NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu

Domaćin acabg (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    214

Podrazumevano NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu

Tokom ovog incidenta ispreturani su kontejneri i ostavljeni na ulazu u prostorije, dok su u neposrednoj blizini ispisani uvredljivi grafiti

Gradski odbor Beograd Srpske napredne stranke saopštio je da je tokom noći razbijeno staklo na prostorijama mesnog odbora SNS na Novom Beogradu, a na sreću niko nije povređen.

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/2880933-napad-na-naprednjake-vandali-razbili-staklo-na-prostorijama-sns-u-novom-beogradu

Опа ђурђо

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    427

Podrazumevano Re: NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu

poceo lonac da kljuca?

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    180
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu

Citat Original postavio acabg Pogledaj poruku
    a na sreću niko nije povređen.

Znači staklo je krivo i njega treba razbiti.

N3W nije na forumu
              l̪̤͋͗̎o͊ͣ̿̓lͬ̈ͭ
    Iskusan N3W (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    149

Drago mi je.
    - "Follow the Whistler"
    https://goo.gl/ZzJBkd

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podmetacina da ima DJV o cemu da se kezi na pinku..

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6197

Opet su se maskirali i glume zrtve
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nego kad ce krah penzionog sistema? Penzosima uzmes 10% vole ga jos vise..Najbolje to skroz ukinuti pa nek zive od ljubavi..

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

Rotsild i Soros, nema ko drugi.
    Water, water, every where, Nor any drop to drink

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    94

Sad slede naslovi: "Novi državni udar", "Žele glavu predsednika", "Žuta banda kreće u rat" i slično.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ubivaju najljepšeg!

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Fingirano, kao stotinu puta pre toga.
    Podgrevaju rejting !

Počelo hlađenje, a paklene vrućine napolju.
    Kako to može ?
    Pa, može !
    Kontroverzna stranka....

Veoma poznat zlatko01 (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    206

kakve jeftine fore.....uskoro vest....pored skupštine pronađene ručne bombe...planiran atentat na vučića

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    Podmetacina da ima DJV o cemu da se kezi na pinku..

бтв проба за кристалну ноћ

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Opet su se maskirali i glume zrtve
    цаве
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Ističe se mast (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

evo mesecima se natezem za zdravstvenu knjizicu - podneto 05.12.2016. e-uprava by Brnabic haotic team...morao sam da stampam broj zahteva i da manualno nosim u zdravstveni zavod i ispada da sam tek juce predao zahtev....dalje uplatio sam struju (na placu)u februaru 2017 i do dan danas nisam dobio....u katastru mi sva tri predmeta odbili - fali ti jos jedan papir

Domaćin
    Učlanjen
    29.08.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

pocelo je...

njih nece nista nego govnjiva motka oterati... cini mi se da gore ni jedna vlast nece proci od ovih beskicmenjaka podguznih mediokriteta i lopova koji zajedno sa pateticnim mafijaskim vodjom unistise drzavu... najedbali su i one sotone zute...
    život se može razumeti samo unazad, ali se mora živeti unapred

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

Citat Original postavio kapetanmark Pogledaj poruku
    pocelo je...

njih nece nista nego govnjiva motka oterati... cini mi se da gore ni jedna vlast nece proci od ovih beskicmenjaka podguznih mediokriteta i lopova koji zajedno sa pateticnim mafijaskim vodjom unistise drzavu... najedbali su i one sotone zute...
    дно дна је блага реч за ове јаднике
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Ističe se mast (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

