Kako zivite realno danas? Kakav vam je standard i koliko ste zadovoljni?

Koliko dobro zivite

  • Zivim u inostranstvu i dobro mi je ne zalim se

  • Zivim u inostranstvu i nisam zadovoljan

  • Zivim super, dobro mi je ko god vladao

  • Zivim super za vreme SNS

  • Ziveo sam zuper za vreme DS-a

  • Ziveo sam zuper devedesetih

  • Lose zivim i uvek sam lose ziveo

  • Osrednje zivim

  • Zadovoljan sam zivotom i standardom

  • Nezadovoljan sam zivotom i standardom

  • Drugi zive bolje od mene

  • Drugi zive gore od mene

  • Radim za drzavu ili javno preduzece

  • Radim u privatnom sektoru

  • Ne radim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svakom svoje.. nekom Turci nekom Madjari ;)

Ma iebo Madjare hazarska tvorevina - zato su i sjebali Habsburšku monarhiju čim su se ojačali
Nego što smo mi zbog toga najebali ni krivi ni dužni, šatro Gavrilo kriv

- - - - - - - - - -

Prve dve opcije su za ove gastose, kako to da spajam za šverc?

Kriju oni kako se stiče i kako se skidaju gaće za selfi al se zato u julu setili da je u aprilu Putin svojim telom branio Dodu švercera
 
Nije mi jasna stavka u anketi "radim u privatnom sektoru".

Valjda SVI posle tajkunske privatizacije rade u "privatnom sektoru". Zar postoji neki "neprivatni sektor"?

Ili radiš za Turčina ili za rvata, ili si član SNS-a, mada je i on privatni toniblerov.

Ako misliš da si sam svoj gazda, u Srbiji nisi, jer država uzima više od tebe. Valja se, da zanove vozni park novim audijima.

A vi kako te?
 
Vrlo je vazno,da covek ima razvijen svoj unutrasnji duhovni zivot.Materijalna strana nije uopste bitna.Covek koji ima sredjen seksualni i koji poseduje intelektualni nivo,bice
uvek srecan i zadovoljan.S amo skorojevici trce za svim onim materijalnim vrednostima,koji ustvari,nemaju nikakvu vrednost.Ti,novokomponovani likovi,stalno prate,koji je
novi tip mobilnog iznet na trziste.Koje patike su najskuplje.Koji kafe restoran je danas IN.To su praznoglavci,ljudi bez ikakvih moralnih i ljudskih vrednosti.!
 
Nije mi jasna stavka u anketi "radim u privatnom sektoru".

Valjda SVI posle tajkunske privatizacije rade u "privatnom sektoru". Zar postoji neki "neprivatni sektor"?

Ili radiš za Turčina ili za rvata, ili si član SNS-a, mada je i on privatni toniblerov.

Ako misliš da si sam svoj gazda, u Srbiji nisi, jer država uzima više od tebe. Valja se, da zanove vozni park novim audijima.

A vi kako te?

Kod nas kao u Svedskoj, drzava uzima puno.
 
Vrlo je vazno,da covek ima razvijen svoj unutrasnji duhovni zivot.Materijalna strana nije uopste bitna.Covek koji ima sredjen seksualni i koji poseduje intelektualni nivo,bice
uvek srecan i zadovoljan.S amo skorojevici trce za svim onim materijalnim vrednostima,koji ustvari,nemaju nikakvu vrednost.Ti,novokomponovani likovi,stalno prate,koji je
novi tip mobilnog iznet na trziste.Koje patike su najskuplje.Koji kafe restoran je danas IN.To su praznoglavci,ljudi bez ikakvih moralnih i ljudskih vrednosti.!

Tako je Lorde!
 

Back
Top