kravata ili mašna?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
moja dobra drugarica mnogo voli da ima dečka koji fura kravatu..ne mislim da joj je to jedini kriterijum..znači ne može vodoinstalater da nosi kravatu(može na svadbi i sahrani to je uredu) njemu bi na poslu kravata upala u cevovod ili tako nešto..
kod mene to i ne igra neku ulogu..ja čak mislim da može biti zabavno da muškarca cimneš za kravatu ili on skoči u fontanu npr, sve skine i odloži aktovku, samo mu kravata ostane da visi..ali to uradi toliko brzo da prolaznici pod toplotnim talasom to ne primete i nema policije na uviđaju(ovi pametni što prave paralelu falusnih simbola i kravata ih asocira na usahli penis..neka šetaju sa ozbiljne teme).
nekako mi se više dopada leptir mašna..ne ona kelnerska..da se razumemo..već neka blesava sexy..recimo na kombinaciju uske gej farmerke (nisu po mom mišljenju gej..ali starije generacije ne priznaju ništa što ne landara oko nogu kao reperi devedesetih godina..i onda se usuču u sve to..a vamo vole one kupaće gaće koje samo moj deda navuče kad ide na plažu).
da li vaše ljubavi nose kravate? devojčice,dečaci,švaleri, babe, dede? i da li ste indiferenti prema tom moćnom statusnom simbolu? kravata..kabrio..roleksi (i neki skuplji da ne nabrajam) šta? ili ste uvek tako dosadni sa unutarnjom lepotom koju niko ne može da uoči?
 
ma slažem se ja da treba biti fin ali smatram da moze to i bez kićenja,kada se okitis da bi se nekom dokazao problemi nisu rešeni jer bolid je bolid
pa dosta joj je valjda filozofiranja hoce glupog da je jepe i ćuti

- - - - - - - - - -

dosadice joj i ti ako je normalna:lol:
 
služi kao kod cigana zlato i kovane ograde

šta ti vređaš rome..a ložiš se na takve (:

- - - - - - - - - -

ma slažem se ja da treba biti fin ali smatram da moze to i bez kićenja,kada se okitis da bi se nekom dokazao problemi nisu rešeni jer bolid je bolid
pa dosta joj je valjda filozofiranja hoce glupog da je jepe i ćuti

- - - - - - - - - -

dosadice joj i ti ako je normalna:lol:

možda..ko zna..voli da mentalno i psihički dominantna..a fizički da joj taj neki on namuči svaki atom (:

- - - - - - - - - -

ne volim kravate ...mislim ume da upotpunu vizuelni dojam, kad je sve lepo ukombinovano, jos sad ima svih mogucih boja i dezena....al nekako nisam ljubitelj cele te price odelo kravata
leptir masne su kriminalne :lol:

ni u fonatni kada bi se obnažio? :( performans?

- - - - - - - - - -

prosto neverovatno kao izum tocka ,kravata nicemu ne sluzi

ne bih se složila sa tvojim stavom..no..ok

- - - - - - - - - -

tu je bitna umetnos vezivanja

ako nume da je veže kako treba, onda bolje da je ne meće.
skoro da se slažem sa tim :heart:

- - - - - - - - - -


mrnjauuuuuuuuuuuuuu

- - - - - - - - - -

Švedske klompe:hahaha:

moim te kolega detaljnije pojasni..

- - - - - - - - - -

Stavicu leptir masnu ili kravatu ako ti obuces jedno veoma zanimljivo, kozno, moze se nazvati odelo....

uvek (:

- - - - - - - - - -

Dok sam radio u Direkciji Uprave prihoda Srbije
svi su na posao dolazili u odelu i sa kravatom.

Leptir masna moze, npr, za svadbu i sl,
hoćete reći da leptir mašne nisu za posao? onda su za prijeme?niste išli na prijeme?!:eek: u takvoj službi..čudno..

