Ideja za dobar web sajt
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ideja za dobar web sajt

Podrazumevano Ideja za dobar web sajt

Nemam ideju za neki dobar websajt, pokusao sam nesto na foru Skidorw reload i nije mi bas bilo zanimljivo za rad. taj sajt je izgledao ovako i ako ste ga pogledali napisite mi u komentar kakav je i neke zamerke link sajta je www.onerekt.tk , druga ideja mi je nesto slicno serijal ( sajt sa serijama ) ali nisam siguran u to zato sto su skoro zatvorili par takvih sajtova u srbiji i plasim se da ne budem krivicno gonjen zbog krsenja autorskih prava.
    Imao sam te dve ideje ali vise mi nista ne pada na pamet da napravim a da bude privlacno za posetioce sto je i najvaznije.
    Sve u svemu zelim nesto da napravim da bude poseceno i da imam neku zaradu, barem da mogu da otplatim host i domain.

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Ideja za dobar web sajt

Licno misljenje (ne mora da znaci da je merodavno, jer u frontendu radim 10% svog vremena, 90% radim backend, i ovo je vise misljenje user-a nego developer-a):
    Ovaj sajt sa linka je odvratno ruzan. Bolje sto si odustao da to pravis.
    Treba da imas dve dominantne boje na sajtu, plus najvise dve varijacije tih boja, i to je to.
    Sadrzaja ne sme da bude previse, i mora da bude pregledno.
    Mora da bude responsive-design.
    Do zeljenog sadrzaja, mora da se stigne za najvise tri-cetiri koraka od home page-a.

E, to je bilo sto se tice interfejsa i interakcije.

Drugo, ne kapiram najbolje, da li ti trazis ovde i ideju za sam sajt koji ce nekome da pruza neke usluge i/ili informacije, i da nakupis dobar broj poseta, pa da udaris neke reklame i da zaradjujes od toga?

To je vec prilicno komplikovanija prica.....stvar biznisa, menadzmenta....zahteva dublju diskusiju....
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Početnik burdush (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

www.dr.dragic.rs/rs od domacih ovaj je extra ! totalni trip. ne samo zbog tog hodnika nego zbog preglednosti svih stranica. ne znam ko je to radio ? blam me je da zovem da pitam mislice da imam prosirene vene

Elita radeta62 (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    482

Nisam stucnjak za izradu sajtova i slozio bih se sa kolegom bokserom kao laik sajt mi deluje prazno ali ti mogu preporuciti prijateljicu iz http://www.teshadesign.com/ ekipe koja ce ti dati neke instrukcije.
    Misli svojom glavom nemoj da si dupljak.

Slične teme

1. web sajt za jedan dan
    Autor www nenad u forumu Web dizajn
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 01.03.2011., 22:21
  2. Pogledajte nov i web sajt
    Autor zokam u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2004., 06:38
  3. Moj web sajt
    Autor SALE83 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 12