mi danas
imamo u beogradu,ogroman broj,bukvalno prelepih devojaka.Nigde u evropi,nema tako i toliko lepih devojaka,svih godista,kao u beogradu.Mislim cak,da ruznu devojku,
mije moguce sresti u nasem gradu.!

Ovo je totalno neznanje što si napisao. Prvo, mešanjem srba sa ostalim balkanskim narodima ništa novo ne donosi u genetskom smislu. To čak ni naučno nije moguće utvrditi. Naučno je i dokazano da smo oko 60% dinarci po jednom genetskom kriterijumu. Sve te priče o mešanju sa turcima imaju slabu podlogu, osim ako i turci nisu naše genetike, a nisu.
Drugo, prava mešanja među narodima su nastala u Južnoj Americi.
Ali, opet, to ko je lep ili nije određuje se na nekakvim takmičenjima, a ovo što mi iznosimo ovde su same subjektivne procene.
Jedino mogu da se složim da jesmo kao narod lep, odnosno lepši od mnogih.
 
Ovo je totalno neznanje što si napisao. Prvo, mešanjem srba sa ostalim balkanskim narodima ništa novo ne donosi u genetskom smislu. To čak ni naučno nije moguće utvrditi. Naučno je i dokazano da smo oko 60% dinarci po jednom genetskom kriterijumu. Sve te priče o mešanju sa turcima imaju slabu podlogu, osim ako i turci nisu naše genetike, a nisu.
Drugo, prava mešanja među narodima su nastala u Južnoj Americi.
Ali, opet, to ko je lep ili nije određuje se na nekakvim takmičenjima, a ovo što mi iznosimo ovde su same subjektivne procene.
Jedino mogu da se složim da jesmo kao narod lep, odnosno lepši od mnogih.
Turci su tek mesavina svega i svacega, ima ih tamnijih, svetlijih, ima ih sa plavim ochima, generalno su lepi ljudi, narocito zene.
 
U suštini to je ista priča koju čujemo i od drugih stranaca. Beograd mesto za jeftin sex i drogu.
Taj mora da je silno vreme proveo u Beogradu jer zna da su to studentkinje, zapazio je cak i kako nose tashne, a ja to koja sam
jako cesto tamo nikada to nisam primetila. Valjda ih nose kao i sve devojke ovog sveta, a i sve devojke ( i momci) zevaju od jutra
do sutra u mobilni.Nase su zene malo preterano nashminkane, nekada izgledaju i vulgarno. Studentkinje obicno ne idu tako na faks,
a mnogo njih i uci, zeli da se sama ostvari i u zivotu i na poslu, ne sanja o milionerima.
 
Konstatacija da su devojke u Srbiji,a specijalno u beogradu prelepe,potpuno je tacna.Zasto naglasavam da su beogradjanke,posebno lepe,iz sledeceg razloga: Poznato je
da je jedna nacija,izuzetno lepa,ako u toj zemlji ima vise nacionalnosti,koje se medju sobom mesaju,i stvaraju izvanredno potomstvo.Medjunacionalnih mesanih parova,ima
svuda.Ali,posebno u beogradu je to,veoma izrazeno.Posle Drugog svetskog rata,rezim koji je dosao na vlast,zeleo je da "razredi" krv,cistih stanovnika uze Srbije,koji su
uglavnom ziveli u beogradu.Rezim je to radio,iz politickih razloga.medjutim,izrodilo se iz toga,i nesto dobro.Od te silne mesavine,svih mogucih nacija i nacionalnosti,izmesani
geneticki materijali parova,koji su dobijali decu,stvorilile su se tokom decenija,divni "miksovi",narocito zenske dece.Mogu sa potpunom sigurnoscu da kazem,da mi danas
imamo u beogradu,ogroman broj,bukvalno prelepih devojaka.Nigde u evropi,nema tako i toliko lepih devojaka,svih godista,kao u beogradu.Mislim cak,da ruznu devojku,
mije moguce sresti u nasem gradu.!

Slažem se da smo lepi....ali koje su to "sve moguće nacije i nacionalnosti"....jedino ako Hercegovce, Ličane, Crnogorce i sl. smatraš nacionalnostima i nacijama...
 