- - - - - - - - - -

Magarac ostaje magarac i sa leptir mašnom i sa kravatom .

tema nije o zoofiliji..pogrešili ste intersovanja ili pdf
 
Ako vec obuces sako i pantalone (odelo), onda MORAS i kravatu ili masnu, yebiga, tako je po nekom bontonu koji se svuda primenjuje.
Kod nas, naravno, 95% ljudi obuce pantalone i sako a ne stavi nista oko vrata. To sto je vecina takvo, ne znaci da je ispravno ;)

Masna ide samo uz sako koji ima do 2 dugmeta, i samo za svecane prilike.
Kravata moze ici sa bilo kojim sakoom, i koristi se za sve prilike.

Mislim, moze covek da obuce kakvu god kombinaciju, ali nesto ide jedno s drugim, nesto ne ide.

Licno, volim da nosim odela, ali samo dobra i kvalitetna (sivena, naravno i skupa). Zato ih i ne nosim skoro nikada :D

Nekako, kada covek obuce odelo koje nije dobro skrojeno i od lepog kvalitetnog materijala, ako ne uklopi bas sve kako treba u tom izadnju (kais, cipele, kravatu/masnu, sat...), odaje utisak ili bede, ili usiljenosti, ili dziberizma.
 
  • Podržavam
Reactions: dlb
šta ti vređaš rome..a ložiš se na takve (:

- - - - - - - - - -



možda..ko zna..voli da mentalno i psihički dominantna..a fizički da joj taj neki on namuči svaki atom (:

- - - - - - - - - -



ni u fonatni kada bi se obnažio? :( performans?

- - - - - - - - - -



ne bih se složila sa tvojim stavom..no..ok

- - - - - - - - - -


skoro da se slažem sa tim :heart:

- - - - - - - - - -



mrnjauuuuuuuuuuuuuu

- - - - - - - - - -



moim te kolega detaljnije pojasni..

- - - - - - - - - -



uvek (:

- - - - - - - - - -


hoćete reći da leptir mašne nisu za posao? onda su za prijeme?niste išli na prijeme?!:eek: u takvoj službi..čudno..

- - - - - - - - - -



tema nije o zoofiliji..pogrešili ste intersovanja ili pdf

Staris petunijice
 
Moj muz mnogo voli zenski nakit, na meni, naravno. Ja obucem haljinu i stikle, a on mi, uglavnom, izabere nakit koji ide uz to. Ukoliko ja hocu da izaberem sta da stavim, pitam ga za savet izmedju 2 ogrlice ili 2 narukvice...

Posto muskarci ne nose nakit (lol), on mnogo voli satove za sportsku varijantu, i kravatu plus manzetne koje se slazu uz kravatu, sa belom kosuljom. Svaki dan nosi kravatu+manzetne, mnogo lepo izgleda.

Ima oko 20ak belih kosulja, nekoliko u roze i svetlo ljubicastim nijansama, par crnih, nekoliko zelenih nijansi.

Uglavnom samo bele, bledo roze i crne nosi na posao.

- - - - - - - - - -

Kravata i manzetne, kao i satovi, su jedini muski nakit koji lepo izgleda
Ja ne volim lancice i prstenje, samo burma mi je lepa
 
Sta za tocak,naivcima uzimanje para isto poput parfema

Ok, tako ond amozes da kazes za sve. Svaka roba moze da se shvati kao uzimanje para, uvek ima nesto sto je jeftinije, a bez mnogo toga mozemo ziveti

Ovde, npr., u poslovnom svetu, veoma je bitno izgledati sharp, maltene 50% posla ti zavrsava izgled, tj. uredan izgled

Sto rece neko gore, ako si vodoinstalater, ne treba ti kosulja i kravata, ali ako ides na sastanak sa 10 ljudi koji predstavljaju 10 evropskih zemalja, bolje je ici sa kravatom i manzetnama

A sto se tice parfena, samo Black Code, samo taj volim
 

Back
Top