Katastrofa u Splitu: Požar uništava groblje i naselja, cuju se eksplozije!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.096
Katastrofa u Splitu: Požar uništava groblje i naselja, građani evakuisani! (video)


Ono sto mi je interesantno je da nigde nema pomoci od "brace" iz EU i NATO-a

Prakticno yebe im se nek izgore citavi...

I Crna Gora i Hrvatska....

Tako je to kad ljubis zapadu guzzicu ....

A Rusi prava braca. Setimo se kako su samo nama pomogli 2014 kad su bile poplave

I jajara Vucic hoce da ugasi taj humanitarni centar po nalogu Amerikanaca...
 
A da se ulozilo u zastitu...

Pa da ne moras da kukas i molis da ti neko pomogne.

Nije to bas tako jednostavno. Sumski pozar moze da izbije bilo kad i bilo gde i kada su vremenski uslovi "povoljni" siri se velikom brzinom. Daje im EU avione ali im ni oni ne pomazu zbog jakog vetra. Rusi imaju te ogromne sto zahvataju veliku kolicinu vode i ne smeta im jak vetar. Jedino ako mislis da Crna Gora moze da ulozi u protiv pozarnu zastitu kao Rusija i napravi tako neku azdaju od aviona.
 
Nije to bas tako jednostavno. Sumski pozar moze da izbije bilo kad i bilo gde i kada su vremenski uslovi "povoljni" siri se velikom brzinom. Daje im EU avione ali im ni oni ne pomazu zbog jakog vetra. Rusi imaju te ogromne sto zahvataju veliku kolicinu vode i ne smeta im jak vetar. Jedino ako mislis da Crna Gora moze da ulozi u protiv pozarnu zastitu kao Rusija i napravi tako neku azdaju od aviona.

Car Crne Gore nezvanicno jedan od najbogatijih politicara u celoj Evropi (po navodima samih zapadnjaka) verujem moze sam da iskesira za bar par komada.
 
SAMO SU RUSI PRAVA BRACA I PRIJATELJI NA BALKANU SLOVENSKIM NARODIMA

ZAPADNJACI SU SLJAM I BAGRA

NIKAD TE ZAPADNJAK NECE POMOCI - VEC CE TE OPLJACKATI ILI GURNUTI U PROVALIJU

- - - - - - - - - -

Тихи се радује што је Хрватима изгорио дидо у гробу.

Народ.

NAPROTIV

na ustaskom i smrdogorskom primeru zakljucujem da je clanstvo u EU i NATO lipov qurac
 
Resized_20170717_101428-625-1.jpg
 
Car Crne Gore nezvanicno jedan od najbogatijih politicara u celoj Evropi (po navodima samih zapadnjaka) verujem moze sam da iskesira za bar par komada.

:lol: Ma kakvi. Da je to tako jeftino (i jednostavno) imali bi ga Nemci, Italijani, Francuzi... nije valjda Milo bogatiji od vlada tih zemalja. A doduse, vlast je jedno a mafija je drugo. A i on je valjda sad vec BIVSI car.
 
Poslednja izmena:
SAMO SU RUSI PRAVA BRACA I PRIJATELJI NA BALKANU SLOVENSKIM NARODIMA

ZAPADNJACI SU SLJAM I BAGRA

NIKAD TE ZAPADNJAK NECE POMOCI - VEC CE TE OPLJACKATI ILI GURNUTI U PROVALIJU

- - - - - - - - - -



NAPROTIV

na ustaskom i smrdogorskom primeru zakljucujem da je clanstvo u EU i NATO lipov qurac

Nudili su rusi hrvatima pomoc oko tih požara ali su ovi odbili. Šta ima rus da mi pomaže a didu gazio tenkom
 
Ma kakva pomoć, kad ti mnogo pomažu drugi postaješ razmažen i to ćeš očekivati uvek a nikad ništa nećeš raditi na prevenciji i hitnim postupcima kada se dese požari ili poplave.

Mislite da Nemcima i Francuzima pomažu Ameri ili bilo ko drugi ako im se desi neka katastrofa?

Ma jok, rade na prevenciji i plus mnogo bolje reaguju od Balkanaca u ovakvim situacijama.

Jel neko Japanu pomagao nakon zemljotresa?

Ma kakvi, sami sposobni i stali na noge.

Što ti neko manje pomaže to ti bolje, naučiš kako sam da sprečavaš i bolje lečiš jer u suprotnom će ti biti sve gore i gore al to nekako i ide uz nesposobne, primeri su Azija i Afrika koje kad spiči neka poplava, požar ili oluja ne mogu se oporaviti nikako bez pomoći neke i to im se opet ponovi jer sami ne umeju ništa i sve očekuju da im drugi reše.

Tad im ne smeta da se odreknu suvereniteta a u svim ostali situacijama drve o suverenitetu i samostalnosti a kad se desi nešto loše pomagaj voljeni zapade.

Balkanci ista priča.
 
Poslednja izmena:

Back
Top