VUČIĆ NASTAVIO DA NAJPRIMITIVNIJE VREĐA NEISTOMIŠLJENIKE: Ovoga puta Leka mu nije ost

комшија

Stara legenda
Poruka
90.989

"Kako se zove onaj? Branislav Lečić i svi ti ostali nesrećnici koji mi sole pamet", izvređao je Vučić gostujući na režimskoj televiziji Pink.



VUČIĆ PUKAO: DRŽAVA, TO SAM JA! Skandalozno obraćanje predsednika republike!



Sa druge strane, Lečić mu nije ostao dužan, pa je odlučio da se oglasi putem svog Fejsbuk naloga, istakavši da stoji iza svake svoje uloge i da nema čega da ga bude sramota.



"Pošto nemam priliku da mu odgovorim javno, iskoristiću jedino moguće sredstvo komunikacije u Srbiji. Srećni Vučiću, nesrećni Lečić stoji iza svake svoje uloge. Uloge su mu davali, nije se slučajno nalazio u njima. Sve svoje uloge je igrao kao profesionalac i ostavio je trag u svom poslu. Poslu za koji je školovan. Nesrećni Lečić nije svoj staž ostvario samo u stranci, kao srećni Vučić. Sve pošteno i javno. Dao bog, da svi budemo takvi nesrećnici. I nema čega Lečića da bude sramota, Vučiću", naveo je Leka u statusu koji je izazvao brojne komentare podrške.

- - - - - - - - - -

:bravo:
 
ma vređao bi on i kulturno ali mu je problem armija tupih glasača koji onda ništa ne bi razumeli . I onda im se mora crtati , objašnjavati , prepričavati .

on se samo prilagođava polupameti svojih glasača i ništa više .
Он и његови гласачи су исти "у мајнду".
Наравно мислим на хардкор фанове, а не на пензионере којима ПИНК и РТС испирају мозак.
 
"Pošto nemam priliku da mu odgovorim javno, iskoristiću jedino moguće sredstvo komunikacije u Srbiji. Srećni Vučiću, nesrećni Lečić stoji iza svake svoje uloge. Uloge su mu davali, nije se slučajno nalazio u njima. Sve svoje uloge je igrao kao profesionalac i ostavio je trag u svom poslu. Poslu za koji je školovan. Nesrećni Lečić nije svoj staž ostvario samo u stranci, kao srećni Vučić. Sve pošteno i javno. Dao bog, da svi budemo takvi nesrećnici. I nema čega Lečića da bude sramota, Vučiću", naveo je Leka u statusu koji je izazvao brojne komentare podrške.


:bravo:

Браво шта, на глупост? Какве везе имају Лечићеве улоге са будалаштинама које је изговорио покушавајући да буде економски паметан и оправда Родићево узимање и не враћање кредита и неплаћање пореза? Јел ми то сад треба да будемо импресионирани Лечићевом глумом па да му дозволимо да баљезга и о ономе о чему нема појма?
 
Poslednja izmena:
Браво шта, на глупост? Какве везе имају Лечићеве улоге са будалаштинама које је изговорио покушавајући да буде економски паметан и оправда Родићево узимање и не враћање кредита и неплаћање пореза? Јел ми то сад треба да будемо импресионирани Лечићевом глумом па да му дозволимо да баљезга и о ономе о чему нема појма?

Kako to sad odjednom neplaćanje poreza problem?
 
Браво шта, на глупост? Какве везе имају Лечићеве улоге са будалаштинама које је изговорио покушавајући да буде економски паметан и оправда Родићево узимање и не враћање кредита и неплаћање пореза? Јел ми то сад треба да будемо импресионирани Лечићевом глумом па да му дозволимо да баљезга и о ономе о чему нема појма?

Dobro... i kod profesionalnih glumaca postoji ona ljubomora...

Samo ne znam šta je Vučić glumio - Vučića Antievropejca ili Vučića Evropejca?
Koja uloga mu bolje stoji?
 
Браво шта, на глупост? Какве везе имају Лечићеве улоге са будалаштинама које је изговорио покушавајући да буде економски паметан и оправда Родићево узимање и не враћање кредита и неплаћање пореза? Јел ми то сад треба да будемо импресионирани Лечићевом глумом па да му дозволимо да баљезга и о ономе о чему нема појма?

Da li ima neki dokaz za ovo?:think:
 
Зашто Вучица држи монологе на ТВ-у и никада није у студију са неким колегом из опозиције?


па да им народ после виче педер-и . Нормално да неће нико да се спушта на тај ниво
 
Браво шта, на глупост? Какве везе имају Лечићеве улоге са будалаштинама које је изговорио покушавајући да буде економски паметан и оправда Родићево узимање и не враћање кредита и неплаћање пореза? Јел ми то сад треба да будемо импресионирани Лечићевом глумом па да му дозволимо да баљезга и о ономе о чему нема појма?

Ali ti to vec dozvoljavas Vucicu.Ne da dozvoljavas, nego podrzavas njegovo baljezganje.
 
Зашто Вучица држи монологе на ТВ-у и никада није у студију са неким колегом из опозиције?

Monolog je malo teža glumačka disciplina

Jedna od takvih predstava koja mi je ostala u sećanju je "Kad su cvetale tikve"

Došo lik napričao se a mi na kraju aplaudirali

Ovo šta Vučić glumi ja ne znam, obratiću pažnju
Lane Gutović je imao interesantnije monologe ali izgleda zasmetao nekom nesrećno sujetnom slučaju

- - - - - - - - - -

Mislim ko je bio u pozorištu i smatrao da dati one pare za predstavu nije trošak - razumeće

- - - - - - - - - -

Pozorište to vam je kao film uživo
ne može da se skine sa torenta

- - - - - - - - - -

Ima i da se sedne

- - - - - - - - - -

neke teže predstave imaju i po par pauza
 
Lešić bi trebao da bavi glumom, a ne politikom; Vučić držvaom, a ne Lečićem...Obrnuto je gubljenje energije i vremena.

Lecic bez obzira koliko bio ljigav ima pravo da javno kritikuje Vucica .Politicki zivot je zivot javne licnosti i ,neko ko se opredelio za takav zivot mora biti spreman i na kritiku javnosti.Obrati paznju koliko su americki predsednici izlozeni kritici javnosti,narocito Tramp ? Nego,zar Vucic nije predsednik Srbije a Brnabicka premijer i neko ko kroji politiku Srbije ? Taj iskompleksirani Vucic bi ipak trebao da se povuce malo u drugi plan,obzirom da je na ne toliko bitnoj funkciji.
 

Back
Top