Fudbalska Makedonija

Koji si ti spin master ja ne verujem. Meni uopšte nije ni bilo u planu da spominjem dođoše, jer je i meni samom kevina strana dođoška ( da tako kažem), niti sam hteo da spominjem Crnogorce uopšte. Autonomaštvo još manje, ali eto kada ti stida nemaš, pa može ti se da lupaš gluposti.

Odavno si zaslužio barem opomenu za uplitanje politike na sportskim temama.

A što se tiče stranaca, mi možda imamo par anonimnih stranaca koji igraju za nekoliko stotina evra mesečno, a kod vas stranci igraju za stotine hiljada evra godišnje i glavne su vam uzdanice tima.

Sve je kod vas isto kao i kod ovih Makedonaca koje nešto kao napadaš, jer su im sve stranci u timu.
 
Народ на овим просторима је склон еуфорији па тако и у Македонији, титула Вардара у рукомету, добар старт у квалификацијама у фудбалу, суперкуп Европе у Скопљу, све то утиче да превелика очекивања која се углавном заврше епизодним улогама или разочарањима јер озбиљна организација професионалног спорта овде не постоји.
Биће тако и у Македонији на жалост.
 
Čekaj samo malo. Pisao si ovde o Vardaru kao o nekakvom fudbalskom imenu i veličini koji je iznad Zvezde i Partizana, nahvalio si Rusa ''gospodina i svetskog čoveka'' kao da je Roman Abramovič lično.

A sada posle poraza i teške blamaže sa igračem više ti kažeš ''nema veze, Kopanhagen je solidna ekipa''.

Pa jel ti toliko teško da priznaš da si se zaebao, previše poleteo i pogrešio?
 
Telekom Arena u Skoplju biće u avgustu mesecu poprište najatraktivnijih fudbalskih fudbalskih klubova.

Za samo 20 dana u Skoplju će igrati Man. Junajted, Real Madrid, Milan i Fenerbahče.

Playoff LE, žreb:

Vardar-Fenerbahče,

Škendija-Milan.

- - - - - - - - - -

Fenerbahce protiv Vardara. Teze nje moglo po vas. Ovo je uspeh stici do plej ofa.

Uspeh je ući u grupe, pa i proći dalje.

Rabotnički je do sada 3 puta dolazio do playoff-a LE gde je dovodio u Skoplje timove kao što su Lacio, Liverpul, Rubin, ali je bitnije proći dalje nego dovoditi gigante.
 

Back
Top