Poslanici nisu mogli da izdrže

REMOVE KEBAB

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
TV produkcija VIN je 2004 godine vrsila eksperiment

Od ukupno pet poslanika koji su prihvatili da u eksperimentu TV produkcije VIN pokušaju da umesto od poslaničke mesec dana žive od prosečne srpske plate, samo je Branka Bošnjak, poslanik G17 plus, na putu da izdrži ceo mesec.

Aleksandar Vučić iz Srpske radikalne stranke sa 12.700 dinara uspeo je da preživi samo deset dana i on je prvi izašao iz eksperimenta. 'Sa dvoje male dece ne može duže ako nećete da ih ostavite da gladuju', kaže Vučić.

https://kurir.tv/licemer-vucic-2004-godine-sa-12-700-dinara-u-eksperimentu-izdrzao-samo-10-dana/

A sta danas dok gladni radnici strajkuju,crkavaju,bese se..porucuje firer radnicima koji rade za mnogo manje od sadasnje prosecne plate?Da su lenji,da teraju investitore..LICEMER!!!

- - - - - - - - - -

… a DANAS TVRDI DA SA 20.000 MOŽE DA SE ŽIVI CEO MESEC

Premijer Aleksandar Vučić 2004. godine učestvovao je, kao poslanik SRS, u eksperimentu TV produkcije VIN pokušavajući da umesto poslaničke mesec dana živi od prosečne srpske plate.

Vučić je tada sa 12.700 dinara uspeo da preživi samo deset dana i prvi je izašao iz eksperimenta.

– Sa dvoje male dece ne može duže ako nećete da ih ostavite da gladuju- rekao je tada.

Međutim, sada je „promenio ploču“ tvrdeći da ljudi koji dobijaju socijalnu pomoć i dečiji dodatak, a to je oko 20.000 dinara, kako je naveo, ne žele da rade, jer od te sume mogu komotno da žive ceo mesec.

https://besttv.rs/licemer-vucic-2004-godine-sa-12-700-dinara-u-eksperimentu-izdrzao-samo-10-dana/

- - - - - - - - - -

Cekam komentar botova na ovo..:per:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nista dok se oni ne "dozovu pameti" , kao i ovi njihovi trabanti :

https://pp.userapi.com/c836725/v836725407/4d510/OF1FOovWDT0.jpg

OF1FOovWDT0.jpg
 
Da nam biracko telo ima dobro pamcenje, pa da pred izbore pita "a sta je od obecanja za prethodne izbore ucinjeno"... Niko od poslanika i ministara ne bi bio to sto jeste.
Ali, mnogima ovde i mnogima sa strane odgovara da ne pamtimo.
 
Da nam biracko telo ima dobro pamcenje, pa da pred izbore pita "a sta je od obecanja za prethodne izbore ucinjeno"... Niko od poslanika i ministara ne bi bio to sto jeste.
Ali, mnogima ovde i mnogima sa strane odgovara da ne pamtimo.

***** ПАМЋЕЊЕ

У ЗЕМЉИ ПОД ОКУПАЦИЈОМ - НЕМА ДЕМОКРАТИЈЕ

Можда ти мислиш да има...:think:

- - - - - - - - - -

2012-те још нису сигли ни почетни прелиминарни резултати Парламентарних избора, са демократског запада ...СТИГОШЕ ЧЕСТИТКЕ ПОБЕДНИЦИМА...:woho::bravo:

СЛУЧАЈНОСТ...:think:
 
У ЗЕМЉИ ПОД ОКУПАЦИЈОМ - УВЕК И САМО КВИСЛИНЗИ ПОБЕЂУЈУ

Али да би народу ...већини која још не схвата да живи под " МЕКОМ Окупацијом "...резултат избора био " прихватљив " ...никако не смеју да ...ПОБЕДЕ ПОТПУНО...већ максимално са... 30% ВИШЕ...:per:....:think: :aha2: ( све преко тог % - ИЗАЗИВА СУМЊУ )
 
