Požar kod Studenice!

http://www.alo.rs/buknuo-pozar-kod-manastira-studenica/116316

Koje dozvole čekaju Rusi iz niške baze da mi je znati??????

У нишкој бази, према сведочењу Дмитрија Рогозина, налазе се два матора ветерана, и два кера. За остало Србија још није дала дозволу. Наравно, НАТО се тресе због та два ветерана и та два кера, па се код нас стиче утисак да је тамо цела ескадрила ваздушно космичких снага, а запараво су само НАТО-у у мраку велике очи.

Како било, занимљиво би било дознати ко је могао да запали тај пожар? :think:
 
znaš druže.....dok mi moj brat ne zatraži pomoć.....odnosno dok ćuti ja neću znati da mu treba pomoć......obrati se lepo Rusima iz Niša pa ako adekvatno ne odgovore onda pitaj gde su braća Rusi......a da te pitam.....pitaš za Ruse u srbiji.....a jel ti misliš da smo mi srbi nesposobni.......
copy
On je naveo da se vatra ne širi prema manastiru studenica, udaljenom oko četiri kilometra od mesta požara, već u suprotnom smeru u pravcu Kraljeva udaljenog oko sedamdesetak kilometara.

- Vatra ide prema brda, a ne prema Studeničkoj reci i požarom je zahvaćena velika površina - rekao je Kočović.

Požar koji je izbio zahvatio je nisko rastinje i borovu šumu, a trenutno se na lokaciji sa vatrenom stihijom bori osam vozila i 27 vatrogasaca.

Vatrogasci brane tri ugrožena domaćinstva, rekao je za Tanjug Kočović i dodao da su ka požaru upućene i dodatne ekipe iz Kraljeva i Raške.
 
http://www.alo.rs/buknuo-pozar-kod-manastira-studenica/116316

Koje dozvole čekaju Rusi iz niške baze da mi je znati??????

Чекају главну дозволу да се иселе, вероватно ће је добити брзо, пошто улазимо су нато савез, мораћем ода им се захвалимо да дружењу.
Живот тече даље .......и.........нема потребе да задњи угаси светло, овде је потребна свећа .
 
Чекају главну дозволу да се иселе, вероватно ће је добити брзо, пошто улазимо су нато савез, мораћем ода им се захвалимо да дружењу.
Живот тече даље .......и.........нема потребе да задњи угаси светло, овде је потребна свећа .

Misliš da upali svjeću, ....koji curac nevjernicima svjeću paliti, ....nek se ishenja!
 
Ovde juzno (jos) nema kise, ali kako vidim pozar nije takvog intenziteta da se ne bi mogao staviti pod kontrolu i spostvenim snagama. Ne treba zloupotrebljvati neciju dobru volju, nameru i pomoc dok nije neophodno.
 
Ovde juzno (jos) nema kise, ali kako vidim pozar nije takvog intenziteta da se ne bi mogao staviti pod kontrolu i spostvenim snagama. Ne treba zloupotrebljvati neciju dobru volju, nameru i pomoc dok nije neophodno.

Ljudi ne znaju da tamo uopste i nema ruskih aviona ,Ne daju Amerikanci da ti avioni budu tu stalno vec samo po potrebi i na poziv srpske vlade, Izgleda da ce opstajati taj ruski humanitarni centar samo fiktivno,ne daju im nikakav status,
 

Back
Top