Ljubim plotnu, mrko pogleđujem!

Golub

Elita
Poruka
17.856
Do nedavno sam ove selfije posmatrao kao tinejdžersku prolaznu modu, ali otkako su i ove babetine, moje ispisnice, počele da kače selfije napućenih usta počeo sam da brinem da će moj osećaj za estetiku pasti pod žestokim udarcima gomile selfija koji me zasipaju sa svih strana čim kliknem na browser.

images


Pitanje za dame:
Koji vam je bre Qwac, jeste li zaboravile šta je osmeh?
Da li ste upoznate sa istraživanjem Galup instituta po kom 89% muškaraca (istraživanje je bilo po slučajnom uzorku, obuhvatalo je i osobe sa oštećenim vidom) nalazi takve slike odvratnim?
Ajd sad drage dame opletite i oslobodite svoje spisateljske talente, u stilu Dostojevskog nam prikažite koji su to duboki duševni porivi koji vas teraju da se kreveljite pred ekranom smrtfona?

Ne znam kako da turim anketu, a turio bih vam rado... :rumenko: ...
+ ako može pomoć - hteo sam da turim temu na PDF "Žene", nisam video da sam na LJiSu.
El može neki mod da je prebaci? :rumenko:
 
Poslednja izmena:
Do nedavno sam ove selfije posmatrao kao tinejdžersku prolaznu modu, ali otkako su i ove babetine, moje ispisnice, počele da kače selfije napućenih usta počeo sam da brinem da će moj osećaj za estetiku pasti pod žestokim udarcima gomile selfija koji me zasipaju sa svih strana čim kliknem na browser.

images

Jel' to i ona našikala botox u usne ?
Sa'će i Da Vinči tražiti da mu se produži patka !
Eeee, dokurca !
Ode sve u očin....
 
Do nedavno sam ove selfije posmatrao kao tinejdžersku prolaznu modu, ali otkako su i ove babetine, moje ispisnice, počele da kače selfije napućenih usta počeo sam da brinem da će moj osećaj za estetiku pasti pod žestokim udarcima gomile selfija koji me zasipaju sa svih strana čim kliknem na browser.

images


Pitanje za dame:
Koji vam je bre Qwac, jeste li zaboravile šta je osmeh?
Da li ste upoznate sa istraživanjem Galup instituta po kom 89% muškaraca (istraživanje je bilo po slučajnom uzorku, obuhvatalo je i osobe sa oštećenim vidom) nalazi takve slike odvratnim?
Ajd sad drage dame opletite i oslobodite svoje spisateljske talente, u stilu Dostojevskog nam prikažite koji su to duboki duševni porivi koji vas teraju da se kreveljite pred ekranom smrtfona?

Ne znam kako da turim anketu, a turio bih vam rado... :rumenko: ...
+ ako može pomoć - hteo sam da turim temu na PDF "Žene", nisam video da sam na LJiSu.
El može neki mod da je prebaci? :rumenko:

znam takve slučajevice...jadno je to....nekako im ne dolikuje...jasam vidiš mislio da ta moja genracija čuva te neke određene vrednosti nekih malo boljih vremena, al vidiš i one su poklekle trendovima
misim da je to privremeno i da će gledajući svoje fotke s napućenim ustima i tim kreveljenjima kako bi se ispalo kulje, mlađe, neam pojma šta, samo uraditi ovako - :fdlan:
 
Do nedavno sam ove selfije posmatrao kao tinejdžersku prolaznu modu, ali otkako su i ove babetine, moje ispisnice, počele da kače selfije napućenih usta počeo sam da brinem da će moj osećaj za estetiku pasti pod žestokim udarcima gomile selfija koji me zasipaju sa svih strana čim kliknem na browser.


Pućenje je kao bilo koja druga moda - jedne sezone su moderne platforme, pa svi (povodljivi :malav: ) nose, i kad ne stoji i nije udobno. Ili karnere... Tako i sa pućenjem.
Nije lako biti svoj, a i daje malo rezultata (tj. daje samo prave rezultate, bez dodatnog šuma), pa ne bih osuđivala nikoga ko tera modu. Zajedno smo jači, tako je lakše itd. : )
 
Poslednja izmena:
Do nedavno sam ove selfije posmatrao kao tinejdžersku prolaznu modu, ali otkako su i ove babetine, moje ispisnice, počele da kače selfije napućenih usta počeo sam da brinem da će moj osećaj za estetiku pasti pod žestokim udarcima gomile selfija koji me zasipaju sa svih strana čim kliknem na browser.

images


Pitanje za dame:
Koji vam je bre Qwac, jeste li zaboravile šta je osmeh?
Da li ste upoznate sa istraživanjem Galup instituta po kom 89% muškaraca (istraživanje je bilo po slučajnom uzorku, obuhvatalo je i osobe sa oštećenim vidom) nalazi takve slike odvratnim?
Ajd sad drage dame opletite i oslobodite svoje spisateljske talente, u stilu Dostojevskog nam prikažite koji su to duboki duševni porivi koji vas teraju da se kreveljite pred ekranom smrtfona?

Ne znam kako da turim anketu, a turio bih vam rado... :rumenko: ...
+ ako može pomoć - hteo sam da turim temu na PDF "Žene", nisam video da sam na LJiSu.
El može neki mod da je prebaci? :rumenko:
:zcepanje:
 
pobogu..odluči se ima li tvoja generacija 40 ili 50 godina?:roll:
decenije razlike nisu generacije..svejedno..ove sa četrdest se možda piće zbog nadolazećeg klimaksa,ove sa 50 samo ako im moož uplatio implante :lol:

Ne prozivaj mi generaciju!
Ove sa 50 su bile titove pionirke, nije bilo milke i McDonaldsa, a učene su da redovno peru kljove, tako da su im danas bolje nego u mnogih tridesetogodišnjakinja.
I nisu imale smartfonove i PCove, nego su igrale lastiš u dvorištu, tako da su im i guze i bataci su im bolji nego u mnogih tridesetogodišnjakinja.
 
Ne prozivaj mi generaciju!
Ove sa 50 su bile titove pionirke, nije bilo milke i McDonaldsa, a učene su da redovno peru kljove, tako da su im danas bolje nego u mnogih tridesetogodišnjakinja.
I nisu imale smartfonove i PCove, nego su igrale lastiš u dvorištu, tako da su im i guze i bataci su im bolji nego u mnogih tridesetogodišnjakinja.

pionirke su bile do početka osamdesetih..zadnja generacija moja drugarica rođena 1982 godine..ti si već senilan golube..ove što hvališ od 50godina za tebe su čiketina (: bezuba čiketina ahhahah
 
Namerno provociram da bi počele da
1) kačite fotke
2) na kojima normalno izgledate


i hvala na lepoj fotki :heart:

Odreagovala naivno, mada, nije mi svojstveno...ali hvala na komplimentu...:)

- - - - - - - - - -

izuzetno ste sexy pojava, pohvalila sam vas na muškom pdf-u sa ovom fotkom, evo sad i na ovoj temi..treba malo više da kačite tu fotku, dve teme su malo <33333333

Sad :rumenko:
 

Back
Top