VUČIĆ PUKAO: DRŽAVA TO SAM JA! Skandalozno obraćanje predsednika republike!

Ima li dana da kurCiri i pinkovi ne prave ovu predstavu za tupavi narod?

Mislio si na tupave forumaše koji zbog besposlenosti češu goozicu ( i bistre svjetsku politiku ) po cijeli dan na forumu ?
Narod to nabacivanje kovnima i ne prati jer ima pametnija posla .
Ja inače u životu nisam kupio ni jedan jedini broj Kurira pa da nije dvoje nadobudnih forumaša ne bih ni znao
šta tamo piše .
 
Izuzetno je iritirajuće to što se svi upinju da pokažu kako Vučić laže

Kao da je narod glup i da ne zna da Vučić laže. Bukvalno svako zna u ovoj državi da Vučić laže čim zine, kao i ološi oko njega.

Narod računa na to da će vlast da laže. Poenta je da pokažeš da imaš neke kvalitete koji će da prevaziđu to što si lažov i lopov.

Srbi vole čvrstu ruku, šaku o sto, domaćina glavu kuće itd. To je ovaj radikalski šaban skontao i igra na tu kartu.
 
Sta se cudite, covek je do te mere psihotican, da ce morati za njega da izmisle novu F dijagnozu.

Да. Предлажем дијагнозу мултиполарни поремећај. Пошто су све цифре за шифру F31.x потрошене, нека буде F31.A или F31.AV. Заслужио је.
 
Глоговац: "Доста ми је свега, идем да живим у Херцеговину."

Тако је брате Србине Херцеговче, и мени исто тако дође да одем на врх голог брда и тамо живим као моји преци. Ова модерна цивилизација је најобичније дно септичке јаме.
 
Глоговац: "Доста ми је свега, идем да живим у Херцеговину."

Тако је брате Србине Херцеговче, и мени исто тако дође да одем на врх голог брда и тамо живим као моји преци. Ова модерна цивилизација је најобичније дно септичке јаме.

Beograd nije civilizacija.
 
Ja gledao intervju bas je lepo pricao i nista nije histerisao i ne znam o kakvom svadjanju se govori. Cim Srbima kazes da su lenji i nesposobni oni na tebe drvlje. A sta kao to nije istina?

Linija manjeg otpora.

A on mi nesto radi, daj bre koga ti zajebavas! Neka podigne prosecnu plati 2x i poveca minimalac 2x pa da vidis kako ce da se poveca produktivnost.

On i njegov mafijas brat pokupovali pola Srbije, malo se zajebali pa pokusali da kupe Boss u Subotici kao i sve sto pripada vlasniku, al glup Vucko nije ukljucio mozak pa poslao jos glupljeg brata da pregovara i ucenjuje, al se malko zajebao... Ipak nije bio dovoljno inteligentan da ukapira da vlasnik ima malo jace vece, kako bi inace imao bastu u dvoristu Madjarske ambasade...
 
A on mi nesto radi, daj bre koga ti zajebavas! Neka podigne prosecnu plati 2x i poveca minimalac 2x pa da vidis kako ce da se poveca produktivnost.

On i njegov mafijas brat pokupovali pola Srbije, malo se zajebali pa pokusali da kupe Boss u Subotici kao i sve sto pripada vlasniku, al glup Vucko nije ukljucio mozak pa poslao jos glupljeg brata da pregovara i ucenjuje, al se malko zajebao... Ipak nije bio dovoljno inteligentan da ukapira da vlasnik ima malo jace vece, kako bi inace imao bastu u dvoristu Madjarske ambasade...

Pa normalno da su pokupovali i da pljackaju i da Jorgovanka idiotise, kad im je narod lepo dao glasove. Narod im daje vecinu uvek. Jos od 1990. Samo sto se privremeno supak Dacic privoleo zutima. Inace je ovakva vlada uvek imala vecinu.

Ne vidim niakkvu vezu Vucica sa losim zivotom u Srbiji.

Problem je narod kojii voli ovako da zivi. A mozda narod zivi odlicno samo si ti u manjini? Ko zna.
 
Ja gledao intervju bas je lepo pricao i nista nije histerisao i ne znam o kakvom svadjanju se govori. Cim Srbima kazes da su lenji i nesposobni oni na tebe drvlje. A sta kao to nije istina?

Linija manjeg otpora.

