zvoničica..štrumfeta

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
Da li vam je simpatično, ako posmatramo ženski stil oblačenja..
karneri,pufnice..mašnice ..bubice rozice i tako to na ženskim osobama od 35+ taj duh večite princeze, krofnice sa rozim prelivom..žal za mladosss
kao što je to npr simpa na klinkama 15-20god?
***
Kakav je vaš lični stil? nevezano za ovo..a, ako je u vezi sa ovim, obrazložite..
 
Rozu boju ne podnosim, cvetne dezene ne nosim, ni suknje, ni haljine...kad bolje razmislim bolje je da ćutim.:rotf:

ti si sportski neromantični tip ili klasik? znači ne furaš plišane trenereke sa miki maus ušima?
piši..što da ne..
a, koji je tvoj stil oblačenja?

- - - - - - - - - -

ja bas volim,a imam 50+
i uopste se ne uzbudjujem sto to kao fol nije za mene.za mne je sve sto mi se svidja
inace moj stil su cvetne suknje do kolena u A i jednobojne majice

cvetne suknnje do kolena krojene u A i jednobojne majice nisu pufnice..
 
Moj stil je zakopcana do grla, pa sam resila da pomocu karnera olabavim...:lol:

Nemam specifican stil oblacenja, nosim sve sto mi se dopada, dobro mi stoji, ide mi uz karakter,.. u zavisnosti od raspolozenja i situacije...ne volim masnice, cvetne dezene volim (posebno leti), karneri tu i tamo mogu da prodju i vecina boja je prihvatljiva...
 
Evo me od danas, u svom stilu.:manikir:

- - - - - - - - - -



Koja je poruka karnera?
tankonoga i dugonoga, nekada ti ne bi bila omiljeni tip muškaracima, sada se to protežira, te neraskošne obline..tj unisex modeli..to je suprotnost od zvončica, ti si bre neki petar pan :lol:
ok kapiram išla si u šetnju, ali da li ti je to omiljeni stil?
npr ideš sa tipom, mužem,dečkom,ljubavnikom (da, znam reći ćeš-oblačim se zbog sebe i zavoleo me je takvu kakva jesam) na neku romantičnu večericu..da vam se zacakle okice..šta preferiraš za tu priliku? sigurno ne farke

- - - - - - - - - -

Evo me od danas, u svom stilu.:manikir:

- - - - - - - - - -



Koja je poruka karnera?

poruka karnera je:
imam mnogo slojeva i mnogo sam romantična :D
 
Da li vam je simpatično, ako posmatramo ženski stil oblačenja..
karneri,pufnice..mašnice ..bubice rozice i tako to na ženskim osobama od 35+ taj duh večite princeze, krofnice sa rozim prelivom..žal za mladosss
kao što je to npr simpa na klinkama 15-20god?
***
Kakav je vaš lični stil? nevezano za ovo..a, ako je u vezi sa ovim, obrazložite..
Moj stav je da volim matore tetke, a one mahom ne nose takve modne detalje.:smeker:
 
Da li vam je simpatično, ako posmatramo ženski stil oblačenja..
karneri,pufnice..mašnice ..bubice rozice i tako to na ženskim osobama od 35+ taj duh večite princeze, krofnice sa rozim prelivom..žal za mladosss
kao što je to npr simpa na klinkama 15-20god?
***
Kakav je vaš lični stil? nevezano za ovo..a, ako je u vezi sa ovim, obrazložite..

Ne dopada mi se takvo oblacenje - godine nisu bitne,odvratno je.

Patike,farmerke,sira majica.Dukserica ako je hladno a kad bas zahladni sal i nesto na sniranje sa kapuljacom.Kapa obavezna.Leti sorc,majica,patike,danju kacket.Sportsko oblacenje,opusteno.Volim da mi je udobno,prijatno a u tome jeste.
Koji je tvoj stil oblacenja,izdetaljisi malo?
 
poruka? ne saljem ja nikome nikakve poruke.ja volim decije majcice.ali ne i one koje nose tinejdzerke,znaci go stomak,rupe svuda,dekolte do pupka...

zato sam jasno i pitala, nisam pitala šta poručuješ prolaznicima (šta misliš da im poručuješ, nije akcenat na tome), svaki odevni predmet ima neku ličnu poruku za nas, pa tek posle za okolinu..dakle, šta za tebe znače ti diznijevi junaci?
otkačena sam? infantilna? moderna? šta?
 
zato sam jasno i pitala, nisam pitala šta poručuješ prolaznicima (šta misliš da im poručuješ, nije akcenat na tome), svaki odevni predmet ima neku ličnu poruku za nas, pa tek posle za okolinu..dakle, šta za tebe znače ti diznijevi junaci?
otkačena sam? infantilna? moderna? šta?
pa valjda sve to,ne razmisljam na takav nacin.garderoba je to,krpa koja ide na telo,nista vise od toga

:lol:
 

Back
Top