ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова

Primećen član LetoGospodnje (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    25

Podrazumevano ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова

Zainteresovan član Антропос (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Podrazumevano Re: ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова

Какав статус сада има Шешељ у Републици Србији?

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8741

Podrazumevano Re: ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова

А...тек ...ЧМАРИЧКА КЛЕТВА... ... ....ЛАЗАРОВА КЛЕТВА

Другим речима ...НАЈЕБО.. ..ЈЕ
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Vojvoda !!!!
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Poznat Veliki pirat (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio LetoGospodnje Pogledaj poruku

Prati, prati Šeki Krstaricu, ....važe, cinculira, ....nema veze sa zakašnjenjem reaguje, muke su to!!!!

Ako mu je vjerovati, da nije kakvu psinu s Vučkom osmislio?

Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

ШЕШЕЉ ПОРУЧИО ВУЧИЋУ: Нема дијалога, остаје само Лазарева клетва за издају Косова

"Нема више дијалога, остаје само Лазарева клетва", поручује лидер Српске радикалне странке Војислав Шешељ, коментаришући позив председника Србије на шири друштвени дијалог о решењу за Косово и Метохију.

– Нема шта да се расправља и дефинише, већ да се зна да не сме да се призна независност Косова, улазак КиМ у УН, као ни у друге међународне организације – каже Шешељ за Тањуг.

Он додаје да унутрашњи дијалог неће донети ништа ново.

– Све је јасно, треба замрзнути дијалог, тражити да се укључи Русија као наша сила заштитница, прекинути преговоре о уласку у ЕУ и треба тражити да се косовско питање врати у УН, сваком нормалном је то јасно – закључује Сешељ.

Према његовим речима, све власти након 5. октобра прихватале су по нешто и сада моле за помоћ.

– Једни су прихватали ознаку за фусноту, други Бриселске споразуме, сви су прихватили нешто…“, рекао је Шесељ.

– Нек се преиспитају сви они који су се огрешили о Косово. СРС и ја лично се никада нисмо огрешили о Косово. Једино смо ми 1999. гласали протв прихватања плана Ахтисари- Черномирдин и Кумановског споразума. Били смо против Коштуницине, Ђинђићеве, Тадићеве политике које су постепено продавале Косово – рекао је Шешељ.

Он истиче да СРС не подржава ни напредњачку политику, ни политику Томислава Николића и Александра Вучића.

– Ако се треба консултовати које потезе повући, треба прво повући потписе са два сета Бриселских споразума. Они су већ 50 одсто издали Косово са тим и, ако мисле сад да би се ми укључили да ту наставимо, варају се – наводи Шешељ.

Он је рекао да лично нема потребу да учествује у дијалогу, јер дијалог о Косову води, како каже, откако се родио, „слушајући више од стотину српских, јуначких народних песама, које је моја мајка знала напамет.

– За мене је тај дијалог завршен – наводи лидер СРС и додаје да нема више дијалога, већ да остаје само Лазарева клетва за оне који издају Косово.
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku

"Нема више дијалога, остаје само Лазарева клетва", поручује лидер Српске радикалне странке Војислав Шешељ, коментаришући позив председника Србије на шири друштвени дијалог о решењу за Косово и Метохију.

– Нема шта да се расправља и дефинише, већ да се зна да не сме да се призна независност Косова, улазак КиМ у УН, као ни у друге међународне организације – каже Шешељ за Тањуг.

Он додаје да унутрашњи дијалог неће донети ништа ново.

– Све је јасно, треба замрзнути дијалог, тражити да се укључи Русија као наша сила заштитница, прекинути преговоре о уласку у ЕУ и треба тражити да се косовско питање врати у УН, сваком нормалном је то јасно – закључује Сешељ.

Према његовим речима, све власти након 5. октобра прихватале су по нешто и сада моле за помоћ.

– Једни су прихватали ознаку за фусноту, други Бриселске споразуме, сви су прихватили нешто…“, рекао је Шесељ.

– Нек се преиспитају сви они који су се огрешили о Косово. СРС и ја лично се никада нисмо огрешили о Косово. Једино смо ми 1999. гласали протв прихватања плана Ахтисари- Черномирдин и Кумановског споразума. Били смо против Коштуницине, Ђинђићеве, Тадићеве политике које су постепено продавале Косово – рекао је Шешељ.

Он истиче да СРС не подржава ни напредњачку политику, ни политику Томислава Николића и Александра Вучића.

– Ако се треба консултовати које потезе повући, треба прво повући потписе са два сета Бриселских споразума. Они су већ 50 одсто издали Косово са тим и, ако мисле сад да би се ми укључили да ту наставимо, варају се – наводи Шешељ.