ТИ КОЈИ РАДИШ МАЛО ВИШЕ ОД ВУЧИЋА СЕ ...УКЛАПАШ У ТУ ПРИЧУ...И...НЕ СЕ ЉУТИШ....:aha2:

ОН МЛАТАРА ЈЕЗИКОМ ЧИТАВ ДАН, А ТИ ИМАШ И.. ФИЗИЧКИ ПОСАО..:eek:....МЛАТАРАШ ПО ТИПКОВНИЦИ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
Pa normalno da su pokupovali i da pljackaju i da Jorgovanka idiotise, kad im je narod lepo dao glasove. Narod im daje vecinu uvek. Jos od 1990. Samo sto se privremeno supak Dacic privoleo zutima. Inace je ovakva vlada uvek imala vecinu.

Ne vidim niakkvu vezu Vucica sa losim zivotom u Srbiji.

Problem je narod kojii voli ovako da zivi. A mozda narod zivi odlicno samo si ti u manjini? Ko zna.

Kako ne vidis? Pozaposljavao 100,000+ svojih dronova od kojih 90% nikada nije ni otislo na posao. Smanjio zbog toga plate ljudima koji su na tim pozicijama godinama ili decenijama i koji su strucni, smanjio i ovako ocajne penzije. Sklopio ugovore sa stranim firmama koje izrabljuju narod za manje para nego sto Nemac zaradi za 2 dana, povecao sve troskove zivota.....
 
Kako ne vidis? Pozaposljavao 100,000+ svojih dronova od kojih 90% nikada nije ni otislo na posao. Smanjio zbog toga plate ljudima koji su na tim pozicijama godinama ili decenijama i koji su strucni, smanjio i ovako ocajne penzije. Sklopio ugovore sa stranim firmama koje izrabljuju narod za manje para nego sto Nemac zaradi za 2 dana, povecao sve troskove zivota.....

ЏАБА МУ ОБЈАШЊАВАШ

ДРОИДИ ..СЕ НАЂУ... У :sad2: ПРОБЛЕМУ ..САМО КАДА... ОСТАНУ БЕЗ УЉА ЗА ПОДМАЗИВАЊЕ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
Kako ne vidis? Pozaposljavao 100,000+ svojih dronova od kojih 90% nikada nije ni otislo na posao. Smanjio zbog toga plate ljudima koji su na tim pozicijama godinama ili decenijama i koji su strucni, smanjio i ovako ocajne penzije. Sklopio ugovore sa stranim firmama koje izrabljuju narod za manje para nego sto Nemac zaradi za 2 dana, povecao sve troskove zivota.....

I? Kako ne razumes da je u tim raljama samo 500 000 ljudi. To su najnizi slojevi. Moraju i oni da postoje. Sta se ti brines za robove? Ti rob nisi i sta se toliko nerviras za njihov status?

Vecina Srba ne radi nista. Ili su penzosi, ili su mladi, ili su preko pa rade za bolje plate, ili su drzavni sluzbenici, ili su pak nezaposleni i neko ih finnsira. Svima njima odgovara Vucic. Zato pobedjuje na izborima.

Da je narodu lose Vucic ne bi dobio ni 3% glasova, pa mu ni blokada medija ni kradje ne bi pomogle.

Ovako je upravo onako kako treba da bude i ko si ti da se suprotstavljas narodnoj samoubilackoj volji?

- - - - - - - - - -

ТИ КОЈИ РАДИШ МАЛО ВИШЕ ОД ВУЧИЋА СЕ ...УКЛАПАШ У ТУ ПРИЧУ...И...НЕ СЕ ЉУТИШ....:aha2:

ОН МЛАТАРА ЈЕЗИКОМ ЧИТАВ ДАН, А ТИ ИМАШ И.. ФИЗИЧКИ ПОСАО..:eek:....МЛАТАРАШ ПО ТИПКОВНИЦИ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

:hahaha:

Sto bi rekao Miroljub Petrovic pa nisam budala da budem rob osam sati za 200 eur. Bolje da ne radim nista za vece pare.
 
Изаш'о техт.



Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, dao je intervju za TV Pink, gde se dva i po sata svađao sam sa sobom, držao slovo kako smo lenj narod pa zato nemamo para, ponižavao političke protivnike... Još nam je otvorio oči da će sam odlučiti kada će otići s vlasti i koga će tada postaviti za naslednika, kao da Srbija nije demokratska država u kojoj se vlast bira na izborima, već tron, koji se predaje s kolena na koleno.

Prema rečima direktora marketinške agencije „Pragma“ Cvijetina Milivojevića, Vučić „prvi put otkako je obukao mirovnjačko ruho nije krio svoju radikalsku agresivnost“.