Zaključak
Ako želite da imate seks sa što više žena, onda vam ne preporučujem Srbiju. Međutim, Srpkinje su prelepe i obavezno morate da provedete nekoliko dana u u ovoj zemlji ako prolazite preko Balkana. Srbi vole dobru hranu i piće i odlični su domaćini. Ovde ćete se sigurno dobro provesti.
Ovo nije u redu.Odoše sponzori u Hrvatsku.
 
12. Reč “*****” je za srpsku devojku velika uvreda
U Srbiji ćete najniže uvrediti neku devojku ako je nazovete kurvom. Mnogi momci kada vide devojku koja nosi nešto zaista kratko, videće je kao kurvu. Da ne spominjem šta biva tek kad saznaju da je devojka imala seks na jednu noć.
Zbog toga kres-partije ovde nisu uobičajene. Dovoljno je videti komentare na Fejsu i Jutjubu na srpskim kanalima i stranicama – najviše uvreda odnosi se na uvredu ***** ili drolje. To je glavni razlog što srpske devojke nisu kao i Amerikanke.



ahahahaha....
 
Konstatacija da su devojke u Srbiji,a specijalno u beogradu prelepe,potpuno je tacna.Zasto naglasavam da su beogradjanke,posebno lepe,iz sledeceg razloga: Poznato je
da je jedna nacija,izuzetno lepa,ako u toj zemlji ima vise nacionalnosti,koje se medju sobom mesaju,i stvaraju izvanredno potomstvo.Medjunacionalnih mesanih parova,ima
svuda.Ali,posebno u beogradu je to,veoma izrazeno.Posle Drugog svetskog rata,rezim koji je dosao na vlast,zeleo je da "razredi" krv,cistih stanovnika uze Srbije,koji su
uglavnom ziveli u beogradu.Rezim je to radio,iz politickih razloga.medjutim,izrodilo se iz toga,i nesto dobro.Od te silne mesavine,svih mogucih nacija i nacionalnosti,izmesani
geneticki materijali parova,koji su dobijali decu,stvorilile su se tokom decenija,divni "miksovi",narocito zenske dece.Mogu sa potpunom sigurnoscu da kazem,da mi danas
imamo u beogradu,ogroman broj,bukvalno prelepih devojaka.Nigde u evropi,nema tako i toliko lepih devojaka,svih godista,kao u beogradu.Mislim cak,da ruznu devojku,
mije moguce sresti u nasem gradu.!


Slazem se, bio sam i nemalom broju drzava i gradova i nigde nisam video toliko privlacnu ( u proseku) zensku populaciju kao u Beogradu.
 
Što se tiče oblačenja, naći ćete sve. Od vrlo dobro obučenog čoveka do onog "želim da izgledam kao klošar". Kad su vrućine ima puno devojaka u kratkim suknjama koje izgledaju kao prostitutke.

istina..

Prvo, neuredna, duga ili "upravo sam se probudio" kosa je siguran znak da niste odavde. Držite se kratko podšišane i uredne kose. U suprotnom, možete se označiti kao panker, hipster, i iznad svega, stranac.

zato se meni u BG neki ljudi obracaju na engleskom..uglavnom konobari/konobarice

Ako iz nekog razloga volite da svoje farmerke nosite previše navučene gore ili pak previše spuštene dole, samo ćete izgledati smešno srpskom narodu. Smešno i gej.

i ovo,dosta cudnih pogleda je bilo u moje spustene pantalone

Procitao sam citav intervju.Lik je u pravu za vecinu stvari,nazalost. Pitala mene jednom jedna penzionerka,KAKO TI SE SVIDIO BEOGRAD?! Rekoh lijepo. Ali sigurno je bio neuporedivo ljepsi i bolji prije 40 godina. - E TO SI U PRAVU,ZIVA ISTINA! I ne samo prioje 40,Beograd je prije 15 godina bio mnogo urbaniji grad nego danas. Duh velikog sela dominira tim gradom. Kako se vratiti na stare vrijednosti. Lako. Medjutim sistem vrijednosti,izvrnut i destruktivan ne dozvoljava ljudima da shvate poentu svega. Da se odreknu nametnute destruktivnosti.
 

Back
Top