Он је рекао да лично нема потребу да учествује у дијалогу, јер дијалог о Косову води, како каже, откако се родио, „слушајући више од стотину српских, јуначких народних песама, које је моја мајка знала напамет.

– За мене је тај дијалог завршен – наводи лидер СРС и додаје да нема више дијалога, већ да остаје само Лазарева клетва за оне који издају Косово.
    Bogami ovaj PREVRTAČ uvidio šansu da sebi rejting među Srbima podigne, ....pa i žedne preko vode prevede!
    NIŠTA MU NE VJERUJEM!

Poznat
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

kako da nema? a ceda, canak, biserke i vesne? sad ce se oni sa vuckom dogovoriti

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

има да се учланим под хитно у ове Радикале

Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio dragan10 Pogledaj poruku
    kako da nema? a ceda, canak, biserke i vesne? sad ce se oni sa vuckom dogovoriti
    Biserko i Pesic vise nisu u modi ne pratis dovoljno !! Sad je u trendu Jelena Milic !

Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    има да се учланим под хитно у ове Радикале

I Krsto Hegedušić će se učlaniti!

- - - - - - - - - -

Oglasi li se nejaki Boškić, il' će u duetu s Pernarom.....

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Антропос Pogledaj poruku
    Dvorske lude, ...ko i uvjek!

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    58
    Reputaciona moć
    415

Лазарева клетва за издају Косова
    Јесте, али он конзумира доста белог лука, па тако скида враџбине...
    Јбт, још има народа који се ложи на ово?
    Неко у оваквој Србији гаји наду да ће Вучића и остале да заплаши "Лазаревом клетвом!?"
    Ја босиљак садим- мени фридрих ниче!

Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Роло Томази Pogledaj poruku
    Јесте, али он конзумира доста белог лука, па тако скида враџбине...
    Јбт, још има народа који се ложи на ово?
    Неко у оваквој Србији гаји наду да ће Вучића и остале да заплаши "Лазаревом клетвом!?"
    Ima Šeki svoju ciljnu grupu, ....recimo -marinca-.....

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

...

Tata šatro kudi sina...

...

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    396

Citat Original postavio Антропос Pogledaj poruku
    pitaj tixog.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1489

Шеки хоће паре

па добио је кеш кад је гласао за ону Капитуацију у Куманову. мало ли је.
    Искони бе Слово

Buduća legenda Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    520

Šešelj pokušava svim snagama da spere ljagu od doskorašnjih izbora sa sebe.

Videćemo hoće li u tome biti uspešan. Da kažemo da nema više nade za njega, bilo bi netačno.
    You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1082

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    Шеки хоће паре

па добио је кеш кад је гласао за ону Капитуацију у Куманову. мало ли је.
    А кануло и нешто уместо тужбе Хагу за чамовање ваљда
    Слободан као ... ' тица

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1489

Citat Original postavio Slaven777 Pogledaj poruku
    Šešelj pokušava svim snagama da spere ljagu od doskorašnjih izbora sa sebe.

Videćemo hoće li u tome biti uspešan. Da kažemo da nema više nade za njega, bilo bi netačno.
    шта се може кад народ има памћење као кокошка.
    Искони бе Слово

Početnik Sikter Efendija (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Vojvoda !!!!
    Više kao Mojvoda.

Početnik
    Učlanjen
    02.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Vučić ******

Yoga Boom nije na forumu
    Kad te pukne Yoga i duhovnost pa odeš u nirvanu...
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Učitelj i učenik zamenili mesta. Šta reći?

Elita Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    578

Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Mrkalj nije na forumu
    Demokratski izabrani koordinator istoriografske revolucije na Slovenskom Jugu
    Elita Mrkalj (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    566

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    шта се може кад народ има памћење као кокошка.
    Baš kažem...

https://forum.krstarica.com/showthread.php/791122-%C5%A0to-se-otme-vrati-se-%C5%A1to-se-pokloni-izgubljeno-je?p=34510816&viewfull=1#post34510816

Sad mi se javlja i uzrok raskola sa s AMG.
    ꒌ Znaš šta je u celoj priči tragično ‒ to što ti je sistem nezasluženim uhlebljenjem dao iluziju da nisi glup.

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    58
    Reputaciona moć
    415

Citat Original postavio Veliki pirat Pogledaj poruku
    Ima Šeki svoju ciljnu grupu, ....recimo -marinca-.....
    Ма, он је баталио озбиљну политику, само га занима да сди у Парламенту, клемује плату и зеза се са неколико дилеја тамо.
    А није га ни кривити- пропаст је општа.
    Ја босиљак садим- мени фридрих ниче!

Slične teme

1. Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 17.06.2016., 18:19
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.05.2016., 21:05
  3. Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 22.04.2016., 00:29
  4. Odgovora: 411
    Poslednja poruka: 11.04.2016., 15:19
  5. Odgovora: 5