LUDILO: Janković kandiduje Vladu Georgieva za gradonačelnika Beograda!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://nedeljnikafera.net/ludilo-jankovic-kandiduje-vladu-georgieva-za-gradonacelnika-beograda/

Janković je tvrde odlično obavešteni izvori, nedavno sa saradnicima naručio istraživanje javnog mnjenja koje je navodno pokazalo da Georgiev ima dobre šanse na izborima. Štaviše, kažu upućeni, Janković je bio šokiran kada su brojke pokazale da je pevač popularniji i od njega! Zbog toga bivši ombudsman, a sada šef pokreta „Slobodni građani Srbije“, veruje da bi Georgiev predstavljao političko izborno iznenađenje koje bi mu stranku diglo na noge.

Prema rečima naših sagovornika Janković i Georgiev još nisu postigli nikakav politički dogovor.

-Janković je ubeđen da bio sa Vladom imao uspeha na izborima iako je ovaj sklon incidentima i skandalima. Istraživanja koja je radio navodno pokazuju da se pevač dobro kotira, čak bolje i od samog Jankovića. Koliko znam njih dvojica se još ništa nisu dogovorili, prenosi Informerov izvor, visoki funkcioner u Jankovićevom pokretu.



:hahaha:
 
Певач Владо Георгијев
је син бившег официра ЈНА.

У то време ( ЈНА ) било је врхунски мрзети монархију, цркву и остале српске специфичности,
па је Владин отац сину дао име по убици краља Александра Карађорђевића
Влади Георгијеву званом Черноземски
јер је бацао људе на црну земљу !
 
http://nedeljnikafera.net/ludilo-jankovic-kandiduje-vladu-georgieva-za-gradonacelnika-beograda/

Janković je tvrde odlično obavešteni izvori, nedavno sa saradnicima naručio istraživanje javnog mnjenja koje je navodno pokazalo da Georgiev ima dobre šanse na izborima. Štaviše, kažu upućeni, Janković je bio šokiran kada su brojke pokazale da je pevač popularniji i od njega! Zbog toga bivši ombudsman, a sada šef pokreta „Slobodni građani Srbije“, veruje da bi Georgiev predstavljao političko izborno iznenađenje koje bi mu stranku diglo na noge.

Prema rečima naših sagovornika Janković i Georgiev još nisu postigli nikakav politički dogovor.

-Janković je ubeđen da bio sa Vladom imao uspeha na izborima iako je ovaj sklon incidentima i skandalima. Istraživanja koja je radio navodno pokazuju da se pevač dobro kotira, čak bolje i od samog Jankovića. Koliko znam njih dvojica se još ništa nisu dogovorili, prenosi Informerov izvor, visoki funkcioner u Jankovićevom pokretu.



:hahaha:



Vi SNS-ovci ste nam duzni pare.
 
http://nedeljnikafera.net/ludilo-jankovic-kandiduje-vladu-georgieva-za-gradonacelnika-beograda/

Janković je tvrde odlično obavešteni izvori, nedavno sa saradnicima naručio istraživanje javnog mnjenja koje je navodno pokazalo da Georgiev ima dobre šanse na izborima. Štaviše, kažu upućeni, Janković je bio šokiran kada su brojke pokazale da je pevač popularniji i od njega! Zbog toga bivši ombudsman, a sada šef pokreta „Slobodni građani Srbije“, veruje da bi Georgiev predstavljao političko izborno iznenađenje koje bi mu stranku diglo na noge.

Prema rečima naših sagovornika Janković i Georgiev još nisu postigli nikakav politički dogovor.

-Janković je ubeđen da bio sa Vladom imao uspeha na izborima iako je ovaj sklon incidentima i skandalima. Istraživanja koja je radio navodno pokazuju da se pevač dobro kotira, čak bolje i od samog Jankovića. Koliko znam njih dvojica se još ništa nisu dogovorili, prenosi Informerov izvor, visoki funkcioner u Jankovićevom pokretu.



:hahaha:

Erm...

