O srpskim političarima ljubiteljima nesrpskih nacionalizama
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: O srpskim političarima ljubiteljima nesrpskih nacionalizama

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    382

Podrazumevano O srpskim političarima ljubiteljima nesrpskih nacionalizama

Ova trojica sa karikaturei nikad nisu posetili neko stratište gde su stradali Srbi ni u ratovima devedesetih ni pre.Da ih neko od novinara pita zašto ne odaju počast i žrtvama Srbima,odgovorili bi verovatno da je to "nešto drugo" i da prošlost treba ostaviti iza nas.Ovaj najsvežiji primer tzv autošovinizma a što je opet jedan nesrećno izabran pjojam...
    Poslednji put ažurirao/la Gruban : 23.07.2017. u 16:13

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Podrazumevano Re: O srpskim političarima ljubiteljima nesrpskih nacionalizama

Ma Canak i Ceda nisu problem za njih se zna ko su i sta su ... Nego ovaj Jankovic sto je uspeo da prevari narod ljudi su glasali za njega bukvalno samo zbog toga sto je protiv Vucica i sto su ga podrzali glumci i Vlado Georgijev

Mada na duge staze taj Jankovic i nije neka realna opasnost jer ce narod uskoro da spozna istinu da se taj covek ni po cemu ne razlikuje od tandema Chada - Canak ... Velika i jedina opasnost za Vucica je koalicija Vuk Jeremic - Dveri i mozda eventualno Kradule sa njima u opciji ako povrati ove glasace sto su mu prebegli kod Belog i Jankovica ..

Tako da Jankovic je truba e ali opet steta koju bi on mogao eventualno da napravi je to sto ce se jedan broj ljudi sad vezati za njega pa ce im kasnije usaditi u glave kako su Srbi divljaci i zlocinci a jadne bosnje zrtve genocida .. Mada realno ne verujem da ce i to imati nekog prevelikog efekta jer je ovaj narod vec preziveo mnogo strasnije nasrtaje tako da ono .. Kad Vucic nije uspeo da nam promeni svest nece ni Jankovic sigurno .... Tako da opusteno
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Ovo je dobra tema ne znam sto je forumasi i forumasice bojkotuju ...
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tipovi, .....ne samo oni već svi iz tog spektra, JEDNOSTAVNO NISU SRBI!
    Svoje biološko poreklo, tipovi zloupotrebljavaju tako što se navodno samokritikuju,
    katarze i ostale samo'ebno kevoprcne fore!
    Postojani Srbi, nisu iznašli nikakve mehanizme u borbi s tipovima,
    ruke im je OTUĐENA SPC vezala tim što tipove ne izopšti iz nacionalne pripadnosti!
    Tako da danas imamo jednu paradoksalnu situaciju đe navodna SPC, TAKO s tipovima sarađuje,
    zbog čeg ugroženo Srpstvo mora hitno reagovati!

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    450

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Ovo je dobra tema ne znam sto je forumasi i forumasice bojkotuju ...
    Датикажем. Помињање имена Владо Георгијев одмах ме асоцира на ваљање у сопственој повраћки.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Датикажем. Помињање имена Владо Георгијев одмах ме асоцира на ваљање у сопственој повраћки.

Šta 'e to za tebe, ......mantrom -Vođa pomiluj nas-, ........ povraćka se u sendvić pretvara!

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    450

Citat Original postavio Veliki pirat Pogledaj poruku

Šta 'e to za tebe, ......mantrom -Vođa pomiluj nas-, ........ povraćka se u sendvić pretvara!
    То причам, конзерва пиве и ваљање по асфалту средином српња или коловоза. И дрека, ко мачке на јебишту.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    То причам, конзерва пиве и ваљање по асфалту средином српња или коловоза. И дрека, ко мачке на јебишту.

Znaš šta, ....i te dileje su za tebe gromade, .....sad s'vati koji si botovski crv!

Iskusan КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Kao sto postoje pedofili i nekrofili, tako postoje Čanci i Prangije. Genetski otpad ne bi trebalo reklamirati ako mene pitas.

Lesandar nije na forumu
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    450

Citat Original postavio Veliki pirat Pogledaj poruku

Znaš šta, ....i te dileje su za tebe gromade, .....sad s'vati koji si botovski crv!
    Пази, све је могуће али несумњиво је да си доша из Крајине у једном комаду, за жене и дицу није проблем, то се не рачуна као војно способно. Дакле, јесу`л тебе Рвати стријељали или иебали?

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kaj veliš ti bedak, .....fjaka te pomela....:per:

Aktivan član nenadkgkg (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    91

Ime:  FB_IMG_15003455240895080.jpg
Pregleda: 44
Veličina:  77,8 KB

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio КласичноЛибералан Pogledaj poruku
    Kao sto postoje pedofili i nekrofili, tako postoje Čanci i Prangije. Genetski otpad ne bi trebalo reklamirati ako mene pitas.
    tako je, ovi su raspale qrave koje još samo perverzijom i gadostima mogu da napale klijentelu
    blood vs gold

Poznat
    Učlanjen
    14.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Milosrdni andjeli

Slične teme

1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 17.08.2012., 02:23
  2. Kome više verujete, novinarima ili političarima?
    Autor BettyBlue u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 08.11.2009., 05:37
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.07.2008., 14:14
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.02.2008., 21:18
  5. Manipulišu li miševi političarima...
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.10.2006., 16:05

Pravila za slanje poruka