Kako zaraditi na web sajtu

Poruka
23
razmisljao sam da napravim sajt sa serijama i filmovima ali da ne koristim bloger ili wordpress nego da sam pravim skripte i kacim na server. To je manje vise izvodnjivo i tesko ali najvise me zanima, ako bi imao dosta posetioca na koji nacin bi mogao da zaradim nesto slicno kao adsens.

Druga stvar kojam e interesuje da li nekako mogu da dobijem .com ili .ws besplatno ili moram da placam i koliko bi me to kostalo.

I kako mogu da zastitim sajt da neko ne upadne na njega i ugasi ga posto mi se to pre desavalo.

- - - - - - - - - -

I ovo je jedan sajt koji sam radio, pogledajte da li valja i sTA SU zamerke. ove praznine su mesto za adseans reklame ali nesto nece da ucita reklamu nzm zasto i radio sam u bloggeru.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Posetioci veb stranica uvek su potencijalni kupci. Neko ce ti izdvojiti poprilicnu svotu novca da bi svoj proizvod servirao potencijalnom kupcu na netu. To je zapravo jedini nacin da na duge staze profitiras od veb stranice. Prostor za reklame.

Cenim da se .com ne moze dobiti besplatno, mada nije skup, 10-20$ godisnje.

Ako mene pitas, rentabilnije bi bilo da savladas Javascript. Dugorocno ces zaraditi mnogo vise nego od jednog sajta.
 
pa ja sam ucio web dizain jedno godinu dana, ali najbitinije je da znas da koristis neke pomocne programe jer je skoro nemoguce da zapamtis sve kodove za css ili html, recimo meni je najvise google pomogao za css a html znam poprilicno dobro. sve u svemu je najvaznije da imas volju i da te to zanima.
 
Coinzilla je marketing mreza poput cuvenene goglove mreze Adsens .Coinzilla isto kao guglova adsens pruža mogucnost da vlasnici websajtova ostvare zaradu na temelju svog websajta.

Znaci isto kao i kod adsensa.Prijavite se i ako vas sajt bude odobren ubacite kod koji ce prikazivati reklame ove mreze na na vasem sajtu .

Isplata je u Bitcoinima i nema minimalnog iznosa,u svakom trenuktku mozete povuci zaradjeni iznos

https://coinzilla.io/ref/?u=447265aaa4e14239a7

Isto tako mozete otvorit oglasivacki nalog i platit za reklame koje ce se prikazivati na njihovj mrezi poput google adwords

Sve preporuke
 
Sto bi neko pored guglovog adsensa isao na neki znj servis koji isplacuje u nekim tamo shitcoinima???

Neke ljude je adsense banovao ili im nije odobrio websajtove itd osim toga adsense ne dopusta mnogi content,sajtove sa serijama i filmovima,hard erotiku i pronografiju itd
Ovo je dobra alternativa adsesnu
Isplata ide u bitcoinima,isplata je mnogo brza nego kod adsensa,zatrazis isplatu vec za sat ili dva mozes da ides na bankomat i podignes zaradjene pare dok kod adsense cekas da stigne cek 15 dana pa ga onda nosis u banku pa kod nekih banaka cekas provjeru 30 dana iitd ili bankovni transfer pa ako si zaradio vecu sumu banka te smara izjavama o porjeklu pa ako svaki mjesec zaradjujes moras otvorit neku firmu i sve prijavit platit poreze,knjgovodju ,uzmu ti pola itd itd
Ovde lova stize odmah na bitcoin wallet sa waletta na karticu pa ides na bankomat da podignes nema smaranja,nema poreza itd Osim toga ako neces da trosis mozes da cuvas zaradjeno u bitcoin walletu jer ce gotovo sigurno cijena bitcoina biti na mnogo vecim razinama nego sto je danss pa ces imati mnogo vise love itd
 

Back
Top