Ženska toplina

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Da li ste željni ženske topline, njihove dragosti i lepote?

Ako jeste, šta činite po tom pitanju?
Da li želju preusmeravate u akciju ili ne činite ništa?

Šta sve čini žensku toplinu, na šta se misli kada se to kaže?


Zaključio sam da je ŽT ono što mi manjka u životu.
 
willow_log_pillow_02.jpg


Autenticna slika mene u akciji privlacenja zenske topline...
 
Naravno da nisam željan tih imaginarnih gluposti. To ženska toplina, dragost i lepota mož dok si godinu dve mali tj dok te žene u familiji mogu nosati a da ne iskilave pa te svesrdno gnjavaju jer su videle da i druge tako što da su one na kraj sveta, posle nič. Sva sreća te se toga ne sećam neg samo vidim kako je nekim novim bebcima. A matore konjine ima da smo srećni kad ne biju i da je seno na stolu.
 
sve su to govna isto kao i muškarci

:lol:

- - - - - - - - - -

Naravno da nisam željan tih imaginarnih gluposti. To ženska toplina, dragost i lepota mož dok si godinu dve mali tj dok te žene u familiji mogu nosati a da ne iskilave pa te svesrdno gnjavaju jer su videle da i druge tako što da su one na kraj sveta, posle nič. Sva sreća te se toga ne sećam neg samo vidim kako je nekim novim bebcima. A matore konjine ima da smo srećni kad ne biju i da je seno na stolu.

aaaa sta radis kada upadneš u depru?
 
može da te trlja kroz flanelske gaćice..šta fali? ti odmah o nekim perverzijama..mokraća nije hladna nego topla (:

perverzija? mon dieu..meni je to predigra tek..

perverzija je kada nas njen muž uvati na gomili pa me onesvesti, pa se probudim obrezan, i vidim njega kako trlja svoj penis o moj i navlači svoju kožicu preko mog penisa, tamo gde je kožica bila, a žena sedi njemu oko vrata i recituje nešto na protugalskom sa pacovom u desnoj, a mutilicom za šlag u levoj ruci..:(
 
perverzija? mon dieu..meni je to predigra tek..

perverzija je kada nas njen muž uvati na gomili pa me onesvesti, pa se probudim obrezan, i vidim njega kako trlja svoj penis o moj i navlači svoju kožicu preko mog penisa, tamo gde je kožica bila, a žena sedi njemu oko vrata i recituje nešto na protugalskom sa pacovom u desnoj, a mutilicom za šlag u levoj ruci..:(
:rotf:
nije to ništa, zamisli u sred te scene pojavi se i njegova mama sa krofnama na tacni, te poželi sve to da posmatra :mrgreen:
 

Back
Top