- Bio je to monolog čoveka sa cezarističkim ambicijama koji se svađa sa sopstvenim narodom. Ovaj put je pokazao za dva stepena više osionosti i verbalne agresivnosti. Bez pardona etiketira ljude, javno ih vređa, iznosi i istine i neistine, daje im nadimke... On ne trpi drugačije mišljenje, ne dozvoljava da mu se postavi ijedno suvislo pitanje, on sam pita i odgovara, priča o čemu hoće. Zato i ne ulazi u duele sa oponentima, što govori o njegovoj nesigurnosti i tome da ne veruje u sopstvene rezultate - komentariše Milivojević.

Vučić je u pomenutom intervjuu kazao i da nije on smislio sistem u kome funkcioneri stranke moraju da daju 10 odsto svojih primanja za partiju, već Zoran Đinđić, ubijeni premijer Srbije i bivši predsednik Demokratske stranke. Tvrdio je da u SNS nema pranja para i da on i njegova porodica nisu ni za dinar bogatiji nego pre pet godina. Naravno, stigao je i da podseti naciju kako je najjači i najvredniji."

FOTO: PRINTSCREEN
Satanizuje protivnike, a hoće dijalog
NIŠTA PAMETNO NISAM ČUO OD OPOZICIJE

Govoreći o unutrašnjem dijalogu o Kosovu, Vučić je kazao da je njegova obaveza da pozove sve na razgovor o južnoj srpskoj pokrajini:

- Uvek postoji mogućnost da čujete neku ideju. Što se ekonomije tiče, za četiri godine nisam čuo pametan predlog, savet ili kritiku. Što se tiče Kosova, možda tu čujemo neku ideju. Ja sam kriv za sve, ali dajte mi rešenje. Ipak, verujem da će se teško doći do toga.


FOTO: PRINTSCREEN
Tvrdi da su mu najbliži saradnici zaboli nož u leđa
SVI SE PLAŠE, A JA SAM IH POSTAVIO

Vučić je kazao da nema ambiciju da vlada doveka, da će sam otići i da će izabrati čoveka koji će nastaviti da pobeđuje opoziciju za dobrobit Srbije i naše dece.

- Oni me ne bi pobedili ni za 20 godina, a ne nameravam toliko da vladam! Ali predložiću naslednika koji će takođe da vas pobeđuje! - poručio je Vučić opoziciji.

Javno su me branili samo Aleksandar Vulin, Maja Gojković, Nebojša Stefanović i Vladimir Đukanović. Ostali nisu jer se plaše da ne završe na naslovnoj strani. Sve sam ih ja postavio - grmeo je Vučić prozivajući stranačke saborce i koalicione partnere koji neće da mu daju javnu podršku.

FOTO: MARINA LOPIČIĆ, DRAGANA UDOVIČIĆ
O paljenju Ambasade SAD
NISAM JA, ŽUTI SU KRIVI

Predsednik Srbije je kazao i da nije mogao da veruje kad je video izjavu bivšeg predsednika Borisa Tadića da on nije uradio ništa da spreči paljenje Ambasade SAD:

- Za razliku od njega, ja tog dana nisam pobegao u Rumuniju... On je tamo otišao da se dodvori zapadnjacima. Ja sam bio u Beogradu i to je valjda moj greh. On je rekao da Vučić nije ništa uradio da to spreči, a postoji snimak gde ja molim ljude da se povuku. Govorio sam da se to ne radi i znao sam kako će to sve da se završi, i naravno da je to znao i Tadić.

FOTO: PRINTSCREEN
Kritikovao najbližeg saradnika
MALI SE DODVORAVA NARODU

Na pitanje gledalaca da li je zadovoljan radom stranke na čijem je čelu, pošto je kritikovao lokalne funkcionere, kaže da voli SNS, ali da je država važnija.

- Što se tiče lokalnih funkcionera, govorio sam i o ustajanju u 10, vođenju računa o građanima. Pitao sam Sinišu Malog zašto je smenio tu direktorku Centra za socijalni rad - rekao je Vučić. - Možda ima razloga, ali nemojte zbog medija. To ne može! To je dodvoravanje narodu - rekao je Vučić.

