Đuričko o Radi Šerbadžiji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Veliki pirat

Poznat
Poruka
8.437
Poslednja izmena:
Bio mi jedno vreme komšija iz zgrade u mom naselju u Ljubljani (doduše, ja sam tada bio klinac), posle zapalio za SAD...


Nije Radino, ko Srbinu iz Like u međunacionalnom ratu u Rvackoj
bilo da bježi tad u Sloveniju, Ameriku, več da se uz oca u rodnoj Lici bori za svoj narod!

A ova naduvana kevoprcna spodoba Radu dezerterčinu proglasi izbjeglicom koju je on progna!
 


Nije Radino, ko Srbinu iz Like u međunacionalnom ratu u Rvackoj
bilo da bježi tad u Sloveniju, Ameriku, več da se uz oca u rodnoj Lici bori za svoj narod!

A ova naduvana kevoprcna spodoba Radu dezerterčinu proglasi izbjeglicom koju je on progna!

To ti je samo malo modifikovana priča o jugoslovenstvu. Đuričko kaže "mi", a da mu kažeš "nismo mi, nego Hrvati", odgovorio bi ti da je sve to isto i da smo svi mi braća. Modifikovano "bratstvo i jedinstvo"...
 
-Rade nije otišao u Holivud, kako je neko rekao, da proda svoj rad,
nego zato što smo ga mi oterali, ako ćemo iskreno. On je čovek izbeglica.-"
http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/duricko-mi-smo-oterali-radeta-serbedziju/
http://www.6yka.com/novost/126814/duricko-mi-smo-oterali-radeta-serbedziju-


Đuričku su vrane mozak popile, tvrdi da je u izbjeglištvo iz Rvacke oćera Radu Šerbadžiju!
Ovaj samo'ebni srpski kevoprc na konkursu samoodricanja drži prvo mjesto!

Nije li ispravno "Djuricko o Radu Serbedziji" ?
 
Отерао га је онај који је говорио: "Раде гаде ти и твоје псине , сви марш преко Дрине "


Тако су га отерали из Хрватске , из Србије није био протеран , није био ни лојалан додуше
 
Не знам што сте се окомили на јадног г.Ђуричког (искрено, немам појма ко је човек) када је сам признао да је он, верујем не сам пошто говори у првом лицу множине, отерао г.Шербаџију у избеглиштво. Сам г.Ђуричко у првој реченици рече да су га они отерали. Видите да г.Ђуричког пече савест, а ви запенили.
 
Ovom seljacini je ko i siptaru Sergeju verovatno vrh vrhova da u nekoj retardiranoj Netflix seriji glumi "srpskog teroristu"
umetnos tebra
i takvi o malogradjanstini lol
Ne znam samo na koga misli kad kaze MI, mi Jugaslaveni? Pa SherbeDJija ni u SFRJ nije imao veze sa Beogradom, nije bio dovoljno dobar morao da se zadovolji Zagrebom a onda se uvukao u dupe babi Redgrejev, ostalo je istorija.
 
Ovom seljacini je ko i siptaru Sergeju verovatno vrh vrhova da u nekoj retardiranoj Netflix seriji glumi "srpskog teroristu"
umetnos tebra
i takvi o malogradjanstini lol
Ne znam samo na koga misli kad kaze MI, mi Jugaslaveni? Pa SherbeDJija ni u SFRJ nije imao veze sa Beogradom, nije bio dovoljno dobar morao da se zadovolji Zagrebom a onda se uvukao u dupe babi Redgrejev, ostalo je istorija.

Bolje sae drzi svoje lige, Vjerice Radete i Marjana Risticevica, Mislim da veze nemas sta je to glumac.
 
Mi bismo napisali o Radetu .

Zato sto mi sve te ruralne varijante imena tretiramo kao da to nisu :D

- - - - - - - - - -

za koga......za Radu
o kome......o Radi

Slobodno se bilo kom Ličaninu obrati kad imaš kakvu gramatičku nedoumicu, da bi ti reka' šta 'e ispravno!

Rade treba da se menja kao Mile

O kome... o Radetu
Za koga... za Radeta

:)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top