Bruka u NS: Komunalci terali majku bolesnog deteta sa ulice, a onda se pojavio njen „

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.040
Bruka u NS: Komunalci terali majku bolesnog deteta sa ulice, a onda se pojavio njen „anđeo“! (video)


Jedna starija gospođa bila je prinuđena da iznese svoje stare stvari na ulicu u Novom Sadu, kako bi eventualnom prodajom pomogla bolesnom sinu.



Međutim, nije očekivala da će se pred njom tako brzo pojaviti Komunalni policajci koji su u startu iziritirali građane.

Na snimku koji je u toku ovog popodneva uzrujao internet vidi se kako komunalci ne prezaju ni od čega i gledaju samo kako što pre da gospođu oteraju sa ulice.
U jednom trenutku komunalac počinje da tera i jednog Novosađanina koji je sve snimao kamerom ali ne očekujući njegovu surovu reakciju.





„Nemoj da me diraš! Samo me pipni i zgaziću te! I tebe i kolegu! Znaš kako ću te zgaziti, na cevčicu ćeš jesti! Dok ti ne dođu ovi šupci da ti pomognu znaš kako ću te zgaziti“, žestoko je odgovorio Novosađanin komunalcu.

Videvši koliko su građani spremni za najgore na ulici, komunalac se povukao i sačekao rasplet situacije.

https://www.krstarica.com/vesti/hro...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

:rotf::rotf::rotf: hahaha naisao na pogresnog jbg i jos snima pretnju :ok:

Nego, koliko dobar posao-lezi lebe da te jedem imaju policajci i sto ucore sa strane, toliko treba biti spreman da te narod mrzi.
Kako god postupili su pretpostavljam po zakonu, aliiiii......
 
Nekome je bruka što čovek radi svoj posao i sklanja švercere sa ulice? Koja glupost, ali dobro, u ovoj KPJ/SNS zemlji sve je moguće.
Kako rade viš da su ko peečkice pobegli sa lica mesta ,iako ih je bilo 5:1 ? Tačnije rade svoj posao al samo kad su babe i tetke u pitanju , a čim im se podvikne bežte noge posraću vas .
 
Nekome je bruka što čovek radi svoj posao i sklanja švercere sa ulice? Koja glupost, ali dobro, u ovoj KPJ/SNS zemlji sve je moguće.

Nisam video švercere, nego babu koja prodaje šešire da bi preživela.

- - - - - - - - - -

Mislim da je to neka druga tema, ovde je reč o radu komunalne policije i ometanju istih?

Po tebi komunalna policija ima neku svrhu i funkciju?
 
Nekome je bruka što čovek radi svoj posao i sklanja švercere sa ulice? Koja glupost, ali dobro, u ovoj KPJ/SNS zemlji sve je moguće.

Ti šupci RADE ZA MAFIJU !!!

Dok oni teraju babe i prodavce lubenica, dotle drzavna mafija je pokrala milione i milijarde koje pere kroz "Beograd na vodi" !!!

Smrt fašizmu !

...
 
Nisam video švercere, nego babu koja prodaje šešire da bi preživela.

- - - - - - - - - -



Po tebi komunalna policija ima neku svrhu i funkciju?

И не само комунална. Кад џип прекорачи брзину а возач буде безобразан не да не добије казну него му полицајац пожели сретан пут. Да не идемо даље у теже прекршаје.
 
Scena kod Liona od skoro. Lik parkira keca pored šina i ulazi u neki butik. Za 10 min dolazi pauk i nosi keca, uz propratne scene svađe i kukanja. Dok se to dešava, dolazi crni Mercedes G500 AMG, parkira se iza pauka pored šina, izlaze dva lika i ulaze u butik. Saobraćajac prilazi vozaču, kuca na prozor, ovaj spušta i ne diže pogled s novina dok pita pandura: šta je? Pandur ga pita, izvinjavam se, dokle mislite da se zadržite ovde? Vozač i dalje čita novine, ne gleda pandura, kaže evo ovi moji otišli u neki butik, jedno pola sata, tako nešto, i diže prozor. Saobraćajac kaže prozoru: dobro, hvala, gospodine.
 
Држава применјује силу па се нашо неки лик да и представнику државе обећа сламчицу.

Nije to sila Nane, već štiti ljude od švercera. Posao tog komunalnog je da sa ulice skloni sitne kriminalce. Kad bi bar tako radili i oni policajci koji sklanjaju krupni kriminal.

