Albanci opet dižu glave

Marko-Zagreb

Obećava
Poruka
60
UKOLIKO pregovori o budućem statusu Kosova krenu u pogrešnom smjeru, na Kosovu će započeti novi rat, zaprijetio je nedavno bivši zapovjednik Oslobodilačke vojske Kosova poznat po nadimku "Komandant Hodža", javlja ugledni njemački tjednik Der Spiegel.

Spiegel piše kako svi pokazatelji ukazuju na mogućnost izbijanja novog rata na Kosovu, te da prijeti izbijanje novog oružanog sukoba Srba i Albanaca.

Samedin Džezairi Xhesairi, bivši zapovjednik Oslobodilačke vojske Kosova, zaprijetio je nedavno u Prizrenu izbijanjem novog rata "u slučaju da pregovori o budućem statusu Kosova krenu u pogrešnom smjeru".

Kako smatra Xhesairi, koji je usput kazao da je OVK još uvijek itekako dobro naoružana, jedini ispravan smjer pregovora bio bi onaj koji bi kosovskim Albancima jamčio neovisnost od Srbije. "

"Svaki političar koji bi potpisao bilo što drugo je mrtav čovjek." - kazao je "kapetan Hodža", a prenosi Der Spiegel.

Xhesairi tvrdi da OVK nikad zapravo nije raspuštena, a Spiegel navodi da na Kosovu "i druge paravojne organizacije prijete otmicama i ubojstvima."

Noću samozvani šerifi u crnim uniformama kontroliraju prolaznike i automobile u potrazi za navodnim državnim neprijateljima, piše njemački tjednik, pa dodaje kako se "i na srpskoj strani sve glasnije zvecka oružjem."

Der Spiegel piše da su na području sjeverno od Mitrovice navodno već aktivirani srbijanski policajci u civilu i gerilci spremni na borbu, koji će sjeverno Kosovo "ako zatreba i silom pripojiti matici Srbiji".

Te emocije ne potiču samo radikali u Beogradu, nego i Srpska pravoslavna crkva. Tako je patrijarh Pavle apelirao na svoje sunarodnjake da se "okupacija Kosova" ne smije prihvatiti bez otpora, zaključuje se u članku der Spiegela.
 
joj marko što si ti naivan...ccc....
sa njima će da ratuju oni koji su sve ovo zakuvali,mi se samo zavalimo i uživamo...nego mnogo ti voliš da gledaš preko plota:shock:
ne valja ti to

u se i u svoje kljuse,razmišljaj malo o onim gay paradama!:smile:
može i o gay brakovima...:wink:
 
imaš ti već đuvegiju ček da nađem sliku zatathustra ti je već kačio čekaj malo
gp-538375-1.jpg
gp2002-1-1.jpg

hrvatpridethompson-1.jpg



ti bi pored ovakvih komada da uvoziš iz omražene srbije:shock:
ako oni zakažu tu su ti uvek oni manglupi iz let3 samo pogledaj spot i odaberi...
 
E pa ovaj...debeljko...ima jednu lepu pesmu....



ŽENA I ILUZIJE

Žene jesu, kad glazba zvoni, med se toči i sunce gori.
I smijeh kada žubori k'o fontana,
i onda žene jesu.Ali kad je Tmina,
onda nema žena.
O, kada uzimljemo na se teret naš i kletvu našu,
i kad je bol,
ne,
onda nema žena.
Nema onda naše ženske nasmijane pratnje.
Apsolutno stoji čovjek sam.
I dobro je, da čovjek stoji apsolutno sam.
Iluzije su sve pogrebne i mrtve
I dobro je da smo tvrdi i da nam je na sprovodu svih snova
oko suho.
Dobro je! Dobro je!
 
Ti stalno nešto generaliziraš.Nemoj brate Hrvate doživljavati kroz sjevero-zapadnu Hrvatsku i kajkavce.I meni su oni čudni,nešto kao Slovenci,plavkaste kose i smiješno govore.Ima Hrvata i na jugu... ;) To bi bilo isto kao da ja Srbe kroz Niš gledam... :lol:
 
Marko-Zagreb:
Ti stalno nešto generaliziraš.Nemoj brate Hrvate doživljavati kroz sjevero-zapadnu Hrvatsku i kajkavce.I meni su oni čudni,nešto kao Slovenci,plavkaste kose i smiješno govore.Ima Hrvata i na jugu... ;) To bi bilo isto kao da ja Srbe kroz Niš gledam... :lol:

Zar nije inače Zagreb na području kajkavskom ? Naprotiv, ja nemam ništa protiv Hrvata - kajkavaca, već ih smatram za autentične Hrvate
hail.gif
. Meni najproblematičnije izgledaju Hercegovci i vrlo su teškog temperamenta ma kako se etnički izjašnjavali :-x
 
Zarathustra:
Zar nije inače Zagreb na području kajkavskom ? Naprotiv, ja nemam ništa protiv Hrvata - kajkavaca, već ih smatram za autentične Hrvate
hail.gif
. Meni najproblematičnije izgledaju Hercegovci i vrlo su teškog temperamenta ma kako se etnički izjašnjavali :-x
A ja ih naprotiv držim Slovencima i ovdje često spominjanim "austrijskim kočijašima" :lol: :lol: :lol:
 
Marko-Zagreb:
Noću samozvani šerifi u crnim uniformama kontroliraju prolaznike i automobile u potrazi za navodnim državnim neprijateljima, piše njemački tjednik, pa dodaje kako se "i na srpskoj strani sve glasnije zvecka oružjem."

Der Spiegel piše da su na području sjeverno od Mitrovice navodno već aktivirani srbijanski policajci u civilu i gerilci spremni na borbu, koji će sjeverno Kosovo "ako zatreba i silom pripojiti matici Srbiji".

Iz usta Der Spiegel-a, u Božije uši... :wink:
 
Бл:
Па шта мислите, дали ће те мирно гледати кад наши СРБСКИ тенкови уђу у Загреб или ће те се борити против нас???????????
Надам се да ће те се борити, бар бити достојан противник.

Ajde sto tvoj odgovor nema veze sa postavljenom temom,ali razmisljas li ti sta pises??? :shock:
Ili si ti novi Rambo-pa ces i da vozis taj tenk i zauzimas gradove i jedini ides u rat???Kome je bre vise do ratovanja?!Uzas!
 

Back
Top