inteligencija .

pale li vas inteligentne / pametne zene tj muskarci ?

Ne pali me osim ako je mozda neka vrsta sexualne inteligencije. Ili ti pre: Da je mastovita, odvazna, kinky, istrazila sebe, zna sta zeli, sta je pali, voli da udovolji i td..
A ovako, nekakva generalna inteligencija me ne pali, mogu da je postujem mozda zbog toga ali na asexualnom nivou.
 
ona inteligencija koja se odrazava kroz duhovitost
nisu svi inteligentni ljudi duhoviti, na zalost :sad2:

SVI ljudi imaju..humor..samo nije u svih ljudi isti..tj istog tipa..sale I posalice inteligentnih ljudi su onim manje inteligentnima tesko razumljive ili cak potpuno nerazumljive..sto stvara lose drustvene situacije i podriva samopouzdanje inteligentnih ljudi..prosecno I podprosecno inteligentnih ima mali milion puta vise od inteligentnih i imaju samim tim moc da nametnu opstu drustvenu percepciju.."zabavan" humor je prema tome onaj I onakav humor koji ogromna vecina ( prosecnmo I ispodprosecno iteligentnih ) razume
 
SVI ljudi imaju..humor..samo nije u svih ljudi isti..tj istog tipa..sale I posalice inteligentnih ljudi su onim manje inteligentnima tesko razumljive ili cak potpuno nerazumljive..sto stvara lose drustvene situacije i podriva samopouzdanje inteligentnih ljudi..prosecno I podprosecno inteligentnih ima mali milion puta vise od inteligentnih i imaju samim tim moc da nametnu opstu drustvenu percepciju.."zabavan" humor je prema tome onaj I onakav humor koji ogromna vecina ( prosecnmo I ispodprosecno iteligentnih ) razume
pa baš tako.
:ok:
 
SVI ljudi imaju..humor..samo nije u svih ljudi isti..tj istog tipa..sale I posalice inteligentnih ljudi su onim manje inteligentnima tesko razumljive ili cak potpuno nerazumljive..sto stvara lose drustvene situacije i podriva samopouzdanje inteligentnih ljudi..prosecno I podprosecno inteligentnih ima mali milion puta vise od inteligentnih i imaju samim tim moc da nametnu opstu drustvenu percepciju.."zabavan" humor je prema tome onaj I onakav humor koji ogromna vecina ( prosecnmo I ispodprosecno iteligentnih ) razume

ok...ti si malo sire to analizirao i slazem se
ali ja sam odgovorila na postavljeno pitanje, licno i konkretno
 

Back
Top