- - - - - - - - - -

Kako rade viš da su ko peečkice pobegli sa lica mesta ,iako ih je bilo 5:1 ? Tačnije rade svoj posao al samo kad su babe i tetke u pitanju , a čim im se podvikne bežte noge posraću vas .

Možda im je rečeno da se u sličnim situacijama sklone? Zbog medijkog pritiska i raznih babuna koji misle da je šverc bolji od plaćanja karte?

- - - - - - - - - -

Nisam video švercere, nego babu koja prodaje šešire da bi preživela.

- - - - - - - - - -



Po tebi komunalna policija ima neku svrhu i funkciju?

A prodaje te šešire u butiku?
Ima, još kad bi radili malo bolje svoj posao bilo bi super.

- - - - - - - - - -

Ti šupci RADE ZA MAFIJU !!!

Dok oni teraju babe i prodavce lubenica, dotle drzavna mafija je pokrala milione i milijarde koje pere kroz "Beograd na vodi" !!!

Smrt fašizmu !

...

Ti si neki partizan? Takvi su nam državu i doveli do ovih na vlasti.

- - - - - - - - - -

И не само комунална. Кад џип прекорачи брзину а возач буде безобразан не да не добије казну него му полицајац пожели сретан пут. Да не идемо даље у теже прекршаје.

Ja gledao kako naplaćuju kaznu jednom iz džipa.
 
Nekome je bruka što čovek radi svoj posao i sklanja švercere sa ulice? Koja glupost, ali dobro, u ovoj KPJ/SNS zemlji sve je moguće.

Видиш Риф, могуће је и да та иста комунална чува леђа активистима странке малог алека док су пре који месец током предизборне кампање лепили плакате по фасадама, бандерама укратко на свим местима на којима то није дозвољено и чему су дужни да се супротставе и кажњавају.

Значи учествовали су у прекршају, али су зато ревносни када треба показати силу над онима који нису у могућности да им пруже отпор.
 
Nije to sila Nane, već štiti ljude od švercera. Posao tog komunalnog je da sa ulice skloni sitne kriminalce. Kad bi bar tako radili i oni policajci koji sklanjaju krupni kriminal.
.

Зато и кажем. Да је држава уређена не би баба морала да скупља паре за лечење леукемије на улици не би имали комуналци кога да цимају. Кад се гради кућа прво се стави темељ, кров иде на крају.

- - - - - - - - - -

ta idi bre , ja na mestu komunalaca bih pozvao pravu policiju da počisti ovoga junaka na ustima ... bilo bi posle nisam ja ....

Могао би на пар минута да заборавиш на своје политичко опредељење.
 
Ово је одлична идеја, наступити дрско као овај мушкарац и не смеју да те пипну, јер ако плачеш и кукаш значи да ти нико не 'чува леђа', а ако наступиш овако дрско - не знају ко ти чува леђа, па устукну.
Још ако набациш и неки нагласак, има и скуте да ти љубе, као у Муертеровој причи. :per:
 
:)

Po Zakonu svi su gradjani jednaki pred Zakonom , ali u praksi neki su - "malo jednakiji od drugih" i onda citamo po "zutoj stampi" naslove i teme u stilu "kantrimena" , "tatinog sina u dzipu koji razgoni pesake i pesakinje na buljuke po trotoaru" , "ministarski i jos i blindirani dzip koji leti ulicama Beograda i gazi pesake " i tako to i tome slicno ...
 
Poslednja izmena:
Видиш Риф, могуће је и да та иста комунална чува леђа активистима странке малог алека док су пре који месец током предизборне кампање лепили плакате по фасадама, бандерама укратко на свим местима на којима то није дозвољено и чему су дужни да се супротставе и кажњавају.

Значи учествовали су у прекршају, али су зато ревносни када треба показати силу над онима који нису у могућности да им пруже отпор.

Moguće je znači da nisu učestvovlai, već da je moguće da su učestvovali, zar ne?
Policija i postoji da primeni silu nad onima koji krše zakone.
 
A šta da radi ta baba, kako da preživi?
A šta da radiš ti, kako da preživiš? A šta da rdim ja, kako da preživim? A šta da radi moja komšinica, malo starija od ove babe?

- - - - - - - - - -

Зато и кажем. Да је држава уређена не би баба морала да скупља паре за лечење леукемије на улици не би имали комуналци кога да цимају. Кад се гради кућа прво се стави темељ, кров иде на крају.

Skoro si me ubedio da je baba imala ideju da prodajom starih šešira obezbedi pare za lečenje leukemije.
 

Back
Top