Prosečan Srbin umesto kod psihijatra posećuje gatare

Просечан Србин уместо код психијатра иде у кафану.

Просечна Српкиња уместо код психијатра иде код најбоље другарице.

Не знам за ове гатаре, али ако је тако, у току је регресија у мрачни средњи век.
 
Ovo za gatare je istina, ali je sasvim normalno i opravdano,

psihijatri i psiholozi sluze da primaju platu i pljackaju inace,

svaka cast izuzecima, vecina nema blage veze s poslom,

a kao ljudi su najgora bagra.

Зар гатаре не раде исто што и психолози, само је још вероватноћа да се од нечега заразиш већа код гатара.
 
Зар гатаре не раде исто што и психолози, само је још вероватноћа да се од нечега заразиш већа код гатара.

Ovo ti je dobro.:) Svlacis se kod psihijatra?

- - - - - - - - - -

Kod nas se svasta zove gatara... tacnije, "cuveni" psihijatri i psiholozi

sve sto nema medicinski fakultet zavrsen na vrlo sporan nacin zovu gatarama,

cak i sposobne lekare.:)
 
Ovo ti je dobro.:) Svlacis se kod psihijatra?

- - - - - - - - - -

Kod nas se svasta zove gatara... tacnije, "cuveni" psihijatri i psiholozi

sve sto nema medicinski fakultet zavrsen na vrlo sporan nacin zovu gatarama,

cak i sposobne lekare.:)

А, па зна се ко су гатаре.

Клеопатак, онај чувени Љуба Јавља ми се (јел' Љуба беше), једно време су телевизије биле засуте њима.

А имаш и оне што праве чини, растурају чини, и такве глупости.

Скоро је био неки чланак, неко је писао о томе како му је гатара давала да пије ону воду којом се купа мртвац да би се нешто десило, и сличне грозоте.
 
А, па зна се ко су гатаре.

Клеопатак, онај чувени Љуба Јавља ми се (јел' Љуба беше), једно време су телевизије биле засуте њима.

А имаш и оне што праве чини, растурају чини, и такве глупости.

Скоро је био неки чланак, неко је писао о томе како му је гатара давала да пије ону воду којом се купа мртвац да би се нешто десило, и сличне грозоте.

Clanak se lepo naplati od "sposobnih' pljackasa naroda.

Ljudi ne idu bez razloga kod raznih narodnih lekara koje zovu "gatarama" i "uce narod ' kako se to radi u svetu, novcem.:)

Zbog takvih gluposti skolovanih neka budala je uveo normu i kontrolu lekarima, pa i one sto znaju i mogu da lece stavljaju u

granice fabrickog radnika, tako da zdravstvo, a narocito mentalno lecenje u Srbiji ne posotoji, osim kod "gatara".
 
Скоро је био неки чланак, неко је писао о томе како му је гатара давала да пије ону воду којом се купа мртвац да би се нешто десило, и сличне грозоте.

Nadrilekar iz Srbije jednoj zeni, ustanovili na pregledu u inostranstvu posle analize nakon sto se pozalila na stomacne probleme. Prica je najverovatnije izmisljena, mediji imaju praksu zadnjih godina da sve cesce izmisljaju iste, dodje mu nesto kao ispovesti.

Ispovesti danas koje su u trendu su obicno o m/z odnosima, "sela sam pored devojke u troli, zapricale se i nakon sto mi pokazala slike iz svog fona otkrila sam da imamo istog decka".
 

Back
Top