***** ПАМЋЕЊЕ

У ЗЕМЉИ ПОД ОКУПАЦИЈОМ - НЕМА ДЕМОКРАТИЈЕ

Можда ти мислиш да има...:think:

- - - - - - - - - -

2012-те још нису сигли ни почетни прелиминарни резултати Парламентарних избора, са демократског запада ...СТИГОШЕ ЧЕСТИТКЕ ПОБЕДНИЦИМА...:woho::bravo:

СЛУЧАЈНОСТ...:think:
I 2008. su preuranjeno ali ispravno cestitali. Slucajnost? :think:

Ne reklamiram ja demokratiju.
Ja reklamiram red, rad i diciplinu. I mir. I prirodni prirastaj.
 
Strasno je koliko mi kao narod zaboravljamo neke stvari,ne samo o politicarima..:sad2:

Zaborav je delom prirodan a delom naucen.
Nekada se za drugacije misljenje streljalo ili slalo na Goli otok. Sada ne - ali milioni se refleksno tako ponasaju. Idu utabanom stazom i nista ne preduzimaju (za bilo koga da glasaju).


Citam sada (kupio pre 10 godina pa tek sada citam...) Istoriju Srba od Vladimira Corovica... To moze da se pretvori u najbolji scenario serije ili filmova koji je svet ikada video. To je igra prestola, a ne ona smesna holivudska izmisljena igrarija.

- - - - - - - - - -

Vučiću, jes to ti?!

Nisam ja kriv sto politicari preuzmu par dobrih reci pa se sa njima hvale.

Reklamiram i konkurenciju kao pojam, da bude ziva i zdrava i da me natera da sto bolje radim :aha2:
 
Zaborav je delom prirodan a delom naucen.
Nekada se za drugacije misljenje streljalo ili slalo na Goli otok. Sada ne - ali milioni se refleksno tako ponasaju. Idu utabanom stazom i nista ne preduzimaju (za bilo koga da glasaju).


Citam sada (kupio pre 10 godina pa tek sada citam...) Istoriju Srba od Vladimira Corovica... To moze da se pretvori u najbolji scenario serije ili filmova koji je svet ikada video. To je igra prestola, a ne ona smesna holivudska izmisljena igrarija.

Najveća knjiga u Srba posle Vukovog rečnika....
 
Ne reklamiram ja demokratiju.
Ja reklamiram red, rad i diciplinu. I mir. I prirodni prirastaj.

КАДА НИСИ СЛОБОДАН..АЛИ.. СТВАРНО СЛОБОДАН...ТО ЈЕ СВЕ УТОПИЈА...:think:...:aha2:

Те ..ФЛОСКУЛЕ...понавља свакодневно и .." највреднији оратор Србије "...Гроф А.V. Минхаузен ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
КАДА НИСИ СЛОБОДАН..АЛИ.. СТВАРНО СЛОБОДАН...ТО ЈЕ СВЕ УТОПИЈА...:think:...:aha2:

Те ..ФЛОСКУЛЕ...понавља свакодневно и .." највреднији оратор Србије "...Гроф А.V. Минхаузен ...:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

Mozda malo sasavo posmatram, ali ta sloboda koju mnogo reklamiraju za mene nije bas tako zanimljiva.
Izgleda mi kao sloboda za lenjivce i zabustante.
Ja sam pre za slobodu preduzimanja bilo koje (naravno legalne) vrste. Prakticno jedino sto mi cenimo je "siguran posao u drzavnoj firmi" - iako tamo svakako ne moras da vidis dobre medjuljudske odnose, niti najdarovitiji kadar, niti da licno napredujes. Svaka preduzimljivost je kaznjiva. Kad takvi krenu da pricaju o slobodi, ja preduzmem sve mere opreza.
 

Back
Top