KUSTURICA: Amerika opkolila Rusiju vojskom jače nego Hitler!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.693
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2881427/kusturica-o-odnosima-vasingtona-i-moskve-amerika-opkolila-rusiju-vojskom-jace-nego-hitler

1240783_untitled135246576_ls-s.jpg


KUSTURICA O ODNOSIMA VAŠINGTONA I MOSKVE: Amerika opkolila Rusiju vojskom jače nego Hitler!

Reditelj Emir Kusturica kaže da je Amerika opkolila Rusiju jače nego što je to uradio Hitler tokom Drugog svetskog rata, ali ističe da je ruski predsednik Putin spreman i da ima dobru strategiju.

Upitan da prokomentariše činjenicu da je Amerika tražila izveštaj o vojnoj saradnji Rusije i Srbije, Kusturica je odgovorio da bi „možda mogli da im traže i DNK tenkova T-80“.

- Svet zna da je na ruskim granicama više vojske nego što ju je Hitler iskrcao. Za razliku od vremena u kom smo zapravo živeli u polumraku, sada se to u medijima i onom što nam je dostupno vidi, samo što to nema ko da zaključi. To je tajna nesavršenstva tog neba informacija koje nas okružuje. Zapravo znamo koliko vojske stoji, ali ne znamo o čemu se radi. Odnosno, namera nam nije saopštena. Ja mislim da predsednik Putin zna šta radi i da je njegova strategija zapravo strategija dobrog džudiste koji zna da iskoristi snagu nečeg, a možda donekle i jačeg, i propusti ga kroz svoje snažne ruke. Rusija je uvek bila dovoljno jaka, ali novina koju sam ja pročitao u novinama jeste da se, po vojnim stratezima u Rusiji, rat neće voditi na ruskoj teritoriji, kao što je bilo od Drugog svetskog rata do danas, nego će, izgleda, biti na drugim tačkama planete - rekao je Kusturica u razgovoru za Sputnjik.
 
Bole njega patka on se dobro snasao i sad moze da palamdi o geopolitici. Neka ga, bar je nas i dokaz da su muslimani Srbi.

То ти је бајо мој, мени животни сан. Да обрнем велике паре, па да ме после боли кyрац и да могу да паламудим о геополитици колико ме воља.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bole njega patka on se dobro snasao i sad moze da palamdi o geopolitici. Neka ga, bar je nas i dokaz da su muslimani Srbi.
Tako kao on mogao je svako da se snadje, a i snalazili su se,l cak i ovaj medij ciji se tekstovi svaki dan ovde postavljaju.
On je poceo sa snalazenjem jos kod Milosevica pa je samo nastavio svoje besmisleno mrsomudjenje.
Steta sto vec skoro trijes godina nijedan film nije snimio. Vise niko i ne zna da je on po struci reziser.
 

Back
Top