Novinsko smeće “Informer” objavio uvrjedljivu karikaturu lidera opozicije

комшија

Stara legenda
Poruka
89.980
http://www.sandzacke.rs/vijesti/srbija/novinsko-smece-informer-objavio-uvrjedljivu-karikaturu-lidera-opozicije-zbog-odlaska-u-srebrenicu/

Novinsko smeće “Informer” objavio uvrjedljivu karikaturu lidera opozicije zbog odlaska u Srebrenicu

karikatura-informer-1-696x469.jpg


Tabloid “Informer” blizak predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću objavio je karikaturu na kojoj su lideri srbijanske opozicije Čedomir Jovanović, Saša Janković i Nenad Čanak, zbog odlaska na komemoraciju žrtvama srebreničkog genocida u Potočarima, predstavljeni kao radikalni muslimani.


Na karikaturi se osim lidera opozicije ismijava islam i njegovi simboli kao i vjerska osjećanja muslimana.

“Selam Alejkum braćo i sestre. Predstavljam vam novu koaliciju koja će zasigurno pobediti na prvim narednim izborima: Srebrenica Forever!”, riječi su koje na karikaturi navodno govori lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković.
 
Тешка увреда свих Муслимана.

Dakle konkretno šta ovde vrijeđa sve muslimane?

- - - - - - - - - -

Zašto nije ****** objavio karikaturu ili osudu vučićevog odlaska na to isto mesto? Čitaoci ovih tzv novina moraju da budu deklarisani imbecili pa da za ozbiljno shvataju pisanje istih.

Informer je glasilo SNS. To svi znamo. Ali to što su oni neobjektivni ne znači da je ova karikatura uvreda za nekoga.
 
Dakle konkretno šta ovde vrijeđa sve muslimane?

- - - - - - - - - -



Informer je glasilo SNS. To svi znamo. Ali to što su oni neobjektivni ne znači da je ova karikatura uvreda za nekoga.

To što oni rade je zločin prema novinarstvu, i ovaj slučaj nije ništa manje ili više tragičan u odnosu na ono njihovo uobičajeno povraćanje i pljuvanje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Aha dakle karikature na račun vlasti su ok. Ali na račun opozicije ne. Baš liberalno i fino. Usput budi rečeno ovde se ne vide nikakvi radiklni muslimani niti ta karikatura ismjeva islam.

Uz duzno postovanje ali komentari su ti nenadjebivo glupi.

Nije ok kad prozivas politicke protivnike za nesto sto si i sam uradio davno pre njih, a to je konstanta Muslijuovog politickog delovanja.

Eto, nadam se da si ukapirao, ja jednostavnije od ovoga ne mogu.
 
Uz duzno postovanje ali komentari su ti nenadjebivo glupi.

Nije ok kad prozivas politicke protivnike za nesto sto si i sam uradio davno pre njih, a to je konstanta Muslijuovog politickog delovanja.

Eto, nadam se da si ukapirao, ja jednostavnije od ovoga ne mogu.

Da je ovo dvolično jeste. Možda i jadno. Ali nije uvrjedljivo. A to je tema,
 
Како шта? Па МУКИ се осећа увријеђено! ;)

ок, само ме занима- зашто?
Не капирам шта може у оној карикатури да вређа муслимане, осим што их доводи у везу са ова три мутна типа...
 

Back
Top