80 % .

ravana

Domaćin
Poruka
4.537
jeste li se kada pitali zasto ste pijani potrosili neku rugobu ? odgovor je dala znanost . pod utjecajem alkohola zene su 80 % ljepse a nakon pola litre sljive svaka je miss .
 
A zamisli kako je tek nama ćoravima, ne moram ni da pijem alkohol, samo skinem đozle i sve su lepe... osim ako imaju izrazito dubok, hrapavi glas. Šteta što isti metod ne pomaže kad gledam sebe u ogledalu, uvek se posečem pri brijanju bez naočara.
 
jeste li se kada pitali zasto ste pijani potrosili neku rugobu ? odgovor je dala znanost . pod utjecajem alkohola zene su 80 % ljepse a nakon pola litre sljive svaka je miss .

e jesi krembil čim se oždrokaš pa umisliš da si napravio neki ludi sex :zcepanje:
eto bar te rugobe imaju sreće da ih neko zvekete...dok je vas alkosa.
 
jednom sam na pdf-u žene napisala liku da šeta kožuru i popušššilaaaaaaaa bančinu od par dana, sad evo ne znam..samo da pitam..nije da tebi to isto kažem, mi smo za mazidbu ne za seh..nego koliko stepeni zahvata penis kod pijanog lika?

kolko stepeni. zahvata.?

rekao bih ti to, al meni tolko otekne stomak od piva da ni ne vidim kur..msm penis..
 
jeste li se kada pitali zasto ste pijani potrosili neku rugobu ? odgovor je dala znanost . pod utjecajem alkohola zene su 80 % ljepse a nakon pola litre sljive svaka je miss .
Mda, samo izgovor...:lol:
Hajde hajde nije sramota priznati da.bi uradili isto i bez kapi alkohola, i da.ne pitate za veru i naciju, jer kao što reče jedan.moj stariji kolega, svugde mu je bolje.nego u gaćama..
 

Back
Top