SNS propaganda na Vračaru

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Dakle, danas sam dobio ovo:




 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    111,3 KB · Pregleda: 8
Sramota. Hvale se da su nešto uradili, umesto da ćute zato što su krezavi.

Sramota je. Iz dva razloga.
Prvo: lazu! Lazu, jer 90% nabrojanog je posao koji je neko drugi uradio, a oni prisvojili zasluge (poslovi koji su otpoceti jos od ranije).
Drugo: sramota je jer se ovakvim nastupom gaji vec uveliko pogresna svest, da narod treba da bude zahvalan vlasti, i da narod treba da bude srecan sto vlast za njega nesto uradi.
Vlast nije tu da narod sluzi njoj, vec da ona sluzi narodu i drzavi. Bez pogovora, bez hvaljenja da je neko nesto uradio, vec da cuti i radi posao za koji prima platu. I kraj price.
Ako ne radi posao dobro - da se smeni.
Filozofija prosta, ali nazalost, velikoj vecini je jako tesko da ukapiraju i razgranice izbor vlasti, od navijanja za fudbalski klub.
 
Sramota je. Iz dva razloga.
Prvo: lazu! Lazu, jer 90% nabrojanog je posao koji je neko drugi uradio, a oni prisvojili zasluge (poslovi koji su otpoceti jos od ranije).
Drugo: sramota je jer se ovakvim nastupom gaji vec uveliko pogresna svest, da narod treba da bude zahvalan vlasti, i da narod treba da bude srecan sto vlast za njega nesto uradi.
Vlast nije tu da narod sluzi njoj, vec da ona sluzi narodu i drzavi. Bez pogovora, bez hvaljenja da je neko nesto uradio, vec da cuti i radi posao za koji prima platu. I kraj price.
Ako ne radi posao dobro - da se smeni.
Filozofija prosta, ali nazalost, velikoj vecini je jako tesko da ukapiraju i razgranice izbor vlasti, od navijanja za fudbalski klub.

Даклем, цениш да су крезави сендвичари.
 
Svaka čast onome ko ovo pročita... malo je mnogo, ceo elaborat za propagandni materijal.

Na blic videh Kalenić ... one tezge što su poredali obrnuto i nisu vodili računa o usecima za odvod vode, već se spotičeš kad prilaziš tezgama.

Mislim.. ajde da nešto kao promenimo, pa nije bitno kako. To je takva glupost. Lokali oko Kalenića ok, lepše je ali tezge su morale ostati istog oblika, ako ništa a ono zbog tradicije.

(PS baljezganja koje kakvih partija me ne zanimaju, pa bile i vladajuće)
 
Meni je ipak najjače ovo olajavanje opozicije sa pozicije vlasti. Prva stvar na koju bi svaki medij trebao da ih pozove jeste na krivično gonjenje za svako krivično delo koje konstatuju kao akciju bivše vlasti. Ali oni već godinama viću "lopovi lopovi" a niko nikad nije uhapšen.

To je no1 dokaz da živimo u totalnom matriksu.
 
Sramota je. Iz dva razloga.
Prvo: lazu! Lazu, jer 90% nabrojanog je posao koji je neko drugi uradio, a oni prisvojili zasluge (poslovi koji su otpoceti jos od ranije).
Drugo: sramota je jer se ovakvim nastupom gaji vec uveliko pogresna svest, da narod treba da bude zahvalan vlasti, i da narod treba da bude srecan sto vlast za njega nesto uradi.
Vlast nije tu da narod sluzi njoj, vec da ona sluzi narodu i drzavi. Bez pogovora, bez hvaljenja da je neko nesto uradio, vec da cuti i radi posao za koji prima platu. I kraj price.
Ako ne radi posao dobro - da se smeni.
Filozofija prosta, ali nazalost, velikoj vecini je jako tesko da ukapiraju i razgranice izbor vlasti, od navijanja za fudbalski klub.
I to što kažeš...
pajtic-tabla.jpg


Meni je ipak najjače ovo olajavanje opozicije sa pozicije vlasti. Prva stvar na koju bi svaki medij trebao da ih pozove jeste na krivično gonjenje za svako krivično delo koje konstatuju kao akciju bivše vlasti. Ali oni već godinama viću "lopovi lopovi" a niko nikad nije uhapšen.

To je no1 dokaz da živimo u totalnom matriksu.
Još odavno... i posle 5.10.2000. je bilo slično, pa ipak mnogi nisu videli zatvor. Tako je i sad. A tako će biti i dalje. Ruka ruku mije.
 

Back
Top