Kakvu bi zenu zeleli u braku

Najnoviji, mozes da gledas i filmove, disk 60 gb, da ne kazem koliko stvari moze da stane, prvi u Beogradu stize u moje ruke za neki dan. Pa ti plachi. Pa kad pustim Dianu Krall, Anitu Baker, Norah Jones.... nema me ovde nedelju dana sigurno. Otiso sam...sarmu probo jesam. Sada je stvarno END. :lol:
 
etotako:
ma ja kada zavrsim sa nekim ispitima, mozda cu biti spremna za neku finu instituciju
kada sve ovo napamet naucim... a vec sam dosta naucila
sta je koji baja rekao, kakvu podelu je napravio, koje osobine je nabrojao... a svaki od baja je napravio razliku u nijansama, koristio se slicnom, ali razlicitom terminologijom.... ovo je ludilo u akciji, obuzelo me
jel znas da svaki student psihologije mora biti ludak
jednostavno mora
to sam cula od laika

razmisljam da sledece godine ako ne dobijem stipendije, mada dobicu ih, ne bila ja esejista... a jesam
da upisem medicinu samo da bih polozila anatomiju, pocela sam da se lozim na ucenje napamet
mnogo je zabavno... taman kada mislim da nesto ne znam udarim sebi par samara i izleti tacan odgovor
ne mogu da verujem jos uvek, pre neki dan.... polagala ispit, sve sam pogodila.... nego pukla sam, pisem svasta
a necu namerno da brisem ovaj post
treba neko da me sicne u krevet, napalila sam se na fancy americke programe, sijaju mi dolari u ocima
sta ti radis?
jel znas da smo sami na forumu?

ohoho :lol:
dzagoditca ataks again :lol:

ja u ono iskreno i verujem zasnovano na dosadasnjim poznanstvima :|
nije ni chudo shto ljudi shetaju u ludachkim koshuljama, mislim ko ce da im pomogne ?
 
raindog:
ohoho :lol:
dzagoditca ataks again :lol:

ja u ono iskreno i verujem zasnovano na dosadasnjim poznanstvima :|
nije ni chudo shto ljudi shetaju u ludachkim koshuljama, mislim ko ce da im pomogne ?
ima tu nešto istine, svako ko se bavi psihologijom mora biti malo uvrnut
ali daleko od ozbiljnog problema... uglavnom, naravno
to je bila mala šala na moj račun i ljudi sa kojima lepo sarađujem :D
kao što su studenti medicine stalno bolesni, bar znam neke takve primerke kojima su studije usadile najrazličitije bolesti (fizičke) u glavu... anyway, imala sam pre par dana slučaj da svaki put kada uzmem da čitam jednu knjigu za ispit, gubila sam vid, tekst je počeo da se muti i ja ništa nisam videla... prvo sam se uplašila da ću oslepeti, ali čim bih se zainteresovala za nešto drugo... osim te knjige, moj vid se nekim čudom vraćao :lol:
 
marlon:
Pa onda loguj sutra burazera pa da vidimo sta ce on da rekne...Jel' navija za River, mozda? :lol: :lol: :lol:
Pa ne mogu ja da ga ulogujem...mora sam,nije netemalj.:lol:
Ma boli njega uvo....on je daaaaaallleeekoooo,kod njega je sad dan. :D Ne navija za River,navija za Indepedijente :lol: :lol: Boli njega i za River i za Boku i za brak itd! Rekao mi da javim Zengi da moze da ga sisa! :lol:
Ode zena za brak u psihologiju:lol:
 
cLick - OR - Die:
Marlone pizdo Windowse si izdo :wink:

De ima da se nadju jeftine jabuke?
Nikad ja to gov*o od Win-a nisam koristio.... samo Mac, Solaris, Linux. Baci tu kantu i sacekaj kad bude snizenje starijih masina i kupi. Od Nove godine krecu sa Intelovim procesorima, tako da mozes da biras na kom OS ces da radis.

P.S. Inace iPod mozes da koristis i pod Windowsom, softver kompatibilan dobijas i kad zelis da azuriras stvari na njemu, svejedno koji ti je komp i OS.
 
AntunTun:
Fat%20ass%20in%20shorts.jpg


o daaaa.....give it to me baby....aham aham (:
CIAO----- A-TUN, to nije "DUPE bre" to je septicka jama
 

Back
Top