Propali dosovski kandidat

Lol

Čovek koji se nikada nije kandidovao ranije za predsednika ili uopšte ijednu izbornu javnu funkciju na izborima bude drugoplasirani i, osvojivši 600.000 glasova iliti 16.5 procenata, ostvari daleko bolji rezultat nego što mu je dalo ijedno istraživanje javnog mnjenja ili politička procena, uključiv i od njegovih samih pristalica... je propali kandidat??? :hahaha: Najambicioznija anketa u korist Jankovića pred izbore davala mu je 15,1 odsto. I pored toga, Janković je jedini kandidat koji je, ne računajući Stamatovića u njegovom rodnom kraju, u nekim mestima uspeo osvojiti više glasova od Vučića. A kada je samo najavio formiranje svog političkog pokreta, bez ikakve infrastrukture i organizacije, ankete daju oko 8 odsto podrške tom pokretu, što predstavlja nezabeleženi uspeh u novijoj parlamentarnoj istoriji Srbije. Ako ćemo baš porediti sa Vučićem, koalicija koja stoji iza njega na parlamentarnim izborima osvojila je 2.350.000 glasova iliti 64 odsto, dok je sam Vučić osvojio oko 2 miliona glasova iliti 56 odsto - i to ni manje ni više nego uz svu jednoglasnu i silnu podršku koju živa, određeni politički i medijski monopol koji je ostvario i sva druga sredstva koja su mu na raspolaganju. Naravno, dosta glasova je izgubio i zbog proste činjenice da izbori nisu bili baš toliko neizvesni, te se uglavnom očekivala njegova pobeda, ali to jeste jedan vrlo izraženi pad kada od 64% spadneš na 56%. Sva sredstva su bila korišćena da se izvuče maksimum potencijalni, od forsiranja da će izbori biti "vrlo teški", preko tvrdnji "da su 50/50 šanse da pobedi odmah u prvom krugu ili ne" (što je, naravno, bilo nerealna procena), do ni manje ni više no tri gostovanja kod Marića u Ćirilici...sada bi protuvučićevski Informer napisao "propali predsednički pobednik".

Ja stvarno žalim ljude koji čitaju i primaju Informerove vesti kao činjenice.

Tuga. Ali baš.

Toliko tuga da Georgievo ime nisam ni primetio koliko me ovo šokira.
 
Poslednja izmena:
http://nedeljnikafera.net/ludilo-jankovic-kandiduje-vladu-georgieva-za-gradonacelnika-beograda/

Janković je tvrde odlično obavešteni izvori, nedavno sa saradnicima naručio istraživanje javnog mnjenja koje je navodno pokazalo da Georgiev ima dobre šanse na izborima. Štaviše, kažu upućeni, Janković je bio šokiran kada su brojke pokazale da je pevač popularniji i od njega! Zbog toga bivši ombudsman, a sada šef pokreta „Slobodni građani Srbije“, veruje da bi Georgiev predstavljao političko izborno iznenađenje koje bi mu stranku diglo na noge.

Prema rečima naših sagovornika Janković i Georgiev još nisu postigli nikakav politički dogovor.

-Janković je ubeđen da bio sa Vladom imao uspeha na izborima iako je ovaj sklon incidentima i skandalima. Istraživanja koja je radio navodno pokazuju da se pevač dobro kotira, čak bolje i od samog Jankovića. Koliko znam njih dvojica se još ništa nisu dogovorili, prenosi Informerov izvor, visoki funkcioner u Jankovićevom pokretu.



:hahaha:


Град ће бити препун фестивала и игара ... још фали нам само хлеба ...
 
Ma pusti ti traceve informera, reci ti nama, Mracak, gde su migovi? :mrgreen: Jel to, mozda, tvoj vozd opet slagao? :D

Zanimas se za mog Miga? Nemoj to da radis.

- - - - - - - - - -

Vi SNS-ovci ste nam duzni pare.

Dodji kod mene da ih uzmes, ako mislis da sam ja duzan.

Ulica Ilije Garasanina 10, Beograd.
 
Dodji da mi u lice kazes gde sam to lagao. Ajde, ili si gmizavac koji sme da slini samo preko tastature.

Lazes ovde na forumu konstanto, sireci svaku vest koju objavi Informer. Na primer, lagao si kada si sirio vesti da ce 6 aviona mig 29 stici do kraja izbora, pa si lagao kada si sirio lazi da ce ti avioni stici do inuaguracije, pa da ce stici do vidovdana.
To je samo jedan primer.

Placen si da lazes i siris lazi. To ti moze potvrditi svaki clan foruma (koji nije clan sns-a).

A znas li ko laze? Kukavice! Pozivas me da ti kazem u lice da lazes? Pa ti nemas lice, covece, nemas obraz u koji bih ti sasuo sve sto imam da saspem i tebi i svim tvojim pajtasima. Obraz si prodao za sendvic i dve crvene, tako da ga nemas.

Kao sto rekoh, jad i beda!
 
Šta okreću žene preko telefona da glasaju - Vladu Georgijeva ili Željka Joksimovića?

- - - - - - - - - -

ne možeš ti ženama da objasniš da PINK više para uzme na tim telefonima dok su muževi na poslu nego od reklama

evo kako žene razmišljaju: glasanje 60 dinara + PDV, to je kilo mladog krompira
nema veze pošto ću da spremam sarmice pa mi ne treba

JA OVO NE MOGU DA SHVATIM :dash:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top