idealna visina za muskaraca .

Ove žene mi nikad neće biti jasne - koju god da pitaš, svaka izjavljuje nešto u fazonu 180+ ili 190+.
A kad čovek pogleda kako je u stvarnom životu - najviše ebu ovi od metar i žilet.

Lepo onomad izjavio Dragan Stojković - Piksi: "Kad se popnem na novčanik, viši sam od Beograđanku" (prim. autora - mislio je na zgradu)
 
Poslednja izmena:
Pa srce u junaka je najbitnije za trpanje. :mrgreen:

Trebao si da pitaš gde je osećaj za romantiku, osećaj za pojeziju, osećaj za filing... - ako misliš da nije samo trpanje bitno. :)

Pa ne mislim bukvalno na jako srce (fizioloski-medicinski), i samo na hrabro srce (ne, nikako ne mislim na onaj uzasan film braveheart :D)

Nego u svakom smislu, i to romanticno srce, i sve sto ide uz to :whistling:
 
muskarci nemaju idealnu visinu, nego duzinu

kad ti žensko ovo kaže onda znači možeš ladno da zaključaš temu

- - - - - - - - - -

:roll: Visina muskarca 178cm

što baš 178...?
što ne 170 ili 180 ?

- - - - - - - - - -

Ove žene mi nikad neće biti jasne - koju god da pitaš, svaka izjavljuje nešto u fazonu 180+ ili 190+.
A kad čovek pogleda kako je u stvarnom životu - najviše ebu ovi od metar i žilet.

Lepo onomad izjavio Dragan Stojković - Piksi: "Kad se popnem na novčanik, viši sam od Beograđanku" (prim. autora - mislio je na zgradu)

i aj što su metar i žilet nego uopšte fizički ni nalik onome što prikazuju da izgleda kao idealni muškarac

- - - - - - - - - -

Pa ne mislim bukvalno na jako srce (fizioloski-medicinski), i samo na hrabro srce (ne, nikako ne mislim na onaj uzasan film braveheart :D)

Nego u svakom smislu, i to romanticno srce, i sve sto ide uz to :whistling:

e tu si se sjebo
 

Back
Top