FOTO: PROFIMEDIA
Optužio
ĐINĐIĆ JE UZIMAO 10% OD PLATA

Nisam to ja smislio, već Đinđić. Ja to nikad nisam hteo da sprovodim u delo, lažu i to. Đinđić je izmislio ono da se uzima po 10 odsto od plate vlastitim funkcionerima. To nikad nije bilo u SNS, nikad nismo uzeli ni dinar. Autoprojekcija je čudo. Kad pominju neko pranje para, nije da uzmete pare i stavite ih u veš mašinu. Oni znaju kako se to radi. Nisam ni za dinar bogatiji i niko u mojoj porodici nije ni za dinar bogatiji nego što je bio pre pet godina.
Kukumavčenje
PREBILI MI BRATA, A JA DRŽAVA

Na pitanje kako reaguje njegova porodica na navode u medijima, prvi čovek Srbije je rekao da su njegova deca jaka i da to dobro podnose, ali je napomenuo da je veoma bolno gledati kako vam neko prebija brata, a vi ste ta država:

- Kada vam je savest čista i znate da radite dobre stvari za svoju zemlju, moje je da napravim najbolji rezultat za Srbiju, počev od teških političkih odluka, bez kojih Srbija ne bi bila na ovako dobrom putu. Da su hteli da biraju nekoga ko će ih zamajavati lakim stvarima, izabrali mi Jankovića, Mirkovića... To pozorište u kući možete da imate svaki dan, za ovo je potrebna ozbiljna osoba.

FOTO: NEBOJŠA MANDIĆ
Sudi i presuđuje
O JANKOVIĆU, JEREMIĆU, PIŠTOLJU...

Da je Jankovićev i Jeremićev brat izudaran kao moj brat... Ja suzu nisam pustio. Gotovo sam siguran da je izubijan jer je moj brat. Šta bi bilo da je tako prebijen bilo ko od članova porodice Janković, Jeremić i Radulović? Ne bi me oprali ni Sava ni Dunav. Da je u mojoj kući, iz mog pištolja, za koji nije postojala dozvola, njime neko ubijen, da li biste me pustili da budem predsednik? Obesili biste me na Terazijama - naveo je Vučić.

REAGOVANJA

Bojan Pajtić, bivši predsednik DS
KURIR NIJE DOBIO KREDIT OD RB


FOTO: STEFAN JOKIĆ
Naravno da nije. Bio sam član Predsedništva DS i predsednik pokrajinskog odbora u Zoranovo vreme i nikad niko nije tražio nekakvih 10 odsto od plate za stranku. Malo je reći da Vučić laže. On više i ne zna da postoji istina. Videh delove transkripta njegovog sinoćnjeg intervjua. Laž do laži, kao što je i laž da je Kurir dobio kredit od Razvojne banke, a da sam ja na to uticao. Žalosno je što ga ni funkcija predsednika, nažalost, nije učinila pristojnim.
NUNS i NDNV
TUŽILAC DA SASLUŠA VUČIĆA

NUNS I NDNV smatraju da je nadležno tužilaštvo dužno da, po službenoj dužnosti, sasluša predsednika SNS Aleksandra Vučića, jer je on u emisiji izneo saznanja o krivičnom delu za koje se goni po službenoj dužnosti. U saopštenju udruženja se navodi da je tužilaštvo dužno da od njega zatraži dodatne informacije o krivičnom delu iz člana 343, izazivanje panike i nereda, kao i drugim krivičnim delima za koje postoji sumnja da su izvršeni, pošto je istakao da su pojedina „medijska udruženja“ dobijala novac da bi vodila kampanju povodom nelegalnog rušenja u Savamali. Još dodaju da je Vučić dužan i javnosti da saopšti ko je dobijao sredstva, kao i da preuzme odgovornost za to što je izgovorio.
Branislav Lečić, potpredsednik DS
POMINJANJE ĐINĐIĆA JE SRAMOTNO!


FOTO: MARINA LOPIČIĆ
Njegovo pominjanje imena Zorana Đinđića je sramotno jer ne mogu ni po jednoj stavci da se uporede. Zoran nikada nije reketirao i ucenjivao svoje članove koji moraju da daju novac za crni fond SNS. U DS je postojala dobrovoljna dopunska članarina za funkcionere stranke od 5% od plate za sve one koji su to želeli da plate. Svi podaci o tome nalaze se u našim finansijskim izveštajima i u Agenciji za borbu protiv korupcije. Vučićevo stalno glumatanje žrtve, otpuživanje pojedinaca i udruženja, crtanje mete na političkim neistomišljenicima izražavaju njegovu slabost, paniku i strah pred činjenicom da mora da izvrši obećanja koja je dao o Kosovu.
 

Back
Top