Fudbalska Makedonija

Nisu bas precenjeni. Basaksehir je izbacio Briz, dobro igrao protiv Sevilje. Fener je izuzetak, Galata isto trenutno. Fener ima sanse jos.

Ne ide im nešto protiv Makedonaca.
Prošle godine je Rabotnički u 3 kolu kvalifikacija izbacio turski Trabzon u 112 minutu, posle produžetaka.

Tada im je presudio mladi makedonski reprezentativac Kire Markoski, neka i protiv Fenerbahčea bude sa srećnim krajem.
 
Ne ide im nešto protiv Makedonaca.
Prošle godine je Rabotnički u 3 kolu kvalifikacija izbacio turski Trabzon u 112 minutu, posle produžetaka.

Tada im je presudio mladi makedonski reprezentativac Kire Markoski, neka i protiv Fenerbahčea bude sa srećnim krajem.

Nek bude, Verovatno ce biti. Bunker bi resio prolaz. Galatasaraj je izgubio od nekih Svedjana kao gost istim rezultatom i kuci igrali X. Tako i vu trebate. Gol bar da date ili samo bunker.
 
Nego zaista ne razumem ova trolovanja na ovoj temu , mislim svaka cast Vardaru na debiju na velikoj evropskoj sceni, proci Fenerbahce je zaista pravi podvig (pa i za Partizan ili Crvenu Zvezdu to bi bio podvig) i treba pustiti simpatizere Vardara malo da se vesele i uzivaju u uspehu svog voljenog kluba , mislim cemu sad taj hejt, to nipodastavanje uspeha, omalovazavanje.....itd ?
 
Prosle subote legenda Majnca i makedonskog fudbala Nikolce Noveski oprostio se od navijaca Majnca.

Medju onima koji su prisustvovali oprostajnoj utakmici bilo je dosta poznatih licnosti, medju kojima je bio i sadasnji trener Liverpula Klop, nekadasnji strateg Majnca.

 
Samsonenko ostaje u Vardaru... !

Danas prepodne je održana pres konferencija na kojoj je Samsonenko obrazložio zašto je onako burno reagovao, izmedju ostalog zbog lažnih informacija povezanih sa njim, ali i da mnogo voli Makedoniju i Vardar i da će i dalje ulagati u ova tri kluba.

Boriće se kaže protiv nepravde i traži podršku navijača.

Odlična vest za makedonski sport uopšte
 
442583A900000578-0-image-a-1_1505114812615.jpg
 
Makedonski fudbaler Eljif Elmas potpisao za Fenerbahce

Dodao je kako će, kao mlad igrač u redovima Fenerbahcea, imati priliku dosta naučiti od iskusnih imena poput Mehmta Topala, Valbuene, Volkana Demirela, Skrtela i drugih, zbog čega je posebno srećan.

Fudbalski reprezentativac Makedonije, poreklom Turčin, Eljif Elmas potpisao je sa turskim prvoligašem iz Istanbula Fenerbahceom.

Nakon ceremonije potpisivanja ugovora, Elmas (18) je gostovao u programu televizije “Fenerbahce”, a tom prilikom je izneo svoje mišljenje o svom novom klubu.

Na samom početku Elmas je istakao kako mu je oduvek bio san zaigrati za ekipu Fenerbahcea.

“Srećan sam što sam danas ovde. Biti u jednom ovakvom klubu, igrati zajedno sa ovakvim igračima zaista je sjajno. Veoma sam srećan što ću igrati za Fenerbahce. Nadam se da ću biti od koristi svom klubu”, rekao je Elmas, koji je prve dve godine profesionalne karijere nastupao za Rabotnički iz Skoplja.

Na pitanje koga smatra idolom u fudbalu, Elmas je otkrio kako je to Brazilac Ronaldinho.

Dodao je kako je ranije ima priliku da često pratiti utakmice turske Super lige, te naglasio kako se radi o jednoj vrlo kvalitetnoj ligi sa dosta fudbalskih zvezda.

“Želim sa Fenerbahceom biti šampion Turske. Isto tako sa ovim klubom želim postići mnogo i u Evropi”, zaključio je mladi veznjak Elmas.

http://www.trt.net.tr/srpski/sport-...ler-eljif-elmas-potpisao-za-fenerbahce-816485
 
za makedonce sve sami turci i siptari...

neki dan protiv lihtenstajna... same siptarcine daju golove...

ovaj falisa bardija i slicne...

u rukometu im stranci donose titule...

imaju li nesto svoje da nije vredno samo branja paprika...
 

Back
Top