Fudbalska Makedonija

oki1987

Domaćin
Poruka
4.858
Vardar preokretom izbacio Malme!

Fudbaleri Vardara, BATE Borisova i Astane prva su tri tima koja su se plasirala u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.


1813487640595510d00ed92530158593_w640.jpg


Vardar i BATE su eliminisali Malme i Alaškert pobedama od po 3:1 posle preokreta, dok je Astana prošla Spartaks Jurmalu remijem 1:1.

Malme je poveo golom Markusa Rosenberga iz penala u 16. minuta, da bi Vardar preokrenuo u roku od pet sredinom drugog poluvremena.

Poravnao je Boban Grnčarov u 56, da bi pet minuta kasnije Žuan Felipe promašio penal, ali se lopta odbija do Tigrana Bersegjana koji preokreće.

Tačku na pobedu i plasman Vardara u narednu rundu stavlja Boban Nikolov u nadoknadi vremena u Strumici.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=18&nav_id=1284073
 
Ajd kad si vec otvorio temu, da prokomentarisem nesto sto mi je zapalo za oko.
UEFA je zabranila makedonskom šampionu Vardaru da dočeka danski Kopenhagen u Skoplju. Vardar će kao i protiv Malmea morati da domaćin bude u Strumici.
Na koju foru, jel to Uefin stadion? Ovo je jos jedan dokaz, koliko nas sa Balkana UEFA ''postuje'' .. Znam ja da se na tom stadionu igra Super Kup Evrope, ali opet, ovo je toliko bedno od Uefe, nemam reci..
 
Poslednja izmena:
Ajd kad si vec otvorio temu, da prokomentarisem nesto sto mi je zapalo za oko.
Na koju foru, jel to Uefin stadion? Ovo je jos jedan dokaz, koliko nas sa Balkana UEFA ''postuje'' .. Znam ja da se na tom stadionu igra Super Kup Evrope, ali opet, ovo je toliko bedno od Uefe, nemam reci..

Upravo zbog Super kupa ali će Vardar protiv Kopenhagena igrati na svom terenu "Telekom Areni" u Skoplju.
 
Ajde ne kvarite temu glupostima koje nemaju veze sa fudbalskom Makedonijom.

Ne zaboravite, sutra od 20h Vardar-Kopenhagen!
Како нема везе, када је фудбалски савез Југославије накнадно вратио титулу Партизану која је предходно додељена Вардару иако је имао 5 бодова мање од њега на крају првенства.

Сутра у 20ч сам нешто заузет.;)
Иначе мислим да је то крај за Вардар на жалост.
 
Ajde ne pravi se blesav. Kada vas je Šajber kaznio sa -6 zbog nameštanja utakmica vi ste se žalili Sudu Udruženog Rada i on vam je naknadno vratio bodove.
Komunjarska i lopovska posla.
Истом суду се и Звезда жалила по истом основу, али је ФСЈ тај који је вратио титуле које је и одузео јер доказа о намештању није било.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top