Pitanjce

их, ал` ти је и питање...

постоји само један начин решавања таквог проблема - разбијеш ортаку њушку, поломиш га, угазиш ко стоку и после стартујеш његову сестру...

једноставно, зар не?
 
фигхтер:
их, ал` ти је и питање...

постоји само један начин решавања таквог проблема - разбијеш ортаку њушку, поломиш га, угазиш ко стоку и после стартујеш његову сестру...

једноставно, зар не?
====================================================
Znaci lakse ti je da ti neki stranac rsa svecu,nego neki tvoj ortak koji je mozda ok decko.Cudan si ti mladic. :?:
 
Zak:
фигхтер:
их, ал` ти је и питање...

постоји само један начин решавања таквог проблема - разбијеш ортаку њушку, поломиш га, угазиш ко стоку и после стартујеш његову сестру...

једноставно, зар не?
====================================================
Znaci lakse ti je da ti neki stranac rsa svecu,nego neki tvoj ortak koji je mozda ok decko.Cudan si ti mladic. :?:

па ја би тек тог странца сахранио да је тако нешто урадио (наравно, прво под условом да имам сестру).
а то што је тебе погодило то шта ти најбољи ортак ради са сестром - нећу даље да коментаришем ништа...
 
фигхтер:
Zak:
фигхтер:
их, ал` ти је и питање...

постоји само један начин решавања таквог проблема - разбијеш ортаку њушку, поломиш га, угазиш ко стоку и после стартујеш његову сестру...

једноставно, зар не?
====================================================
Znaci lakse ti je da ti neki stranac rsa svecu,nego neki tvoj ortak koji je mozda ok decko.Cudan si ti mladic. :?:

па ја би тек тог странца сахранио да је тако нешто урадио (наравно, прво под условом да имам сестру).
а то што је тебе погодило то шта ти најбољи ортак ради са сестром - нећу даље да коментаришем ништа...

blago njoj sto je nemas...
 
Gosca:
Kako se oseca brat,kada njegov najbolji ortak startuje njegovu sestru?
Ne znam zbog cega su muskarci jako osetljivi kada je u pitanju pomenuta veza, ali u svakom slucaju za njih je to uglavnom nedopustivo. Mozda zato sto misle da oni (drugovi) nisu dovoljno dobri za njihove sestrice, mozda zato sto (ako su stariji) ne zele da izgube autoritet pred njima (sestrama) jer su prinudjeni da se krecu u zajednickom drustvu...???
Iz licnog iskustva sam zakljucila da ce sestra bez ikakvih predrasuda sa zadovoljstvom svog brata upoznati sa bilo kojom svojom drugaricom, dok je brat po tom pitanju dosta rezervisan.
Sto se tice osecanja, oni su tu da ih otkriju.
 
hm!:
rdeki:
Gosca:
Kako se oseca brat,kada njegov najbolji ortak startuje njegovu sestru?

Zaista ne vidim u cemu je problem.

MA NI JA!
ali sushtina je u sledetjem...
taj ortak koji ulazi u vezu sa "mojom" sestrom,
mora da ima ozbiljne namere...
jer ako je moja shveca...samo recka moga "dobrog" druga, ondak ...


Milsim da je to potpuno pogresan pristup.
Najbitnije je da je njima dvoma lepo. I ko zna, mozda tvoja sestra i zeli da bude recka i nista vise. To je nesto sto se tice tvoje sestre i njenog momka a ne tebe.
 
rdeki:
hm!:
rdeki:
Gosca:
Kako se oseca brat,kada njegov najbolji ortak startuje njegovu sestru?

Zaista ne vidim u cemu je problem.

MA NI JA!
ali sushtina je u sledetjem...
taj ortak koji ulazi u vezu sa "mojom" sestrom,
mora da ima ozbiljne namere...
jer ako je moja shveca...samo recka moga "dobrog" druga, ondak ...


Milsim da je to potpuno pogresan pristup.
Najbitnije je da je njima dvoma lepo. I ko zna, mozda tvoja sestra i zeli da bude recka i nista vise. To je nesto sto se tice tvoje sestre i njenog momka a ne tebe.


e dechko!
mozzda tvoja sestra zzeli da bude sa mnom a?
daj da je reckam malko a?
 
Gosca:
Kako se oseca brat,kada njegov najbolji ortak startuje njegovu sestru?

nijesam imao prilike da tako nesto osjetim, ali znam tipa koji se je posvadjao bili su nerazdvojni drugovi dan noc zajedno i ovaj jedan starta sestru ovom drugom dodje do svadje tuce i sl i platili su obojica kaznu bili su na sud zbog te tuce... :lol:
 
rdeki:
hm!:
e dechko!
mozzda tvoja sestra zzeli da bude sa mnom a?
daj da je reckam malko a?

Sta ja imam sa tim? Moja sestra je odrasla, pametna, obrazovana, lepa i moze da radi sta hoce. Ako joj se svidis mozda i odreckas nesto.

pa ba`te moramo prvo ti ja da postanemo drugari...
pa eto...
kad postanemo ok, ondaK tjemo se reckati...
ali ja ne mislim takoooo
:)
 
hm!:
pa ba`te moramo prvo ti ja da postanemo drugari...
pa eto...
kad postanemo ok, ondaK tjemo se reckati...
ali ja ne mislim takoooo
:)

Pa ne verujem da bismo ti i ja ondak postali drugari. To bi bilo lazno drugarstvo oliceno u tvojoj zelji da postignes neki cilj.
A sada ti reci meni da li ti ponekad nacrtas neku recku?
 
rdeki:
hm!:
pa ba`te moramo prvo ti ja da postanemo drugari...
pa eto...
kad postanemo ok, ondaK tjemo se reckati...
ali ja ne mislim takoooo
:)

Pa ne verujem da bismo ti i ja ondak postali drugari. To bi bilo lazno drugarstvo oliceno u tvojoj zelji da postignes neki cilj.
A sada ti reci meni da li ti ponekad nacrtas neku recku?

pa o tome se radi!
ne mozzesh dopustiti da ti najbolji drug ispunjava sestru :)

a dal reckam:)
hihihihi
mneeeeeeee!
 
hm!:
pa o tome se radi!
ne mozzesh dopustiti da ti najbolji drug ispunjava sestru :)

a dal reckam:)
hihihihi
mneeeeeeee!

Ne, nisi me razumeo. Ti i ja ne bismo mogli da budemo drugari jer bi ti zeleo da budes moj drugar samo zato da bi dosao do moje sestre, a ne zato sto bi zeleo da budes moj drug. E ja to necu.
A sto se moje seke tice, ja nju dovoljno dobro poznajem i znam da je dovoljno pametna i da zna sta hoce a sta nece, pa ako bi uspeo da joj se svidis (u sta sumnjam) mozda bi ona pozelela da od tebe napravi jednu recku. A to je njena i samo njena stvar, i ja tu nemam razloga da se mesam.
A sto se tice recki... Pa to je samo glupiranje. Kada krenes u sex zbog uzivanja a ne zbog recki (zbog sebe, a ne da bi se pokazao drugima) tek onda ces da osetis kako je to lepo. A sex podjednako vole i muskarci i zene.
 

Back
Top