ZANIMLJIV RITUAL POKRETA DJB Radulovićevi poslanici drže se za ruke pre sednice!

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://www.alo.rs/radulovicevi-poslanici-drze-se-za-ruke-pre-sednice/116446

ni, naime, tvrde da Radulovićevi poslanici u svom poslaničkom klubu obavezno stanu ukrug i uhvate se za ruke, pa u tom položaju ostanu nekoliko miniuta i tek posle toga računaju da su spremni „za akciju“ odnosno nastup u skupštinskoj sali.

Odgovor Radulovića

Poslali smo juče lideru DJB-a Saši Raduloviću imejl (jedino na taj način komunicira sa medijima) sa molbom da prokomentariše naša saznanja, međutim do zaključenja ovog broja nismo dobili odgovor, ali jesmo na naš jučerašnji tekst, u kome kažu: „GG ‚Dosta je bilo - Saša Radulović‘ dobija novac iz budžeta kao najveća opoziciona politička organizacija u Skupštini, sa osvojenih 227.626 glasova (6,02 odsto) na poslednjim parlamentarnim izborima 2016. godine, od čega u Beogradu 93.644 (11,2 odsto). Poslanička grupa ‚Dosta je bilo‘ dobija novac iz budžeta za funkcionisanje svoje političke organizacije. Ministarstvo finansija, u skladu sa zakonom, svakog meseca svakoj izbornoj listi koja je učestvovala na izborima uplaćuje novac za rad njihove političke organizacije. ‚Dosta je bilo‘ ima jaku teritorijalnu organizaciju u celoj Srbiji, 115 teritorijalnih odbora, više od 60 kancelarija, i novac koji dobija iz budžeta troši na aktivno političko delovanje na terenu. Saša Radulović je zastupnik grupe građana i podnosi Agenciji za borbu protiv korupcije godišnje izveštaje o svakom dinaru koji troši grupa građana.“

Poslanik Marijan Rističević kaže za „Alo!“ da je to standardni ritual poslanika DJB-a i otkriva nam šta bi uradio kada bi se našao u njihovom poslaničkom klubu.

- Znam za taj njihov ritual u poslaničkom klubu, ali sigurno je da bih se kada bih ušao tamo kod njih držao za novčanik i džepove, ne bih se držao sa njima za ruke. Ko god uđe tamo, po meni, morao bi da se čvrsto drži za džepove kako ne bi izašao opelješen - iskren je Rističević.

Komentarišući ovu priču, lider SRS-a Vojislav Šešelj ističe da ga ni malo ne iznenađuje ponašanje Radulovićevih poslanika.

- Radulović i njegovi poslanici su ludačka stranka, odnosno sekta, pa samim tim imaju rituale. Inače, Radulović me je tužio, pa nas čeka jedan zanimljiv susret i razgovor - kaže Šešelj.

Narodna poslanica DJB-a Ana Stevanović je umesto odgovora našem listu svoj stav napisala na svom Tviter profilu:

„Iz ‚Alo!‘ nam je stiglo sumanuto pitanje da li pred zasedanje Skupštine imamo ritual pri kojem se držimo za ruke u krugu. Sve čari ovdašnjeg novinarstva.“

Đukanović tuži Macuru zbog fašizma

Poslanik SNS-a Vladimir Đukanović odlučio je da tuži poslanicu DJB-a Tatjanu Macuru jer ga je ničim izazvana na Tviteru izvređala na, kako kaže, najstrašniji mogući način.

- Napisala je da sam fašista. Jedan tviteraš pisao je o meni i o Srebrenici i ona je ničim izvana napisala da sam fašista. Ja mogu zaista sve da istrpim i trpio sam sve što su mi govorili, ali kada ti neko kaže da si fašista i lopov, to ne mogu i za tako nešto ću svakako tužiti - kaže Đukanović i nastavlja:

- Vređati bilo kog pripadnika srpskog naroda govoreći da je fašista je strašno, tim pre što je meni dosta familije po ocu stradalo od ustaša, koji su bili fašistički saveznici. Preko toga neću preći. Očigledno je da ona nema nikakvih moralnih skrupula, kao i da ima neke svoje probleme, frustrirana je čim ljudima lepi takve etikete, to najčešće rade polupismeni ljudi - kaže Đukanović.

- - - - - - - - - -

:hahaha:
 

BOTINO, jel' to sada SNS brašno deli "ALO"? Preko kuma? :hahaha:

7I9ktkqTURBXy8xNDMxNjY1YmFjMWMzMTg3OTY1NjIxMzM5ZGJmMmRiZC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
 

Back
Top