Motanje cigareta

Davno probao, nije bio rezan na niti vec kockice. Zaboravio sam kakav je, ali ga hvale dosta.

Probaj Mac Baren sa nekom od aroma, vanila je dobra. Skoro su se pojavili i filteri sa ukusom vanile ali su slabi. Mentol filteri se osete kako treba, za smek vanile bolji je duvan.
 
Hocu da predjem na motane cigare pa me zanima koji je duvan najkvalitetniji kod nas. Cuo sam za "Drum", kakav je?

spanking-kidsjpg-e8ceb7b4d2b86d0e_large.jpg
 
Narandžasta Karelija, OCB ili Smoking braon rizle (čista celuloza, za razliku od drugih papira koji su hemijski izbeljeni) i neki filteri, koji god. Nemoj da koristiš mašinicu za motanje, jeste brže tako, ali ćeš takođe više da pušiš ako motaš mašinicom...
 
Narandžasta Karelija, OCB ili Smoking braon rizle (čista celuloza, za razliku od drugih papira koji su hemijski izbeljeni) i neki filteri, koji god. Nemoj da koristiš mašinicu za motanje, jeste brže tako, ali ćeš takođe više da pušiš ako motaš mašinicom...

E hvala ti al ne znam oce tu kod mene na trafici biti tog duvana, pitacu da mi da neki kvalitetan. Smoking braon rizle 100s ili? Naranvo da cu da motam, koja masinica.
 
Narandžasta Karelija, OCB ili Smoking braon rizle (čista celuloza, za razliku od drugih papira koji su hemijski izbeljeni) i neki filteri, koji god. Nemoj da koristiš mašinicu za motanje, jeste brže tako, ali ćeš takođe više da pušiš ako motaš mašinicom...

Pricali ranije da ti neki ganfos otresao pepeo od motane cigarete u pupak, uopste nisi izvalio.
 
Hocu da predjem na motane cigare pa me zanima koji je duvan najkvalitetniji kod nas. Cuo sam za "Drum", kakav je?

ja na pijaci uzimam od Radeta cigana neki u rinfuzu :zper:

doduse ima neki ukus kao spaljena guma :evil:



Tinejdžer a oće da pušnjara. Rano ti je to dete .
a nego kad ce :eek:

nisu svi kao ti pa da se 25 godina otkriju da pisa sluzi za jos nesto osim za pisanje :zper:
 
Poslednja izmena:
Porucio sam prosle sezone seme duvana, nekih 20 sorti. Virdzinija je izasla zesce jaka i nije se pokazala, Berlej je dobar, okrugli listovi i blag duvan iako se prica da je jak, Mapaco sa najvise procenata nikotina je bio visok svega 30 cm, kao neka salata, Adonis dobar, blag i aroma nalik kikirikiju, ali sporo zri. Havana dobra, Latakija nije uspela, Merilend toliko blag da se ne oseca dim ali mali prinos. Orijent je jak, mala stabljika i listovi.
 

Back
Top