Da li je neko napokon pokrenuo Chaos Theory???

Da bi igrali najnovije igre (zasticene StarForceom) treba vam DaemonTools 4 i StarForce Nightmare.
Sa neta skinete mini image fajl igre koja vam treba ili namontirate na virtualni drajv ceo image fajl (dakle napravite image fajl u nekom formatu, diska sa kojeg ste instalirali igru. Npr. SCCT ima cak 4.2Gb)
Dakle namontirate image u DT 4 i u SFN idete na : DISABLE CD, DISABLE NODE i jos iskljucite granu na kojoj vam je DVD rom (npr. kod mene je secondary master) I nema nikakve potrebe da bili sta cupate iz struje.

Prelistajte malo teme, da ne ponavljam *** puta.
Pozzz
 
Ne znam za Montea ali ja sam na ovaj nacin pokrenuo S.C. iz prve.

Od pre mesec dana pojavio se deamon tools 4 koji moze da pokrece igre sa SF zastitom.Uskoro izlazi nova verzija,znaci nema cupanja kablova iz optike.
http://www.filemirrors.com/search.src?file=daemon400.exe&size=1466776

Sve sto treba da se uradi jeste:

1. instaliras daemon400.exe

2. Demamon tols je slicno sto i alkohol(dobijes virtuelni drajv) samo sto je free i moze da pokrene zasticene igre

3. instaliraj SC

4. ugasi komp.

5. iscupaj sve kablove iz optickih uredjaja (cd i dvd citaci i pisaci)

6. mountuj SC u deamon tools

7. pokreni igru

RADI 100 %

2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
 
Nije mi jasno?!
Na mom (A64), i kod dva drugara sve radi OK (ono imaju Semprone64)
Obavezno najnoviji drajveri(za sve komponente) i SP2.
Sad bi i ja mogao tebe da pitam kako tebi nece kad kod mene na 3 probana radi?!
Koji su racunari u pitanju i graficke?
Isti je princip i za Trackaniu i SCCT i CRC2005, B&W 2 i niz drugih igara.
U nfo fajlu nije isto resenje kao moje, jer tad nije jos izasao Dt 4, tako da ovo nije tacno sto si naveo!
 
Dobro ajde...Dobio sam Splinter Cell pre dva-tri dana i na disku je bio taj nfo fajl.Dakle,kao tvoje objasnjenje,samo sto se ne spominje download tog mini image ili sta vec.KOD MENE TAKO NECE DA RADI!!!Kazem ti da sam dobio drugo,ovo koje sam postavio i uspeo.Stvarno ne vidim sto bih te lagao.Voleo bih da i ja mogu da primenim taj tvoj princip.Ali brate ne mooooze!!!Pokrenuo sam mali milion igara pa tako pada u vodu teorija da ne umem da procitam ono sto pise i to odradim.Uostalom u onoj temi u kojoj se raspravlja o ovome video sam da ljudi imaju probleme oko toga pa sam zato postavio ovaj nacin.Nisam znao da postoji bolji(ovaj tvoj).
 
monte32:
Nije mi jasno?!
Na mom (A64), i kod dva drugara sve radi OK (ono imaju Semprone64)
Obavezno najnoviji drajveri(za sve komponente) i SP2.
Sad bi i ja mogao tebe da pitam kako tebi nece kad kod mene na 3 probana radi?!
Koji su racunari u pitanju i graficke?
Isti je princip i za TrackManiu i SCCT i CRC2005, B&W 2 i niz drugih igara.
U nfo fajlu nije isto resenje kao moje, jer tad nije jos izasao Dt 4, tako da ovo nije tacno sto si naveo!
Kako si uspeo da pokrenes TrackManiu, 'leba ti. Ja nisam uspeo (koristio sam istu foru kao za SC:CT i Worms 4). Koji je tvoj CD-Key?
 
Problem je taj sto Splinter Cell Nece da radi na SP1, AKO FIZICKI NE ISCUPAS KABLOVE
A ja imam ludacki spojene kablove na nForce 2 ploci, tipa HDD i DVD REZAC NA JEDNOJ A NA DRUGOJ GRANI DRUGI DVD, sa PRIKACENIM POMOCNIM HDDom, tako da i kada bih pokusao da preko Nightmarea iskljucim DVD ne bi pristupio ni hardu :D , tako da je po meni
CUPANJE KABLOVA OK RESENJE,(a kazem to jer mi je kuciste otvoreno 24/7)
 
whitenicky:
Ja je jos ne igram BRONX mi je veceras donosi posto je on vec uveliko igra pa cu da dam moj komentar !!!!
Brate whitenicky nema sanse ja sam bio u prevozu od skole ka kuci i bilo je oko 21h, pa mi je nbilo glupo da svracam, a i bila je Tekma na TVu...osim toga mogao si da me pozoves da potvrdimo...

Ne iskljucujes celu granu, nego samo DVD rom. Koliko puta da se ponavljam?!
Ne iskljucujes celu drugu granu na kojoj ti je DVD i pomocni HDD (kojem mozes pristupiti) nego samo DVD koji je u svojstvu secondary master ili sec. slave, ili sta znam kako je kod tebe vec?!

Covek koji ti cipset imas na ploci???
Na nForce2 imas 2 Kanala Primarni i Sekundarni. DVD je na sekundarnom... IZ WINDOWSA NE MOZES DA ISKLjUCIS, JEDINO IZ BIOSA... AKO ZNAS KAKO RECI, PODELI TU MUDROST :smile: :smile:
 
Alo padobranac jel ti citas postove od pocetka?!
Kao da si pao sa kruske, pa neznas o cemu se radi! I kakav gore SP 1 navodis, da sa njim nece? Npr. Riddick je prva igra koju nije moguce pokrenuti bez SP 1, a u buduce novije igre nece moci bez SP 2.
Procitaj da sam naveo da ti treba SFN(1.12 verzija) da iskljucis kanale direktno iz windowsa.
Najlakse je da se DVD prebaci na drugu granu sa rasporedom : HDD-primary master, DVD-secondary slave. Kod mene je HDD primary master/DVD prim.slave. Imam NF3 250Gb.

Pozzzzzzz
 

Back
Top