Suđenje optuženima za pokušaj terorizma u Crnoj Gori odloženo

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma pred Višim sudom u Podgorici ponovo je odgođeno, a glavni pretres biće nastavljen 6. septembra.


Комплет суђење ..Звук почиње на 5 78 минута

ЗАШТО НИКО НЕ ПОМОГНЕ ГЕНЕРАЛУ ДИКИЋУ ?

Дачићу ЉИГО шта си ово урадио човеку ..

страшно сам потресена . видела сам Бату како седи изгубљен човек ,Генерал у пензији , болестан без језика ..

и даље га држе у затвору .ЗАШТО ?
 
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma pred Višim sudom u Podgorici ponovo je odgođeno, a glavni pretres biće nastavljen 6. septembra.


Комплет суђење ..Звук почиње на 5 78 минута

ЗАШТО НИКО НЕ ПОМОГНЕ ГЕНЕРАЛУ ДИКИЋУ ?

Дачићу ЉИГО шта си ово урадио човеку ..

страшно сам потресена . видела сам Бату како седи изгубљен човек ,Генерал у пензији , болестан без језика ..

и даље га држе у затвору .ЗАШТО ?

Kako si nesagnana tako, ....pa zato što se Vučićevoj braći nije dopa!
 
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma pred Višim sudom u Podgorici ponovo je odgođeno, a glavni pretres biće nastavljen 6. septembra.


Комплет суђење ..Звук почиње на 5 78 минута

ЗАШТО НИКО НЕ ПОМОГНЕ ГЕНЕРАЛУ ДИКИЋУ ?

Дачићу ЉИГО шта си ово урадио човеку ..

страшно сам потресена . видела сам Бату како седи изгубљен човек ,Генерал у пензији , болестан без језика ..

и даље га држе у затвору .ЗАШТО ?

hahahahahahahahahahah


nek si se ti potresla
 
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma pred Višim sudom u Podgorici ponovo je odgođeno, a glavni pretres biće nastavljen 6. septembra.


Комплет суђење ..Звук почиње на 5 78 минута

ЗАШТО НИКО НЕ ПОМОГНЕ ГЕНЕРАЛУ ДИКИЋУ ?

Дачићу ЉИГО шта си ово урадио човеку ..

страшно сам потресена . видела сам Бату како седи изгубљен човек ,Генерал у пензији , болестан без језика ..

и даље га држе у затвору .ЗАШТО ?

Не, нећу да гледам клип.... само да се нервирам.....
Имам веома позитивно мишљење о генералу Дикићу и веома ми је жао што доживљава оваква понижења и малтретирања
Колико знам он је отишао у Ц.Гору да би посетио храм СПЦ Св.Василија Острошког јер је познато да помаже болеснима.
 
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma pred Višim sudom u Podgorici ponovo je odgođeno, a glavni pretres biće nastavljen 6. septembra.


Комплет суђење ..Звук почиње на 5 78 минута

ЗАШТО НИКО НЕ ПОМОГНЕ ГЕНЕРАЛУ ДИКИЋУ ?

Дачићу ЉИГО шта си ово урадио човеку ..

страшно сам потресена . видела сам Бату како седи изгубљен човек ,Генерал у пензији , болестан без језика ..

и даље га држе у затвору .ЗАШТО ?

au, pa velicala si Dacica nekada, dizala si ga u nebesa
a on nije prvi koga je Dacic prodao. uostalom, okrenuo je ledja Slobi kao svaka sitna dusa pa ti nije smetalo da ga obozavas, sto se sada cudis na reprizama
 
Наравно да нема доказ пише Шиптарске лаже .


Генерал Дикић је цело време био на Космету 10 година све до 2000 године , због тога је и добио рак

Покушао је да обнови Српску част , није био спреман на компромисе .није желео да пљује српске хероје који су дали животе за Србију .

Бранио је Србију и због тога је сметао .

ех , када се сеим овог концерта који је поклонио граду и спота који је био спомен убијеним полицајцима са Космета ..

 
Zaista je SRAMOTA da čoveku koji bio General u Žandarmeriji niko iz SRBIJE ne pomogne

али апсолутно нико и још су забранили да се пише о њему , као да никада није ни постојао, нити је било шта урадио за Србију ..

Генерал полиције ..

Ово је нешто најгоре што један војник може да доживи , да буде заборављен од земље коју је бранио .

Он као војник заслужује помоћ државе.

10 година на Косову , мрдно није нигде друго и то у она најгора времена када су полицијаци били глинени голубови у плавом .

Шиптари су их убијали из заседе .много их је тако убијено .

Он је крив јер није пристао да они убијени буду заборављени , да жртве буду понижене .
 
Мандић и компанија одоше на одмор до септембра .изашли насмејани из суда а човек који је бранио Србију , ратовао за њу и крварио за њу седи НЕВИН у затвору Црне горе .

У том затвору је свакодневно изложен малтретирању чувара Албанаца и Албанских полицајаца и сам се бори са пост трауматским синдромом који је добио после рата на Космету .

жалосно ..да је покојни председник жив ово се не би десило
 
Мандић и компанија одоше на одмор до септембра .изашли насмејани из суда а човек који је бранио Србију , ратовао за њу и крварио за њу седи НЕВИН у затвору Црне горе .

У том затвору је свакодневно изложен малтретирању чувара Албанаца и Албанских полицајаца и сам се бори са пост трауматским синдромом који је добио после рата на Космету .

жалосно ..да је покојни председник жив ово се не би десило




Сигурно
 
КАКО САМО КЕЊАШ...:roll:

Значи испашта због брата...:think:

olos

ko sto je i legija obican olos

tako i ovaj, doduse njegov brat je povukao odgovornost al je i ovaj isti ko i on i sigurno dobro bio umesan

a ti laprdaj sta oces...

to sto se primerak ljudske gluposti poput komunistkinje i tebe pali na ovecelave mediokritete poput legije i dikica je stvar vaseg idiotizma

sta rece nesretnica, smeta im sto dikic lepo cita pravu srpsku zakletvu?

ahahahahaha

jeste zbog toga je ta olos srbenda jel

ko i njegov prethodnik koji je u legiju uteko ko i mnogi krimosi a potom ko olos u karakteru od sluzbe ubacen da radi prljave poslove...


prljava olos

i boli nekog cestitog coveka kit.a z tog dikica i vas
 

Back
Top