mislim da se velika pljacka sprema u najavi - za upis imovinskih prava u katastru pre neg sto nas prime u EU (kad priznamo Kosovo,odreknemo se Republike Srpske,Vojvodine i Sandzaka)... e ovo sto ostane tu se sprema golema otimacina da se u imovinske knjige upise nekakva firma invest-gradnja d.o.o ili slicno kao vlasnik svih njiva,parcela,stanova,hala,ducana,fabrika,suma,gra dj.zemljista...njusim da je jedno oko 1000 ljudi u lancu - politicari bivsi i sadasnji,advokati,notari,sudije,mega-bleja biznismeni,partijske podguzne muhe i rodjacke shemse,salterski pacovi i nacelnici u resornim organima...nisu u pitanju ono tipa prodaja jednog stana 5-15 puta kod investitora d,o.o u stecaju vec je ovo otimacina u hiljadama kvadrata i hektara za oko 0.1% udruzenih lica u zajednickom organizovanom zlocinackom otimacinom imovine , ocevine, dedovine ostalih 99.90% gradjana + - oko 0.05% krimosa i robijasa koji ce biti izuzeti jel trebaju da ucestvuju u izbacivanju ili ubijanju ili prebijanju svih vlasnika vozila,zemljista,stanova,fabrika,njiva..kojima fali 1 papir i koji nisu u mogucnosti cak i sa najstrasnijom korupcijom da pribave taj 1 papir sto manjka..to se sistemski radi tako da je pribavljanje tog 1 papira sto nedostaje je sizifov posao...e posle kad sve te takve izbace i oteraju sa svojih poseda posle kad budu stanovali pod satorima ima da ih malo malo pa kidnapuju za trgovinu organa...otmem ti stan,kucu,njivu,ustedjevinu,pretvorim te u bezemljasa i sirotinju al i od toga imam korist jel mogu da unovcim tvoje bubrege,kostanu srz i ostale organe..al mora se brzo raditi jel ako taj takav samo jede pastetu i ubudjale sardine sa dzubrista duze vreme ti takvi organi ni ne mogu da se prodaju na trzistu Kosova,Turske,USA/UK/CA a to takodje utice i za trgovinu novorodjencadi i male dece...ako su neuhranjena nece niko iz Norveske i Holandije (gejevi i lezbace i trandze da ih kupe)..sto ce reci mora se brzo raditi na svim frontovima....psycho,depra,paranoid syndrome
    Poslednji put ažurirao/la mast : 22.07.2017. u 17:53

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio kapetanmark Pogledaj poruku
    pocelo je...

A sto ti tvog Milu ne otera govnjavom motkom, prepametni djeticu, vec bi po Srbiji nekog da vijas.

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku

A sto ti tvog Milu ne otera govnjavom motkom, prepametni djeticu, vec bi po Srbiji nekog da vijas.
    Pa tol'ko im je lepo tamo da su sve probleme resili pa gledaju u nase.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1300

Dok je nama NATO - ovaca , bice para za nova i "naprednija" stakla ...!

https://pbs.twimg.com/media/DFGwzN-XgAAU_Uh.jpg

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    Nego kad ce krah penzionog sistema? Penzosima uzmes 10% vole ga jos vise..Najbolje to skroz ukinuti pa nek zive od ljubavi..
    Stokholmski sindorm, profesionalna dijagnoza. Inace, koje bi bilo drugo racionalno, logicno, naucno objasnjenje!!?

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku

Dok je nama NATO - ovaca , bice para za nova i "naprednija" stakla ...!

https://pbs.twimg.com/media/DFGwzN-XgAAU_Uh.jpg

Taman'te ga !
    Može i Vulina...
    Taman'te i njega !

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    Stokholmski sindorm, profesionalna dijagnoza. Inace, koje bi bilo drugo racionalno, logicno, naucno objasnjenje!!?

E moj druže, ......kog su zmije ujedale i guštera se plaši,
    o fašistima da ne govorimo, ....

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Veliki pirat Pogledaj poruku

E moj druže, ......kog su zmije ujedale i guštera se plaši,
    o fašistima da ne govorimo, ....
    Mene su dve.
    Obe šarke...
    Al' sam im do'ako, uz Božju pomoć !

Poznat
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Mene su dve.
    Obe šarke...
    Al' sam im do'ako, uz Božju pomoć !
    Više se ne ženi,.....ne izazivaj i'.....

Slične teme

1. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.06.2014., 10:18
  2. Razbijen prozor na prostorijama SNS u Bečeju
    Autor Denacifikator88 u forumu Hronika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.02.2014., 16:45
  3. NAPAD NA SVE ...
    Autor dzoni1 u forumu Muzika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.03.2005., 14:03
  4. da li da ja prva opet krenem u napad...
    Autor kasirka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.10.2003., 13:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •