МАЛЕЗИЈА ЗАБРАНИЛА ДЕСПАЦИТО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aqua Heba

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Познати глобални хит Деспацито законом је забрањен у Малезији.

Malezija je zvanično zabranila emitovanje hit pesme "Despacito" na državnim radio i TV stanicama uz objašnjenje da su reči pesme neprikladne za, iako svi imamo osnovane sumnje da im se pesma jednostvno popela na glavu pa su rešili da joj stanu na kraj.
Ministar komunikacija Saleh Said je u četvrtak za lokalne medije objasnio da su zvaničnici ozbiljno razmotrili ovu pesmu i rešili da je banuju sa državnih radio i TV stanica zbog toga što su dobili veliki broj pritužbi građana na račun opscenih reči u pesmi. On je objasnio da se zabrana (nažalost) ne odnosi na remiks sa Džastinom Biberom.

POGLEDAJTE I

Tekst hita "Despacito" na srpskom je toliko glup da boli
Zabrana se ne odnosi na privatne radio i TV stanice, kao ni na Youtube kanale, ali je preporuka države da svi cenzurišu reči jer je lokalna kultura dosta osetljiva na takav rečnik, a ovu pesmu danas pevaju i klinci koji nemaju pojma šta reči zapravo znače.

Malezijska islamska partija Amanah pozvala je ranije da se prestane s emitovanjem pesme.

"Poštujemo svačije pravo da se zabavlja, ali smatramo da treba da postoje jasne granice, jer zabava treba da čini dobro ljudima, a ne da ih kvari", objasnio je zvanični predstavnik te partije Atrica Umar.
 
znaci
i Malezija pokusava da srusi Vucica

- - - - - - - - - -

pozovite sve sendvicare, nek spreme ciste gace za prekovremeno

Не знам о чему питаш а и не знам те. Реци нешто о себи, ко си, чиме се бавиш, јмбг, и пар шифри.

Шалим се. Ако ти се не свиђа политика Православље или смрт коју спроводи господин Вучич, имаш изборе па изволи гласај. Молим лепо.

- - - - - - - - - -

Иначе песма кида него сте ви зарђали немо се љутите.
 
ja je imam na plejlisti na laptopu. u kolima slusam samo turbo folk, da bi mogo onako dok mi zvoni u usima da se dernjam na druge vozace, to je sada moderno, road rage. mozda izidjem jednog dana na jutub pa budem popularan ko MIlica Pavlovic, ako budnem te srece.

a Vucic je sve, samo ne pravoslavac
pravoslavci se ne zaklinju pred ikonom, pa izdaju zakletvu

Крсна слава и три прста
Панаија покрај крста

То је символ из давнина
Напредњака и Србина
 
ja je imam na plejlisti na laptopu. u kolima slusam samo turbo folk, da bi mogo onako dok mi zvoni u usima da se dernjam na druge vozace, to je sada moderno, road rage. mozda izidjem jednog dana na jutub pa budem popularan ko MIlica Pavlovic, ako budnem te srece.

a Vucic je sve, samo ne pravoslavac
pravoslavci se ne zaklinju pred ikonom, pa izdaju zakletvu

A sunce ti poljubim, sine...
 
Зар то није онај кад играју неки црнчићи?

Оригиналан спот не постоји на јутјубу, занимљиво. Мали арабчићи тинејџери пролазе кроз животне недаће и авантуре у неком предграђу Марсеја, Ротердама или Малмеа.


- - - - - - - - - -

Koliko je bezveze pesma, zvuci kao i jos 1000 slicnih.

Добра песма не зајебавај. Вероватно ће кроз два месеца бити досадна али тренутно разбија.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top