Da li vas je neko straaaasno ispalio?

  • Začetnik teme Tajnamala
  • Datum pokretanja
T

Tajnamala

Gost
Da li ste bili u situaciji da budete straaasno ispaljeni preko Neta? Na primer: dodjete na zakazani sastanak, a ta se osoba ne pojavi ili dodjete a osoba uopste ne lici na onu sa slike ili osoba sa kojom ste pozeleli da se vidite uzivo ne zna da "bekne" i slicno?
Ovo nije vecina slucajeva, ali desili su mi se par puta za redom
 
десило ми се да се договоримо да идемо у ковачицу увече мало да видимо на шта им личи дискотека, а ортак који је требао да вози дође у центар и каже: "ауто ми је код мајстора".

пих, ал` нас испалио тај дан...
 
Ima jos osoba koje su se razocarale, pa se mozda jave da podijele svoja iskustva...
Ja licno, nisam se razocarala pri prvom susretu s ljudima, jer mi kod prijateljskih upoznavanja, a takvih je najvise bilo, uopste nije vazno kako neko izgleda i sl... Sto se pak, druge vrste upoznavanja tice, uvijek sam imala slike, ali ni tu izgled nije igrao neku ulogu, vec ono sto je ta osoba iznutra...
 
Ja licno, nisam se razocarala pri prvom susretu s ljudima, jer mi kod prijateljskih upoznavanja, a takvih je najvise bilo, uopste nije vazno kako neko izgleda i sl... Sto se pak, druge vrste upoznavanja tice, uvijek sam imala slike, ali ni tu izgled nije igrao neku ulogu, vec ono sto je ta osoba iznutra...[/quote]

sto ne mora da bude onako kao sto je predstavljeno...
 
rdeki:
Tajnamala:
Vazi, budi veceras u 20.00 na Terazijama ispred Mc-a:)

Ej... Pa ti si neka vracara...
Ja sam se zaista dogovorio veceras u 20:00, dobro ne bas kod Mc-a, ali tu blizu...
Pa cu skoknuti i do tebe...
Kako da te prepoznam?

Pa prepoznaces je po tome sto nece doci :lol: :lol:
inace , upoznao sam jednu devojku preko neta , jednom popili kafu i nikad vise .... ili me bila poslala sliku neke drugarice ili je hirurg imao pune ruke posla ... uzas blagi ...
 

Back
Top